Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Nad morzem mgły


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 29

Pepa

Pepa

Pięknie napisany wiersz!

Odpowiedz
Kuro_HP

Kuro_HP

Bardzo ładne🩵

Odpowiedz
2
mustakissa

mustakissa

•  AUTOR

@Kuro_HP Dziękuję bardzo 😊

Odpowiedz
1
Amortencja.a

Amortencja.a

Świetne 💚

Odpowiedz
1
mustakissa

mustakissa

•  AUTOR

@Amortencja.a Dziękuję bardzo 😊

Odpowiedz
1
Catherine_Fox

Catherine_Fox

Pięknie wyszło 💚❤️💚❤️ Świetnie oddałaś klimat i bardzo przyjemnie się czytało, dziękuję bardzo za wspaniałą nagrodę 😍
Muszę częściej wygrywać u Ciebie konkursy hah
Leci do ulubionych oczywiście!

Odpowiedz
1
Catherine_Fox

Catherine_Fox

@mustakissa to mądrze, w końcu im więcej czasu tym większa szansa na zgłoszenia

Odpowiedz
1
mustakissa

mustakissa

•  AUTOR

@Catherine_Fox W zeszłym roku się sprawdziło.

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)
DarkGladiator

DarkGladiator

Kapitalne 💜

Odpowiedz
2
DarkGladiator

DarkGladiator

@mustakissa Lepiej się zaczerwienić niż zzielenieć

Odpowiedz
1
mustakissa

mustakissa

•  AUTOR

@DarkGladiator Nie mogę się nie zgodzić 😊

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)
Pyladea

Pyladea

Cudowny wiersz. Każdy romantyk mógłby się pod nim podpisać… zresztą oświeceniowiec też. Piękne nawiązanie do Prometeusza buduje pulsujące napiecie miedzy wolnością a niewolą i skłania do refleksji o miejscu samotności w tym układzie. Mgła wijąca się między wersami jako swoisty lait motiv utworu jest naprawdę pojemnym symbolem… być może skrywa prawdę o świecie, o tożsamości pohatera. Jednocześnie ten życzliwy stosunek p.lirycznego do bohatera tekstu naprawdę porusza w czytelniku czułą strunę. Na koniec jeszcze powiem że dzieła (arcydzieła) dopełnia perfekcyjnie harmonijna rytmika. Gratuluję talentu i rzemieślniczej sprawności… to kiedy spodziewać się jskiegoś tomiku? 😆 napewno bym uczniom na lekcje przyniosła do analizy 😉

Odpowiedz
2
Pyladea

Pyladea

@mustakissa naprawdę nie nobliści wiersze piszą… chętnie zobaczę więcej twórczości ❤️ a czytanie i analiza były czystą przyjemnością

Odpowiedz
1
mustakissa

mustakissa

•  AUTOR

@Pyladea Baaardzo mi miło! Proszę bardzo, linki są w komentarzach: https://samequizy.pl/spis-tresci-2023-25-pisanina/. Wśród tekstów oznaczonych jako fanfiki też jest trochę wierszy.

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Herytiera

Herytiera

Pięknie napisane ♡
Imao, to jest jedna z tych prac, która mogłaby być wstawiona do matury z polskiego, do tego zadania, gdzie mamy tekst i obraz

Odpowiedz
1
Herytiera

Herytiera

@mustakissa myslę, że za bardzo mi schlebiasz 🙈
Oczywiście, że istnieją, ale to w żaden sposób nie umniejsza Twojej pracy, która jest naprawdę godna podziwu

Odpowiedz
1
mustakissa

mustakissa

•  AUTOR

@Herytiera Schlebiam, powiadasz? Jakby nie patrzeć, jesteś osobą bardziej doświadczoną w pisaniu i czytaniu niż większość tutejszej populacji.

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Chiaraa

Chiaraa

Lubię ten obraz…

Odpowiedz
2
mustakissa

mustakissa

•  AUTOR

@Chiaraa Miło mi, też go lubię, podobnie jak inne dzieła tego autora 😊

Odpowiedz
2
mejzisrejzi

mejzisrejzi

piekne <3

Odpowiedz
2
mustakissa

mustakissa

•  AUTOR

@mejzisrejzi Dziękuję bardzo 😊

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej