Jakim typem ocalałego byłbyś podczas apokalipsy wirusa zombie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 150

Ame1000

Ame1000

Szturmowiec z korpo
Chwyciłeś za broń jeszcze przed ostatnim stadium pandemii. Znajdujesz się w ciasnym gronie osób upoważnionych do walki z zakażonymi na pierwszym froncie. Przy okazji poznałeś kilka tajemnic rządowych, ale to tylko szczegół. Charakterystyczną częścią Twojego ubioru jest seksowny, czarny kombinezon.

Ekranowym przykładem korporacji, dla której mógłbyś pracować w filmowym uniwersum jest np. "Umbrella" z "Resident Evil".

Odpowiedz

skorpion7777

przywódca z przypadku

Odpowiedz
gamerkurde

gamerkurde

mózg który trzeba chronić … 1 raczej tym idiotą co oddaje życie za kogoś xd 2fajnie że dałeś tam murfiego chociaż on nie jest mózgiem ekipy a przesyłką ??? xD tak czy siak fajny quiz

Odpowiedz

thederman

Ten groźny z bronią

Odpowiedz
cookiechan

cookiechan

Ten groźny z bronią
„Jeśli starasz się chronić wszystkich, nie chronisz tak naprawdę nikogo” – to jedyna zasada, którą wyznajesz. Budzisz postrach pośród ocalałych i nie zawahałbyś się, gdyby sytuacja zmusiłaby Cię do skrzywdzenia jeszcze żywej osoby. Często określają Cię prawą ręką przywódcy.

Wcześniej mogłeś być dosłownie każdym. Twoja kariera nie gra tutaj żadnej roli. Niewykluczone jednak, że kolekcjonowałeś miecze samurajskie bądź inny rodzaj broni ręcznej.

Jesteś nieodłącznym elementem każdego serialu oraz filmu z motywem apokalipsy, dlatego przykładów nie należy szukać daleko.

Nice

Odpowiedz

p...a

Mozg, ktory trzeba chronic
No i fajnie

Odpowiedz
Pankan

Pankan

Szturmowiec z korpo super quiz

Odpowiedz

67908888

Farmer

Odpowiedz
Graba1

Graba1

Szturmowiec z korpo

Odpowiedz
wodadietetyczna

wodadietetyczna

Przywódca z przypadku
Twoja poprzednia profesja straciła znaczenie, kiedy rozpoczęła się apokalipsa. Priorytety, które posiadałeś wcześniej, szybko uległy zmianie. Odnalazłeś się na pozycji lidera i starasz się chronić swoją grupę przed zakażeniem. Stoisz na cenionej pozycji, jednak liczysz się z odpowiedzialnością, jaka przypadła właśnie Tobie. Jesteś jak Rick Grimes z „The Walking Dead”. No chyba, że masz w sobie mniej litości – wtedy bliżej Ci do Negana.

Podziel się wynikiem w komentarzu i napisz, co o nim sądzisz! Bardziej Negan

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej