Którym z 5 chińskich żywiołów jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 123

AriaWerewolf

AriaWerewolf

Woda ! 🌊 Prawda

Odpowiedz
lolhanol

lolhanol

Ziemia. Xd

Odpowiedz
izabef

izabef

ień posiada energię Yang (głównie dobrą), ten żywioł dotyczy lata, Marsa, koloru czerwonego i szczęścia. Jesteś silny i wytrwały, ale często się zamartwiasz. Jesteś też ciepły, entuzjastyczny i kreatywny, zarazem agresywny i niecierpliwy.
nic nie pasuje

Odpowiedz
Aradaris

Aradaris

Ogień mój chiński znak zodiaku to PIES🐕 właśnie z żywiołem ognia 😉 świetny quiz 💕

Odpowiedz
Dogs_Girl

Dogs_Girl

Metal

Ten żywioł ma charakter energii Yin i dotyczy jesieni, planety Wenus i koloru białego. Jesteś osobą, która kontroluje, jest ambitna, silna i stawia sobie cele. Jesteś również samodzielny i wolisz radzić sobie sam z problemami. Możesz odnieść sukces w biznesie i organizacji!
Opis się ze mną zgadza :) super quiz 💕

Odpowiedz
Skarra

Skarra

Woda
Woda posiada najwięcej energii Yin spośród wszystkich pięciu chińskich żywiołów. Wiąże się z planetą Merkury i Księżycem, nocą i zimą. Ludzie z tym żywiołem są inteligentni, mądrzy, elastyczni i mili. Ale są też niezdecydowani. Pamiętaj, że woda może być silna lub łagodna.

Odpowiedz
Ta_Jedna

Ta_Jedna

Metal….rozwalę całą ziemię bo pod ziemią są kawałki metalu ponoć😈😈😈😈😈MUHAHAHHAHAHAAHAHA (Głupawka xD)

Odpowiedz
1
Mar-Vell

Mar-Vell

Ogień
Ogień posiada energię Yang (głównie dobrą), ten żywioł dotyczy lata, Marsa, koloru czerwonego i szczęścia. Jesteś silny i wytrwały, ale często się zamartwiasz. Jesteś też ciepły, entuzjastyczny i kreatywny, zarazem agresywny i niecierpliwy.

Odpowiedz
Malgosian16

Malgosian16

ziemia

Odpowiedz
Krazyn_Onen

Krazyn_Onen

Drewno: Ten żywioł czasami tłumaczony jest jako drzewo i posiada najmocniejszą energię Yang (głównie dobrą) z wszystkich pięciu. Uwielbiasz wiosnę, kolor zielony, wietrzną pogodę. Jesteś silny, elastyczny, ciepły i hojny, z myślą o współpracy i idealizmie.

Ok..uwielbiam zielony, ale wiosna…juz w pierwszym pytaniu odpowiedzialam, ze to nie jest moja ulubiona pora roku. :D Czy jestem silna? Odpowiedzialam, ze nie…hmm…troche sprzecznosci tu jest. Mimo to quizik sympatyczny :)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej