Co jest dla Ciebie czarną magią?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 241

_Padfoot

_Padfoot

Dzieła Adama Mickiewicza!

Odpowiedz
...lightless

...lightless

To właśnie dzieła Adama Mickiewicza, a konkretniej zawarty w nich język i styl pisania jest dla Ciebie czarną magią! Te wszystkie archaiczne słowa, skomplikowane zwroty i niezrozumiałe zdania są znacznie gorsze, niż rozszyfrowanie planów Voldemorta! Zresztą sam przyznaj, że wielkie dzieła Mickiewicza są równie zawiłe, jak skomplikowane czarno-magiczne zagadnienia. Niestety, jedynym sposobem na pokonanie tego przeciwnika jest sięgnięcie po podręczniki i zadanie sobie kluczowego pytania: ,,Co autor miał na myśli?" Podziel się wynikiem w komentarzu!

Całkowita prawda! Mogę się z tym zgodzić.

A tak ogólnie świetny quiz

Odpowiedz
Doggie_Potter

Doggie_Potter

Dzieła Adama Mickiewicza!
To właśnie dzieła Adama Mickiewicza, a konkretniej zawarty w nich język i styl pisania jest dla Ciebie czarną magią! Te wszystkie archaiczne słowa, skomplikowane zwroty i niezrozumiałe zdania są znacznie gorsze, niż rozszyfrowanie planów Voldemorta! Zresztą sam przyznaj, że wielkie dzieła Mickiewicza są równie zawiłe, jak skomplikowane czarno-magiczne zagadnienia. Niestety, jedynym sposobem na pokonanie tego przeciwnika jest sięgnięcie po podręczniki i zadanie sobie kluczowego pytania: ,,Co autor miał na myśli?"

Tak

Odpowiedz
.Chmurka.

.Chmurka.

Gotowanie!
To właśnie gotowanie, a konkretniej trzymanie się przepisów będzie dla Ciebie czarną magią! Te wszystkie zawiłe receptury, miarki składników oraz odpowiednie doprawienie jest trudniejsze, niż stoczenie walki z Lordem Voldemortem. Zresztą sam przyznaj, że niektóre dania, dokładnie tak jak czarna magia wymagają mistrzostwa i byle czarodziej ich nie zrobi. Niestety, jedynym sposobem na pokonanie tego przeciwnika jest długa sesja z książką kucharską oraz kurs u skrzatów gotujących w Hogwardzkiej kuchni… Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Julkakrolowa

Julkakrolowa

Czy przeraża cię wizja spotkania z Voldkiem
Nie, bardziej fascynuje
Posługiwanie się językiem
Mogę się zgodzić, w szczególności w gramatyce, nawet z polskim mam problem powturzenie piszę się przez „u” prawda? (Wiem, że jest odmienne, ale nie umiem przekonać się, rzeczy napisać przez „ó”), a tytół przez „ó” prawda? (Akyrat tutaj używam zamiennie). Nie robię sobie akurat jaj, naprawdę nie umiem poprawnie tego napisać, a jestem w liceum
Czarno magiczne zaklęcia z języków: powturzenie i schmetterlling (akurat nie uczę się niemieckiego)

Odpowiedz
1
Zugajka.Julki

Zugajka.Julki

Nauki ścisłe!
To właśnie nauki ścisłe, typu matematyka, fizyka są dla Ciebie czarną magią! Te wszystkie trudne wzory, zadania i zagadnienia są diabelnie trudne, może nawet gorsze niż walka z Voldemortem i jego śmierciożercami. Zresztą sam przyznaj, że dobrze znane zawiłe równania, na pierwszy rzut oka przypominają skomplikowane formułki zaklęć. Niestety, aby pokonać tą silną oraz starożytną magię należy sięgnąć po pewną niezdobytą księgę, zwaną podręcznikiem… Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
INR.com

INR.com

To właśnie języki, a konkretniej posługiwanie się oraz ich rozumienie będzie dla Ciebie czarną magią! Te wszystkie trudne słowa, zawiła gramatyka i trzymanie się zasad pisowni jest bardziej skomplikowane, niż rozszyfrowanie gróźb czy planów Voldemorta! Zresztą sam przyznaj, że wymowa niektórych zagranicznych słów jest podobna do czarno-magicznych zaklęć, które równie trudno wchodzą do głowy! Niestety, jedynym sposobem na pokonanie tego przeciwnika jest podręcznik, eliksir na pamięć oraz kilka godzin z tłumaczem… Podziel się wynikiem w komentarzu! Hm. Jak pierwszy raz robiłam ten quiz, to było wyszywanie. Ale z oboma się zgadzam.

Odpowiedz
1
shadowww86

shadowww86

Nauki ścisłe
No tak 😶😔

Odpowiedz
1
potter_fanka

potter_fanka

Wyszywanie….xddd

Odpowiedz
3

Kamis33

Dzieła Adama Mickiewicza!
Nie da ukryć. Poezja jest jedną z najmroczniejszych dziedzin magii.

Odpowiedz
4

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej