Którym chłopakiem ze Słodkiego Flirtu jesteś?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
tenshi9
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 11

Alexya

Alexya

Alexy
Alexy jest homoseksualny. Jest przeciwieństwem swojego brata. Jesteś pełen/na życia, wyjątkowo radosny/a i czasem trochę dziecinny/a. Zdarza Ci się być egoistycznym/ą i bardzo zazdrosnym/ą wobec swych przyjaciół i swojego rodzeństwa. Niemniej jednak jesteś sympatycznym/ą osobą, która lubi poznawać nowych ludzi i zawierać nowe przyjaźnie. Lubisz robić zakupy w czyimś towarzystwie, łazić po mieście i techno. Nienawidzisz smutnych filmów i deszczu. Jego znakiem zodiaku są bliźnięta.

Odpowiedz
Klaudiuszz

Klaudiuszz

Alexy
Alexy jest homoseksualny. Jest przeciwieństwem swojego brata. Jesteś pełen/na życia, wyjątkowo radosny/a i czasem trochę dziecinny/a. Zdarza Ci się być egoistycznym/ą i bardzo zazdrosnym/ą wobec swych przyjaciół i swojego rodzeństwa. Niemniej jednak jesteś sympatycznym/ą osobą, która lubi poznawać nowych ludzi i zawierać nowe przyjaźnie. Lubisz robić zakupy w czyimś towarzystwie, łazić po mieście i techno. Nienawidzisz smutnych filmów i deszczu. Jego znakiem zodiaku są bliźnięta. XDD Już myślałam, że Kastiel wyjdzie, a tu jednak wyszedł Alexy

Odpowiedz
Kate_Katherine

Kate_Katherine

Leo

Odpowiedz
rainbowlove

rainbowlove

Kisiel (Kastiel XD)

Odpowiedz
1
BloxiMSP

BloxiMSP

Lysander wyraźnie odstaje od reszty. Jesteś tajemniczy. Nie mówisz o sobie zbyt wiele. Czasem przez Twoją małomówność trudno prowadzić z Tobą dyskusję. Jesteś roztrzepany, przez co gubisz swoje rzeczy. Masz własny styl. Często jesteś pogrążony/a we własnym świecie myśli. Nie lubisz chamskiego zachowania, pochopnego oceniania innych i jak ktoś Cię okłamuje. Cenisz sobie szczerość i uprzejmość. Twoją pasją jest muzyka. Lubisz poezję. Niektórzy mogą Cię uznać za dziwną osobę, ale Ty się tym nie przejmuj i nadal bądź sobą. Lysander ma tatuaż na plecach będący połączeniem pawich piór oraz różnego rodzaju skrzydeł – anielskich, ważki i motyla. Jego znakiem zodiaku jest skorpion. ☺

Odpowiedz
Larota75

Larota75

Dakota
Dake kocha ocean i surfing. Ma dużo tatuaży, po to aby zwracać na siebie uwagę dziewczyn. Uwielbiasz flirtować przy czym jesteś, aż zbyt nachalny/a. Jesteś bardzo wesoły. Nie lubisz alkoholu. Jego znakiem zodiaku jest byk.
What? ;-; Ee nie wnikam

Odpowiedz
.AllAboutButera.

.AllAboutButera.

lysander

Odpowiedz
1
SofiaCassia19

SofiaCassia19

Lysander
Lysander wyraźnie odstaje od reszty. Jesteś tajemniczy. Nie mówisz o sobie zbyt wiele. Czasem przez Twoją małomówność trudno prowadzić z Tobą dyskusję. Jesteś roztrzepany, przez co gubisz swoje rzeczy. Masz własny styl. Często jesteś pogrążony/a we własnym świecie myśli. Nie lubisz chamskiego zachowania, pochopnego oceniania innych i jak ktoś Cię okłamuje. Cenisz sobie szczerość i uprzejmość. Twoją pasją jest muzyka. Lubisz poezję. Niektórzy mogą Cię uznać za dziwną osobę, ale Ty się tym nie przejmuj i nadal bądź sobą. Lysander ma tatuaż na plecach będący połączeniem pawich piór oraz różnego rodzaju skrzydeł – anielskich, ważki i motyla. Jego znakiem zodiaku jest skorpion.

Odpowiedz
1

Mikielekk

Hahaha Alexyyy😂💗 Szkoda że on woli chłopców XD<3

Odpowiedz

S...f

Kastiel
Ciężko jest się do Ciebie zbliżyć, tak jak do Kastiela. Kiedy kogoś lubi okazuje to w dziwny sposób, rzucając dziwnymi i krepującymi docinkami. Kastiel miał wiele dziewczyn. Jesteś cholerykiem jak on i miewasz humorki jak baba w ciąży, ale w głębi serca jesteś sympatyczny. Jesteś buntownikiem, często wagarujesz i nienawidzisz wykonywać rozkazów. Twoją pasją jest muzyka. Jego znakiem zodiaku jest lew.
Prawda… Chciałam żeby mi wyszedł… 😊

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej