Który legendarny czarodziej jest Twoim przodkiem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 179

.Sunshi

.Sunshi

Merlin!

O niee

Odpowiedz
Ksiezycowy_Strumyk

Ksiezycowy_Strumyk

Merlin!

Odpowiedz
.Halley.

.Halley.

Merlin!
Poznaj swojego przodka! Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych czarodziei w całym magicznym świecie. Powstały nawet powiedzenia, przykładowo ,,Na brodę Merlina!" oraz mniej oficjalna wersja ,,Na gacie Merlina!". Możesz poszukać więcej informacji na jego temat, w końcu swojego przodka trzeba znać! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Actible

Actible

Merlin!-Ojeju, superowo nadal czekam na swój list z hogwartu 😅Moja młodsza siostra jest podjarana bo niedługo ma 11 urodziny (w marcu ) i obie mamy prorocze sny. Więc można powiedzieć że w pewnym sensie mamy jakieś magiczne moce 😅😅

Odpowiedz
1

g...a

Gellert Grindenwald!
Poznaj swojego przodka! To Gellert Grindenwald, bardzo rozpoznawalny czarodziej. Cieszył się ogromną sławą, niestety, te nie w pozytywnym znaczeniu. Grindenwald był przestępcą, zrobił wiele złych rzeczy. Możesz poszukać więcej informacji na jego temat, w końcu swojego przodka trzeba znać! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
rosemary.potter_

rosemary.potter_

Merlin
Fajnie, fajnie
mega quiz!

Odpowiedz
Softy

Softy

Albus Dumbledore!
Poznaj swojego przodka! Tego gościa chyba nie trzeba Ci zbytnio przedstawiać, co? Jest to dyrektor Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie – Albus Dumbledore. Jak pewnie wiesz, to jedyny czarodziej, którego bał się sam Voldemort. Albus był bardzo mądry, rozważny, a przede wszystkim tajemniczy. Możesz poszukać więcej informacji na jego temat, w końcu swojego przodka trzeba znać! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
_betty

_betty

Merlin uhuuu

Odpowiedz
1
FroQu

FroQu

Albus Dumbledore
:O

Odpowiedz
1
K0000ciara

K0000ciara

Merlin

no spoko

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej