Które uczucie jest w Tobie najsilniejsze?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 55

Emojicat

Emojicat

Jaką emotkę mam dać w pierwszym pytaniu jeśli nigdy się nie całowałam i nigdy nie piłam?

Odpowiedz
Kasjopea

Kasjopea

Współczucie
Nie lubisz się złościć, ale często to robisz. To powoduje u Ciebie zmarszczki. Twierdzisz, że najlepszy sposób na stres i gniew to empatia i zdolność do wybaczania. Sam kierujesz się właśnie tym przez całe swoje życie. To bardzo dobrze o Tobie świadczy, bo takich ludzi jest zdecydowanie za mało na naszym zwariowanym świecie.

Odpowiedz
Anit.

Anit.

Fajny quiz i chyba się zgadza…

Odpowiedz
.Polanna.

.Polanna.

Miłość
<33333

Odpowiedz

sonic2

🥰

Odpowiedz
panda17_zaobserwuje

panda17_zaobserwuje

Strach

Pomimo że strach jest Twoim najsilniejszym uczuciem, nie pozwalasz mu zatrzymywać Cię w codziennym życiu. Wykorzystujesz go do przełamywania swoich lęków. Ilekroć coś nowego Cię wystraszy, uświadamiasz sobie, że musisz zacząć z tym walczyć. To zdecydowanie pomoże Ci w życiu!

Odpowiedz
1
Oligia21

Oligia21

Miłość
Miłość jest dosłownie siłą, która trzyma Cię przy życiu! Wykorzystujesz swoje silne, ciepłe uczucia do poprowadzenia Cię godnie przez życie, czy to w Twojej karierze, czy życiu towarzyskim lub intymnym. Zawsze kierujesz się swoim sercem, rób to, co chcesz i to, co Cię ekscytuje i nigdy nie powstrzymuj się przed pokazaniem również tych negatywnych uczuć.

Odpowiedz
The_Dragon_Girl

The_Dragon_Girl

Miłość 🥰

Odpowiedz
BlackySSO

BlackySSO

Nadzieja
Podczas, gdy inni ludzie są zajęci przejmowaniem się swoją przyszłością i życiem, Ty masz nadzieję, że być może zaraz wydarzy się coś, co zmieni je na zawsze i odpowie na wszystkie pytania, na które większość ludzi ma tyle wątpliwości. Jesteś zawsze optymistyczny, uśmiechnięty i wolny od niespokojnych myśli. Wiesz, że najsilniejszą siłą na świecie jest nadzieja!
Ciekawe, hah.

Odpowiedz
1
DjCoolPanda23N

DjCoolPanda23N

Miłość
Oj tak🤗

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej