Lepiej byś się odnalazł w świecie fantasy czy horroru?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 197

S...r

Fantasy tego się spodziewałam

Odpowiedz
1
Averiaa_AJ

Averiaa_AJ

Horror!
Zdecydowanie lepiej pasujesz do strasznego horroru! Nie interesują Cię kolorowe światki pełne jednorożców i tęcz, za to doskonale odnajdujesz się w codziennych sytuacjach, nawet jeżeli są one przerażające do szpiku kości. Ty jednak jesteś odważny i potrafisz wszystkiemu stawić czoła. Zdecydowanie lepiej pasujesz na dzielnego uciekiniera, troszczącego się o najbliższych i walczącego z mordercą niż podróżnika przemierzającego kolorowe i beztroskie krainy! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Do tego mój ulubiony gatunek filmowy… 😅

Odpowiedz
2
Foxlisi

Foxlisi

Horror yey💀☠️☠️🤡 🧟‍♀️🧟‍♂️🧟🧛

Odpowiedz
eevee--

eevee--

Horror
CO NIE NIE PLS NIE

Odpowiedz
lilia1001

lilia1001

Zdecydowanie lepiej pasujesz do strasznego horroru! Nie interesują Cię kolorowe światki pełne jednorożców i tęcz, za to doskonale odnajdujesz się w codziennych sytuacjach, nawet jeżeli są one przerażające do szpiku kości. Ty jednak jesteś odważny i potrafisz wszystkiemu stawić czoła. Zdecydowanie lepiej pasujesz na dzielnego uciekiniera, troszczącego się o najbliższych i walczącego z mordercą niż podróżnika przemierzającego kolorowe i beztroskie krainy! Podziel się wynikiem w komentarzu! // Kocham horrory i się cieszę z wyniku (: Fajny quiz ^^

Odpowiedz
777Zenin777

777Zenin777

Horror. Zdecydowanie się nie zgadzam. Nie lubię horrorów, uwielbiam fantastyke

Odpowiedz
vanessa_Red_Rose

vanessa_Red_Rose

Horror

Odpowiedz
_Sweet_Yasumi_

_Sweet_Yasumi_

Fantasty
Ufffff….

Odpowiedz

C...e

Horror!
Zdecydowanie lepiej pasujesz do strasznego horroru! Nie interesują Cię kolorowe światki pełne jednorożców i tęcz, za to doskonale odnajdujesz się w codziennych sytuacjach, nawet jeżeli są one przerażające do szpiku kości. Ty jednak jesteś odważny i potrafisz wszystkiemu stawić czoła. Zdecydowanie lepiej pasujesz na dzielnego uciekiniera, troszczącego się o najbliższych i walczącego z mordercą niż podróżnika przemierzającego kolorowe i beztroskie krainy!
Fajnie
Super quiz ❣️

Odpowiedz
Bookline

Bookline

Fantasy
No spoko

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej