Którego pasażera z „Infinity Train” przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 11

IglastyCien

IglastyCien

Tulip

Odpowiedz
kinga21

kinga21

Amelia
Amelia Hughes trafiła do pociągu po śmierci swojego męża. Udało jej się obalić konduktora i przejąć jego miejsce. Chciała stworzyć wagon, w którym jej mąż nigdy nie umarł i oboje żyliby długo i szczęśliwie. Przez jej akcje, jej numer stał się bardzo wysoki. Ostatecznie została pokonana przez Tulip. Zwróciła pierwszemu konduktorowi jego prawowite miejsce i zdecydowała się naprawić wszystkie swoje błędy. Amelia jest sarkastyczna i apatyczna względem innych ludzi. Jednak w głębi duszy jest przerażona własną moralnością i przyszłością. No i robi pyszne naleśniki! To właśnie tego pasażera przypominasz! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Wazelinka_

Wazelinka_

Tulip
Rzeczywiście czytając opis zgadzam się.
Uważam że ten quiz powinien trafić na SG i jestem zadowolona że przynajmniej teraz moderatorzy wybrali ciekawy jak dla mnie quiz. Przyjemnie mi się go robiło, i miło że jest jakiś wynik w quizie, z którym mogę się zgodzić 😁.

Odpowiedz
1
DogsCats

DogsCats

Jesse
Jesse Cosay to piętnastoletni pasażer, który trafił do pociągu po tym, jak pozwolił swoim przyjaciołom skrzywdzić swojego młodszego brata i nie stanął w jego obronie. Jesse jest pogodnym i życzliwym nastolatkiem, który stara się zaprzyjaźnić ze wszystkimi i rozwiązywać ich problemy. Jesse czasem może być popychaczem. Łatwo jest go zmusić do zrobienia czegoś wbrew jego woli. Jesse jednak powoli przełamuje się i po wyjściu z pociągu jest w stanie postawić się innym. Jesse jest jedynym znanym pasażerem, który był w pociągu więcej niż raz. Próbował wrócić po swoją przyjaciółkę Lake, która nie mogła opuścić pociągu. Według One-One nikt nigdy nie chciał wrócić do pociągu. To właśnie tego pasażera przypominasz!

Odpowiedz
starco.222

starco.222

Jesse❤️❤️❤️
Hej jeśli to czytasz i jesteś fanem lub chociaż lubisz kreskówkę Star Butterfly kontra siły zła to proszę cię zagłosuj na tej petycji jest ona o kontynuację Star Butterfly a dokładniej o jej 5 sezon z góry dzięki <3
http://chng.it/tqQHMn7fGD

Odpowiedz
1
Bookline

Bookline

Jesse
Jesse Cosay to piętnastoletni pasażer, który trafił do pociągu po tym, jak pozwolił swoim przyjaciołom skrzywdzić swojego młodszego brata i nie stanął w jego obronie. Jesse jest pogodnym i życzliwym nastolatkiem, który stara się zaprzyjaźnić ze wszystkimi i rozwiązywać ich problemy. Jesse czasem może być popychaczem. Łatwo jest go zmusić do zrobienia czegoś wbrew jego woli. Jesse jednak powoli przełamuje się i po wyjściu z pociągu jest w stanie postawić się innym.
Jesse jest jedynym znanym pasażerem, który był w pociągu więcej niż raz. Próbował wrócić po swoją przyjaciółkę Lake, która nie mogła opuścić pociągu. Według One-One nikt nigdy nie chciał wrócić do pociągu. To właśnie tego pasażera przypominasz! Podziel się wynikiem w komentarzu!

raczej nie xD myślę że prędzej ten jeleń chociaż tego nie oglądałam xD

Odpowiedz
Melanie_Riddle

Melanie_Riddle

Tulip
Tulip Olsen to trzynastoletnia pasażerka, która trafiła do pociągu, po tym, jak uciekła z domu, chcąc dostać się na obóz projektowania gier komputerowych. Tulip jest bardzo inteligentna na swój wiek, a jej ulubionym zajęciem jest projektowanie gier. Łatwo się irytuje, gdy sprawy nie idą po jej myśli. Gdy ma cel zrobi wszystko by go osiągnąć, przez co czasem wydaje się samolubna. Tulip boi się zmian. Próbuje uciekać od swoich problemów takich jak rozwód jej rodziców. Kiedy w końcu uświadamia sobie, że zmiany niekoniecznie muszą być straszne i nie musi stawiać im czoła sama, udaje jej się wyjść z pociągu i wrócić do domu. To właśnie tego pasażera przypominasz! Podziel się wynikiem w komentarzu!
To taka trochę ja hah

Odpowiedz
Twylla

Twylla

Tulip♥️
Może nie jestem na tyle mądra, by tworzyć gry komputerowe, ale po przeczytaniu opisu chyba faktycznie jesteśmy podobne. Świetnie wykonany quiz!💜

Odpowiedz
1
Cartoon_Kay

Cartoon_Kay

•  AUTOR

@Twylla Dziękuję <3

Odpowiedz
1
yobinty

yobinty

Tulip! Myślę, że nawet pasuje :>
Super quiz, uwielbiam ten serial :D

Odpowiedz
1
Davil

Davil

Simon
Dobra, dobra, już, kumam *kładzie się na podłodze i czeka, aż te dziwne pso-dementory ją dopadną*

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej