Który chłopak z filmu „To” podaruje Ci Walentynkę?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 21

AmkaPL

AmkaPL

Eddie
Super ❤❤

Odpowiedz

IItsandzia

Swoim wdziękiem i urokiem zauroczyłaś Eddiego Kaspbraka! Eddie to delikatny i czuły chłopak, z którym tworzyłabyś słodką parę. Bez wahania wysłałby Ci niejedną walentynkę. OMG Eddie tak ♥♥

Odpowiedz
JaedenLover

JaedenLover

Stanley Uris
No może być 🙄❣️

Odpowiedz
1
Venus_The_Fox

Venus_The_Fox

Eddie Kaspbrak!
Swoim wdziękiem i urokiem zauroczyłaś Eddiego Kaspbraka! Eddie to delikatny i czuły chłopak, z którym tworzyłabyś słodką parę. Bez wahania wysłałby Ci niejedną walentynkę. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!
omg yass, Eddie <3 XD

Odpowiedz
1

Magda_Krzesicka

Ja dostałam Billa oj kocham go ❤❤

Odpowiedz
1
meow.malfoy

meow.malfoy

Swoją wariacką osobowością i uroczym wyglądem skradłaś serce Richiego Toziera! Richie to zabawny, sarkastyczny i słodki chłopak, z którym stworzyłabyś idealny związek. W dniu Walentynek to od niego dostałabyś wymarzoną kartkę i prezent. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
_incredible_monster_

_incredible_monster_

Udało Ci się skraść serce nieśmiałego i zarazem bardzo odważnego Billa Denbrougha. Pasujecie do siebie jak dwie krople wody. Bez wahania podarowałby Ci Walentynkę i napisał na niej coś od siebie! Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Sasza0607

Sasza0607

Billa Denbrougha.
<33

Odpowiedz
1
BTS_is_my_Love_

BTS_is_my_Love_

Udało Ci się skraść serce nieśmiałego i zarazem bardzo odważnego Billa Denbrougha. Pasujecie do siebie jak dwie krople wody. Bez wahania podarowałby Ci Walentynkę i napisał na niej coś od siebie!

Odpowiedz
1
Kelaa

Kelaa

Richie Tozier!
Swoją wariacką osobowością i uroczym wyglądem skradłaś serce Richiego Toziera! Richie to zabawny, sarkastyczny i słodki chłopak, z którym stworzyłabyś idealny związek. W dniu Walentynek to od niego dostałabyś wymarzoną kartkę i prezent. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu! Oh tak 😍 Chciałam Richiego!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej