Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Mystery Of The Cat 1/4


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sea-chan
Sea-chan
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 6

F...f

Ogólnie fajno
Mam… chyba tylko dwie uwagi, bo nie znalazłam żadnych błędów gramatycznych czy interpunkcyjnych.
1. Opisy. A raczej ich brak. Dużo się dzieje, fabula jest dynamiczna… a dynamiczna fabuła potrzebuje czasami przystanąć i zrobić miejsce scenerii.
2. Gdyby ten typ chciał zabić Magnusa nie wieszałby go tak, żeby go udusić, tylko tak, żeby złamać mu kark. Tak mi sie wydaje. A sam Magnus nie do końca mógłby rozmawiać ze zmiażdżonym gardłem.
Ogólnie ładnie napisane i całkien wciąga. I szanuję bardzo za danie typowi na nazwisko „grób” xd

Odpowiedz
Sea-chan

Sea-chan

•  AUTOR
Odpowiedz

F...f

@Sea-chan
No spoko

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)
KreatywnaWilczyca

KreatywnaWilczyca

Jeśli chcesz znać moją opinię, to…za duo uwagi poświęcasz kotu. Albo jest cały czas i cały czas robi coś sensownego, albo nie ma go w ogóle, albo jest tylko kiedy akurat jest potrzebny. I po co ktoś miałby kogoś prosić żeby wziął ze sobą kota? No i dałaś trochę za dużo informacji na sam początek tak, że nie można się wciągnąć w opowiadanie, i łatwo jest się pogubić. Możesz następnym razem zrobić jakiś wstęp. To tyle z negatywnych rzeczy. Teraz pozytywy. Opowiadanie samo w sobie jest bardzo ciekawe, chętnie dowiem się co będzie dalej. Bohaterzy są ok, nie nudziłam się, nie robiłaś przydługich i nieciekawych przerywników, nie opisywałaś samego siedzenia w domu i nie robienia niczego, nie robiłaś też długaśnych opisów wszystkich rzeczy. Niektórym może się to podobać, ale ja osobiście tego nienawidzę. W skali wilkełów pierwsza część dostaje 8 wilkełów na 10

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej