Którego bohatera z anime przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 25

Malwiquiz

Malwiquiz

Ash Ketchum
Jesteś jak Ash Ketchum!
Ash to główny bohater anime pt. „Pokémon”. Wyruszył w podróż w wieku 10 lat i jest trenerem z Kanto. Jego celem jest zostać Mistrzem Pokémon.
Ash rozpoczął swoją podróż w wieku 10 lat jako serdeczny, pełen intencji, ale uparty oraz amatorski trener. W stosunkach międzyludzkich jest raczej otwarty i bezpośredni. Ma wielu przyjaciół i z chęcią nawiązuje nowe znajomości. Preferuje zdrową rywalizację, która wspierana przyjaźnią, pozwala cieszyć się esencją pojedynku, a nie jego zakończeniem.

Odpowiedz
Tosaya

Tosaya

Ichigo xD
Znam, lubię, ale lubię kiedy przestaje być głównym bohaterem xD

Odpowiedz
The_StarlingShadow

The_StarlingShadow

Light…xd

Odpowiedz
Bekatroll

Bekatroll

Naruto 👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻fuuuuuuuuj!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
M_Megi

M_Megi

Lelouch vi Britannia
myślałam że będę kimś innym ale okey moje ulubione anime to sankarea szkoda że go tu nie było 😢

Odpowiedz
1
Wendy1629

Wendy1629

Natsu ❤😍❤❤❤

Odpowiedz
1
Chalassa

Chalassa

Natsu Dragneel
Jesteś jak Natsu Dragneel, zwany inaczej Salamandrem!
Natsu jest jednym z członków gildii Fairy Tail oraz głównym bohaterem serii mangi i anime o nazwie takiej samej, jak nazwa gildii, do której należy.
Natsu zazwyczaj zdaje się być wybitnie nieodpowiedzialny i lekkomyślny, prawie nigdy nie zastanawia się nad konsekwencjami swoich działań. Często konflikty woli rozwiązywać siłą. Pomimo tego, bardzo łatwo i szybko zdobywa przyjaciół. Jest również niezwykle lojalny wobec swojej gildii i bliskich mu osób. Największą zmorą Natsu jest jego choroba lokomocyjna.
Och tak, choroba lokomocyjna to zło D:

Odpowiedz
1
Karin123Cool

Karin123Cool

natsu

Odpowiedz
1
Kaneki-Ken

Kaneki-Ken

Tokyo Ghoul ❤

Odpowiedz
BloodyMurderer

BloodyMurderer

Jesteś jak Kaneki Ken!
Kaneki jest głównym bohaterem „Tokyo Ghoul” oraz „Tokyo Ghoul:re”. Przed przeszczepem części ciała Rize oraz przemianą w Jednookiego Ghula, był człowiekiem studiującym japońską literaturę na Uniwersytecie Kamii. Kaneki jest nieśmiałą i powściągliwą osobą, a Hide jest jego jedynym bliskim przyjacielem. Zwykle spędza większość czasu na czytaniu książek, głównie powieści.
Jest bardzo łagodnym nastolatkiem, który wydaje się być optymistycznie nastawiony do życia. Pod wpływem matki i prawdziwej skromności, chętnie przyjmuje winę i karę od innych na siebie – nie potrafi krzywdzić. Jednak jego brak asertywności sprawia, że jest prześladowany i wykorzystywany przez innych. Poprzez próbę ochrony innych ludzi, Kaneki usiłuje ochronić samego siebie przed ponowną samotnością. Po przetrzymywaniu w niewoli podczas Sagi Aogiri oraz torturach zadawanych przez Yamoriego, osobowość Kanekiego ulega przemianie. Staje się bardziej bezwzględny i brutalny, aby móc ochronić swoich przyjaciół. Nie boi się już swojej strony ghula, w wyniku czego podczas pojedynków jest barbarzyński. Kaneki ma nawyk do dotykania swojej brody lewą dłonią, kiedy kłamie lub czuje się nieswobodnie. Lubi książki, piękny język, inteligentne kobiety i hamburgery.
(a rozbawiło mnie to że w jednym z pytań w odpowiedziach było wiadro z wodą na mopa…..normalnie BEKA XD)

Odpowiedz
Erynia

Erynia

•  AUTOR

@BloodyMurderer Hurra! Myślałam, że ten żarcik z przygarnięciem mopa tylko mnie śmieszy, ale jednak nie jestem sama! Jeeej! xD

Odpowiedz
1
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej