Którym z 5 chińskich żywiołów jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 121

izabef

izabef

ień posiada energię Yang (głównie dobrą), ten żywioł dotyczy lata, Marsa, koloru czerwonego i szczęścia. Jesteś silny i wytrwały, ale często się zamartwiasz. Jesteś też ciepły, entuzjastyczny i kreatywny, zarazem agresywny i niecierpliwy.
nic nie pasuje

Odpowiedz

Aradaris

Ogień mój chiński znak zodiaku to PIES🐕 właśnie z żywiołem ognia 😉 świetny quiz 💕

Odpowiedz
Lis12

Lis12

Metal

Ten żywioł ma charakter energii Yin i dotyczy jesieni, planety Wenus i koloru białego. Jesteś osobą, która kontroluje, jest ambitna, silna i stawia sobie cele. Jesteś również samodzielny i wolisz radzić sobie sam z problemami. Możesz odnieść sukces w biznesie i organizacji!
Opis się ze mną zgadza :) super quiz 💕

Odpowiedz
Skarra

Skarra

Woda
Woda posiada najwięcej energii Yin spośród wszystkich pięciu chińskich żywiołów. Wiąże się z planetą Merkury i Księżycem, nocą i zimą. Ludzie z tym żywiołem są inteligentni, mądrzy, elastyczni i mili. Ale są też niezdecydowani. Pamiętaj, że woda może być silna lub łagodna.

Odpowiedz
Ta_Jedna

Ta_Jedna

Metal….rozwalę całą ziemię bo pod ziemią są kawałki metalu ponoć😈😈😈😈😈MUHAHAHHAHAHAAHAHA (Głupawka xD)

Odpowiedz
Mar-Vell

Mar-Vell

Ogień
Ogień posiada energię Yang (głównie dobrą), ten żywioł dotyczy lata, Marsa, koloru czerwonego i szczęścia. Jesteś silny i wytrwały, ale często się zamartwiasz. Jesteś też ciepły, entuzjastyczny i kreatywny, zarazem agresywny i niecierpliwy.

Odpowiedz
Malgosian16

Malgosian16

ziemia

Odpowiedz
Krazyn_Onen

Krazyn_Onen

Drewno: Ten żywioł czasami tłumaczony jest jako drzewo i posiada najmocniejszą energię Yang (głównie dobrą) z wszystkich pięciu. Uwielbiasz wiosnę, kolor zielony, wietrzną pogodę. Jesteś silny, elastyczny, ciepły i hojny, z myślą o współpracy i idealizmie.

Ok..uwielbiam zielony, ale wiosna…juz w pierwszym pytaniu odpowiedzialam, ze to nie jest moja ulubiona pora roku. :D Czy jestem silna? Odpowiedzialam, ze nie…hmm…troche sprzecznosci tu jest. Mimo to quizik sympatyczny :)

Odpowiedz
Darth_Hermenegilda

Darth_Hermenegilda

Woda 💧💙🌊

Odpowiedz
1
elizapietrzak

elizapietrzak

Drewno

Ten żywioł czasami tłumaczony jest jako drzewo i posiada najmocniejszą energię Yang (głównie dobrą) z wszystkich pięciu. Uwielbiasz wiosnę, kolor zielony, wietrzną pogodę. Jesteś silny, elastyczny, ciepły i hojny, z myślą o współpracy i idealizmie.

Przecież zaznaczyłam że wiosną nie jest moją ulubioną porą roku to dlaczego pisze że uwielbiam wiosnę. Właśnie jej nie lubię bo mam uczulenie na pyłki

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej