Jakim typem ocalałego byłbyś podczas apokalipsy wirusa zombie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 154

Angry_Pomeranian

Angry_Pomeranian

Przywódca z przypadku.
Twoja poprzednia profesja straciła znaczenie, kiedy rozpoczęła się apokalipsa. Priorytety, które posiadałeś wcześniej, szybko uległy zmianie. Odnalazłeś się na pozycji lidera i starasz się chronić swoją grupę przed zakażeniem. Stoisz na cenionej pozycji, jednak liczysz się z odpowiedzialnością, jaka przypadła właśnie Tobie. Jesteś jak Rick Grimes z "The Walking Dead". No chyba, że masz w sobie mniej litości – wtedy bliżej Ci do Negana.

Fajnie, ale szczerze mówiąc nie wiem czy bym sobie poradziła z tym zadaniem…

Odpowiedz
halozyje

halozyje

Mózg, który trzeba chronić
Posiadasz wiedzę potrzebną do opanowania pandemii. Być może dotyczy ona szczepionki lub informacji mających związek ze schronieniem. To właśnie od Ciebie zależy los ludzkości, niezależnie od tego, czy podoba Ci się świadomość takiej odpowiedzialności czy nie. Jesteś chroniony przez organizację militarną niczym zaszczepiony więzień z serialu "Z Nation". Innym przykładem jest Robert Neville z filmu "Jestem legendą" – jednak w tym przypadku naukowiec zdany jest wyłącznie na siebie. Podziel się wynikiem w komentarzu i napisz, co o nim sądzisz!

Odpowiedz
Julkakrolowa

Julkakrolowa

Szturmowiec z korpo
Super, podoba mi się

Odpowiedz
NoLife28

NoLife28

Typ w kapeluszu
Kiedy dowiedziałeś się o początku apokalipsy, zawołałeś psa i chwyciłeś wiatrówkę, do tej pory służącą Ci jako swoisty odstraszacz wiewiórek. Później sytuacja zrobiła się zbyt niekomfortowa, dlatego wyjechałeś z pupilem po zapasy pożywienia. Na swojej drodze spotykasz kilka nieogarniętych osób i pomagasz im odnaleźć się w nowej sytuacji. Ostatecznie giniesz śmiercią komiczną. Ewentualnie przypominasz Carla z "The Walking Dead", a kowbojski kapelusz chroni Cię tylko przed słońcem. Podziel się wynikiem w komentarzu i napisz, co o nim sądzisz!

Odpowiedz
Ame1000

Ame1000

Szturmowiec z korpo
Chwyciłeś za broń jeszcze przed ostatnim stadium pandemii. Znajdujesz się w ciasnym gronie osób upoważnionych do walki z zakażonymi na pierwszym froncie. Przy okazji poznałeś kilka tajemnic rządowych, ale to tylko szczegół. Charakterystyczną częścią Twojego ubioru jest seksowny, czarny kombinezon.

Ekranowym przykładem korporacji, dla której mógłbyś pracować w filmowym uniwersum jest np. "Umbrella" z "Resident Evil".

Odpowiedz

skorpion7777

przywódca z przypadku

Odpowiedz
gamerkurde

gamerkurde

mózg który trzeba chronić … 1 raczej tym idiotą co oddaje życie za kogoś xd 2fajnie że dałeś tam murfiego chociaż on nie jest mózgiem ekipy a przesyłką ??? xD tak czy siak fajny quiz

Odpowiedz

thederman

Ten groźny z bronią

Odpowiedz
cookiechan

cookiechan

Ten groźny z bronią
„Jeśli starasz się chronić wszystkich, nie chronisz tak naprawdę nikogo” – to jedyna zasada, którą wyznajesz. Budzisz postrach pośród ocalałych i nie zawahałbyś się, gdyby sytuacja zmusiłaby Cię do skrzywdzenia jeszcze żywej osoby. Często określają Cię prawą ręką przywódcy.

Wcześniej mogłeś być dosłownie każdym. Twoja kariera nie gra tutaj żadnej roli. Niewykluczone jednak, że kolekcjonowałeś miecze samurajskie bądź inny rodzaj broni ręcznej.

Jesteś nieodłącznym elementem każdego serialu oraz filmu z motywem apokalipsy, dlatego przykładów nie należy szukać daleko.

Nice

Odpowiedz

p...a

Mozg, ktory trzeba chronic
No i fajnie

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej