Który profesor z Hogwartu przyjdzie do Ciebie na zastępstwo? – Zdrapka!

264 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 152

courtneyypl

courtneyypl

Minerwa McGonagall!
To właśnie Minerwa Mcgonnagall przyjdzie do Ciebie na zastępstwo! Znając tę surową nauczycielkę, przerobi z wami najtrudniejsze zagadnienia matematyczne, lub, jeśli Twoja klasa przypadnie jej do gustu to zamieni się w kota pozwalając na to, żebyście ją głaskali. I w jednym i w drugim przypadlu nie będziecie się nudzić! A kto wie? Może Mcgonnagall tak się spodoba, że zostanie na stałe, a nie tylko na czas nieobecności waszej nauczycielki?

Odpowiedz
1
_Msr_Potter_

_Msr_Potter_

Hagrid!

Odpowiedz
1
lily.luna.potter

lily.luna.potter

Umbridge

Ooo nie XD

Odpowiedz
1
courtneyypl

courtneyypl

@BLACK._.PINK o nieeee powodzenia

Odpowiedz
Wiktoria10.pl

Wiktoria10.pl

Fillius xd

Odpowiedz
1
lencixs03

lencixs03

Severus Snape
Tylko że on nie żyje😪 [*]

Odpowiedz
3
olciak626

olciak626

Severus Snape!
To właśnie Severus Snape przyjdzie do Ciebie na zastępstwo! Znając tego mistrza eliksirów, nauczy was chemii jak nikt inny! Kto wie? Może nawet stworzycie specjalną recepturą poprawiającą pamięć? Wtedy nawet układ okresowy pierwiastków chemicznych wszedłby Ci do głowy bardzo szybko!

omg najlepiej

Odpowiedz
1
ailujek8

ailujek8

Sybilla Trelawney!
To właśnie Sybilla Trelawney przyjdzie do Ciebie na zastępstwo! Już wchodząc do klasy zaszokuje wszystkich niespotykanym wyglądem, a najlepsze będzie dopiero przed wami! Mugolska część Twoich kolegów i koleżanek, nie będzie mogła wyjć z podziwu patrząc na wróżenie z fusów i innych sposobów przepowiednia przyszłości. Jednak Ty, oraz inni czarodzieje będziecie doskonale wiedzieć, że Trelawney nie ma takich zdolności. Mimo to, nawet kiedy wasz nauczyciel wróci, klasa na długo zapamięta jej występy!

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
huuncwotka

huuncwotka

Snape
Kurczę… Idę załatwić sobie zwolnienie chorobowe, w końcu należę do naszych klasowych „Huncwotów”, a Snape ich nienawidzi!

Odpowiedz
3
Mulan006

Mulan006

Hura

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej