Którym kultowym Simem z „The Sims 4” jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 114

Angry_Pomeranian

Angry_Pomeranian

O nie… Bob Pancakes…
Nie jestem nieudacznikiem ani brudasem, po prostu lubię jeść XDDD

Odpowiedz
Hayden_FC

Hayden_FC

Thorne Bailey..

Odpowiedz
Bimbi

Bimbi

Throne Bailey

Odpowiedz
_Czekoladova_

_Czekoladova_

Throne Bailey
Mieszka z żoną Octavią Moon i synem Orange Bailey-Moon. Jest czterogwiazdkową gwiazdą o złej reputacji. Jego nabyte dziwactwa to Ulubieniec paparazzich oraz Zbzikowany fan.
Jego biografia mówi, że reputacja Thorne'a słabnie z powodu niedawnego skandalu w mediach społecznościowych. Opisuje także, że jest sławny ze swojej muzyki, lecz coraz więcej osób zaczyna się zastanawiać, czy jego żona – Octavia, nie jest prawdziwym mózgiem operacji. Jego cechy to: zadufany w sobie, aktywny, miłośnik muzyki. Życiowa aspiracja to geniusz muzyczny, choć jego cecha bonusowa wskazuje, że to jest jego druga aspiracja. Pasuje do Ciebie? Daj znać w komentarzu.

Odpowiedz
1
Paczatka

Paczatka

Bella Ćwir

Odpowiedz
1
Bookline

Bookline

Bob Pancakes
Simem, którym jesteś w "The Sims 4" jest Bob Pancakes. Bob mieszka w Wierzbowej Zatoczce wraz ze swoją żoną, Elizą. Aspiracją życiową Boba jest zostać mistrzem kuchni. Jego cechy charakteru to: niechlujny, samotnik, ponury. Te cechy czynią Boba niezbyt miły i przyjemnym simem. Pracuje w karierze kulinarnej jako żywieniowiec. Jest zakochany w Elizie z wzajemnością. Mają dobre relacje. Nie zna nikogo oprócz niej. Mają dziecko o imieniu Iggy. Pasuje do Ciebie? Daj znać w komentarzu.

trochę

Odpowiedz
1
Hanisiek350

Hanisiek350

Penny Pizzazz, jak najbardziej pasuje

Odpowiedz
1
Jezelle

Jezelle

Throne Bailey, nie jestem w stanie ocenić czy pasuje do mnie 😅

Odpowiedz
1
zozyra

zozyra

Miło Ojo
Nwm czy tylko ja uwielbiam czytać historię simów zrobione przez grę np.Miko Ojo mieszka z współlokatorami i podkoch**e się w tamtym

Odpowiedz
AkiAnime

AkiAnime

Miko Ojo
Miko Ojo – Simka zamieszkująca dzielnicę mody w San Myshuno. Mieszkanie dzieli z Darling Walsh i Akirą Kibo, w którym się podkoch**e, lecz on nie jest tego świadomy. Mimo że ma czarne brwi, jej włosy są różowe – istnieje zatem możliwość, że je przefarbowała.
Miko posiada 8 punktów umiejętności śpiewania, 4 punkty charyzmy oraz 3 punkty gotowania. Pasuje do Ciebie? Daj znać w komentarzu.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej