Który mało popularny zawód jest dla Ciebie idealny?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 72

istota473

istota473

Etyk medyczny.
Nowe możliwości leczenia zrodziły jednocześnie wiele kontrowersji etycznych. Klonowanie, badania na komórkach macierzystych czy testy na zwierzętach pomagają w skuteczniejszym leczeniu, ale aby utrzymać społeczną aprobatę dla takich działań badania kliniczne nie mogą obywać się w oderwaniu od jasnych zasad etycznych. Zawodowi etycy mają za zadanie badanie kwestii szczegółowych i ustalanie reguł, które stworzą naukowcom bezpieczne ramy prawne do przeprowadzania badań klinicznych, eksperymentów i testów. Praca wymaga ukończenia studiów prawniczych, filozoficznych lub etycznych i ciągłego aktualizowania swojej wiedzy o procedurach klinicznych. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Rita139

Rita139

Asystent czarodzieja!
Brzmi ciekawie c:

Odpowiedz
Kiciahatystella

Kiciahatystella

Asystent czarodzieja!
O czarodziei nie tak łatwo w dzisiejszych czasach, nie mówiąc już o ich asystentach. Każdy magik pragnie mieć kompana, który dochowa wszystkich jego sekretów, będzie utalentowany w kwestii zręczności i zabawiania publiki. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Nanny

Nanny

Tester Czekolady 😋

Odpowiedz
1
cherylblosssom

cherylblosssom

Brzmi dziwnie, prawda? A jednak istnieje taka profesja. Koordynator żałoby zajmuje się zawodowo przekazywaniem rodzinie złych wieści o śmierci lub stanie agonalnym bliskiej osoby. Przedstawicieli tego zawodu można spotkać w szpitalach, hospicjach oraz wszędzie tam, gdzie ludziom towarzyszy śmierć, choroba i cierpienie. Kandydat na koordynatora żałoby musi mieć odpowiednie przygotowanie psychologiczne z elementami wiedzy medycznej. To zdecydowanie praca dla wąskiej grupy osób, które są w stanie pracować w ciągłym stresie, narażeni na skrajne emocje. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

julianka1309

Asystent Czarodzieja

Odpowiedz
2
_Tiara_008

_Tiara_008

@julianka1309 ja też:)

Odpowiedz
1
ko_ko_chogiwa

ko_ko_chogiwa

Koordynator żałoby
brzmi zachęcająco.. naprawdęXD

Odpowiedz
2

Jjjjjuuuuullllia1002

Tester czekolady

Odpowiedz
Hopeless885

Hopeless885

Asystent czarodzieja

Odpowiedz
1

rybciax

tester czekolad hahah❤😍😍

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej