Które ubranie włożysz na…?

Na początek łatwy moim zdaniem wybór. Idziesz do miasta ze swoją najlepszą przyjaciółką. Zaproponowałaś jej wyjście do kawiarenki nie daleko jej domu. Ale zostaję ci jeszcze jeden problem. Jak się ubierzesz?
Dzisiaj postawie na elegancki styl. Założę elegancką białą bluzkę i delikatnie włożę ją w czarne dżinsowe spodnie, a żeby to dopełnić wezmę w rękę srebrną torebkę wysadzaną diamencikami.
Chyba postawie na luźne ubrania. Włożę luźną szarą bluzkę z krótkim rękawkiem, do tego dżinsy z lekko rozerwanymi nogawkami a jako dodatek założę żółtą jaskrawą torebkę na ramię i brązoletki.
W takiej sytuacji ubiorę się na sportowo. Włożę na siebie różową bluzkę na ramiączkach i czarne leginsy za kolano a także czarne trampki na różowej podeszwie.

No dobrze, właśnie wracacie z koleżanką do twojego domu. Dziesięć minut później jesteście w domu. Włączasz telewizor i idziesz do kuchni po jakieś chipsy. Nie długo po serialu który oglądałyście widzisz że twoja koleżanka zaczyna się już trochę nudzić postanawiasz że zabierzesz ją do kina. Mówisz jej o swoim pomyśle, twoja przyjaciółka postanawia że musisz się przebrać. Postanawiasz jej pomóc wybrać stylizację, ale jaki styl teraz na tobie zagości?
Skoro idziemy razem do kina włożę na siebie sam dżins.
Skoro postanowiłam pójść z nią do kina założę na siebie jak najbardziej luźne ubrania.

Film w kinie był naprawdę świetny, w sumie tak samo jak ten dzień. Jednak razem z przyjaciółką postanawiacie że jutro razem pójdziecie na imprezę. No ale znowu ten sam problem! Jak ja mam się jutro ubrać?! Ale dlatego że już nie raz podejmowałaś się temu wyzwaniu postanawiasz wybrać sobie ubranie wieczorem.
Nie chce zakładać sukienki, przecież mogę wybrać tę bluzkę i spudnicę.
Nie będę zakładać sukienek bo to będzie po prostu zwykła domówka.
Na pewno jutro założę tą sukienkę! Przecież idziemy do klubu.

Od razu po powrocie z imprezy chciałaś iść spać. Ale dzisiaj miałaś zmienić ubranie na piżamę. No ale zostaję pytanie jaką piżamę założysz?
Kocham jednorożce więc wybiorę tę piżamę.
Ta piżama jest wspaniała! Ma takie słodkie kieszenie pandy! A te spodnie są super!!!

2 Super!
Udostępnij quiz
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
paula100
paula100
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 1

AKP

AKP

Cudowny quiz, masz ode mnie obserwację, zasługujesz!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej