Który z pięciu klanów jest Twoim rodzinnym domem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 134

Kotkad

Kotkad

Klan Wiatru!
Koty Klanu Wiatru są znane z zamiłowania do życia na otwartych przestrzeniach. Są małe i żylaste w porównaniu do innych klanów. Żyją na otwartych polach lub wrzosowiskach. Ich głównym pokarmem są zające i króliki. Ze wszystkich czterech klanów są najmniej przyzwyczajeni do podmokłego podłoża. Zdecydowanie wolą tereny wrzosowisk, gdzie śpią. Nie lubią spać w legowiskach, ponieważ wolą spać na świeżym powietrzu. Są niezwykle lojalni i wytrwali. Mogą być również nerwowi i szybcy w ucieczkach, gdyż nie mają żadnych osłon dookoła wrzosowisk. Na starych terenach leśnych byli dumni z tego, odnosili się z dumą do tego, że znajdowali się najbliżej Księżycowego Kamienia, gdzie przywódcy i medycy udawali się, aby dzielić języki z Klanem Gwiazdy. Czują się błogosławieni, że są klanem najbardziej zbliżonym do Klanu Gwiazdy, zarówno fizycznie, jak i duchowo od tego momentu unikają życia wśród drzew lub wielu krzewów, które zasłaniają im Srebrną Skórę. Są uważani za najmądrzejsze wśród innych klanów. Również są uważani za najszybsze koty ze wszystkich klanów. Koty tego klanu są łatwe do zranienia i jest prawie że niemożliwe, że to oni sprowokują inny klan do bitwy. Koty Klanu Wiatru zazwyczaj są szare bądź brązowe. Jest to pewnie spowodowane tym, iż to futro daje im idealny kamuflaż w terenie. Ze wszystkich klanów mają najszerszą wiedzę o Dwunożnych, gdyż żyją blisko ich siedlisk i często je obserwują. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Jupi, to mój ulu klan

Odpowiedz
Wojownicy2137

Wojownicy2137

Klan nieba akurat teraz czytam „przeznaczenie klanu nieba”

Odpowiedz
ShiroXD

ShiroXD

Klan Cienia
Nie lubię go trochę bo wybierał sobie złych przywódców, Strzępek zrobił głupio wybierając złamasa, Złamas Zabijał kociaki, Nocny był stary jak świat, ( Do tego jeszcze ta jego choroba ) o Tigerze się wypowiadać nie będę bo każdy wie, Czarna Gwiazda mnie strasznie irytował na nowych terytoriach, Jarzębinowa Gwiazda wkurzył mnie tylko dlatego że Brunatna nie została Przywódczynią XD, iiiiii
Nasz Tygrys którego sowa zabiła. On akurat przypadł mi do gustu, lecz nienawidzę Brunatnej za jego imię.

Odpowiedz
1
Jagoda02

Jagoda02

Klan Pioruna 🙂

Odpowiedz
Aklim

Aklim

Klan cienia 😻 YAY

Odpowiedz
Lilies.Warrior_

Lilies.Warrior_

Klan nieba – ooo

Odpowiedz
LuneleQ

LuneleQ

klan pieroga *-*

Odpowiedz
Srebrna_Roza

Srebrna_Roza

Klan Pioruna 😁

Odpowiedz
WilczaGwiazda

WilczaGwiazda

Klan Pioruna jest klanem pokojowym i szanującym inne klany. W bitwie Klan Pioruna jest zaciekły, odważny i lojalny. Wiadomo, że często przyjmują samotników i pieszczochy do swojego klanu, aby powiększyć szeregi wojowników, a również wtedy, kiedy kot potrzebuje pomocy lub schronienia, chociaż nie zdarzyło się to zbyt wiele razy, dopóki Ognista Gwiazda nie został przywódcą Klanu Pioruna. Z tego powodu są czasami traktowani z góry przez inne klany i uważani za słabych. Główną zwierzyną klanu są myszy, nornice, wiewiórki i okazjonalnie króliki, a także ptaki, takie jak szpaki, sroki, gołębie, kosy i drozdy. Mają doskonałe techniki polowania w leśnym podszyciu. Mają strategię, by podchodzić zwierzynę pod wiatr w gęstych zaroślach. Koty z Klanu Pioruna są uważane za szczególnie silne. Są jedynym klanem, który dość długo zbiera się do skoku na zwierzynę. Wejście do obozu jest dobrze osłonięte jeżynami, które chronią obóz przed drapieżnikami, ale nie powstrzymują promieni słońca. Prowadzi przez niego wąwóz. Ten wąwóz był kiedyś rzeką, jednak wyschła. Droga do obozu prowadzi przez tunel janowca. Żłobek ma grube ściany z jeżyn i jest najbardziej strzeżoną częścią obozu. Za pniem drzewa znajduje się kępa paproci, na której śpią uczniowie. Wojownicy śpią pod krzakiem w innym tunelu. Wewnątrz obozu znajduje się zwalone drzewo, na którym śpią starsi, a starsi wojownicy śpią w centrum obozu. Po drugiej stronie polany znajduje się gładka, wysoka skała. Nazywa się Wysoka Skała. Przywódca wchodzi tam, aby przemawiać do klanu. Legowisko przywódcy znajduje się w jaskini, gdzie strumień wyrzeźbił przestrzeń. Pnącza obrastają wejście. Ostatnią godną uwagi cechą obozu jest tunel z paproci prowadzący do pęknięcia w skale. To jest legowisko medyka.

Odpowiedz
Wild_Craft_Wojownicy

Wild_Craft_Wojownicy

Klan wiatru nie lubie ich bo dla mnie są zbyt słabi BEZ URAZY

Odpowiedz
DoveSky.

DoveSky.

•  AUTOR

@Wild_Craft_Wojownicy w sumie to masz trochę racji. Jakby, ten klan przed wielką wędrówką cały czas głodował itp.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej