Którą zabawką z lat 90. jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 241

girl.in.sims

girl.in.sims

Furby

Odpowiedz
maya672

maya672

Jesteś jak Tamagotchi! Jesteś osobą, która potrzebuje sporej uwagi, pragniesz otaczać się miłością i lubisz, gdy ktoś się Tobą opiekuje. Tamagotchi to elektroniczna zabawka w postaci plastikowego jajka z
ciekłokrystalicznym wyświetlaczem, z trzema przyciskami. Celem zabawy z Tamagotchi jest opieka nad wirtualnym zwierzątkiem, które widzimy na ekranie. Potrzebuje Twojej miłości, aby istnieć i dojrzewać. Jeśli otoczysz je odpowiednią opieką, z dnia na dzień będzie coraz większe, zdrowsze i piękniejsze!

Prawda, chyba nawet mam tamagochi.

Odpowiedz
szeszu

szeszu

Tęczowa sprężyna
Jesteś jak tęczowa sprężyna! Masz niesamowite poczucie humoru, którym zarażasz ludzi wokół siebie. Tęczowa sprężyna niesamowicie wciąga. Zabawa z nią to nieograniczone możliwości. Można nią się bawić w rękach, tworzyć z niego różne kształty, jak i obserwować jak „schodzi” w zabawny sposób ze schodów.

Odpowiedz
_wafelek

_wafelek

Furby
Jesteś jak Furby! Jesteś bardzo energiczny i zwinny. Bywasz nawet czasem nieprzewidywalny. Czasem ciężko Ci dogodzić.

Furby jest zabawką obdarzoną własną osobowością, z którą dzieci mają mnóstwo zabawy. Można go karmić, mówić do niego, puszczać mu muzykę, a wszytko to włącznie ze sposobem w jaki będzie traktowało się tego futrzanego robota wpłynie na jego charakter. Furby posiada własne upodobania i antypatie, jest nieprzewidywalny i zabawny.

Odpowiedz
Klaudia55534

Klaudia55534

Jesteś jak gniotek! Jesteś osobą bardzo odpowiedzialną, a jednocześnie radosną. Dajesz bardzo dobry przykład innym. Tradycyjny gniotek to wspaniała zabawka dla każdego dziecka. Można go formować w różny sposób. Przy zabawie dziecko rozwija koordynację ruchową dłoni.

Odpowiedz
chichotkaxx

chichotkaxx

Jesteś jak Tamagotchi! Jesteś osobą, która potrzebuje sporej uwagi, pragniesz otaczać się miłością i lubisz, gdy ktoś się Tobą opiekuje. Tamagotchi to elektroniczna zabawka w postaci plastikowego jajka z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem, z trzema przyciskami. Celem zabawy z Tamagotchi jest opieka nad wirtualnym zwierzątkiem, które widzimy na ekranie. Potrzebuje Twojej

Odpowiedz
SlonecznaSadzawka

SlonecznaSadzawka

@zuzik111 też to mam 👍🏻
Fajny quiz

Odpowiedz
marti7501

marti7501

Tęczowa sprężyna
Jesteś jak tęczowa sprężyna! Masz niesamowite poczucie humoru, którym zarażasz ludzi wokół siebie.

Tęczowa sprężyna niesamowicie wciąga. Zabawa z nią to nieograniczone możliwości. Można nią się bawić w rękach, tworzyć z niego różne kształty, jak i obserwować jak „schodzi” w zabawny sposób ze schodów.

Odpowiedz
.anika.

.anika.

Tamagotchi
Jesteś jak Tamagotchi! Jesteś osobą, która potrzebuje sporej uwagi, pragniesz otaczać się miłością i lubisz, gdy ktoś się Tobą opiekuje. Tamagotchi to elektroniczna zabawka w postaci plastikowego jajka z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem, z trzema przyciskami. Celem zabawy z Tamagotchi jest opieka nad wirtualnym zwierzątkiem, które widzimy na ekranie. Potrzebuje Twojej miłości, aby istnieć i dojrzewać. Jeśli otoczysz je odpowiednią opieką, z dnia na dzień będzie coraz większe, zdrowsze i piękniejsze!

Fajnie, ale… to nie prawda :/

Odpowiedz

Pixelito55

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz
anitcia

anitcia

@Pixelito55 powiedz sobie ze jesteś dupkiem

Odpowiedz

Pixelito55

Nie sam se powiedz

Odpowiedz
SusanBloud

SusanBloud

Miękka piłeczka z kolorowej gumy

Jesteś jak miękka piłeczka z kolorowej gumy! Jesteś radosny i beztroski. Nie sposób się przy Tobie nudzić. Świetny gadżet wielofunkcyjny, ponieważ nie było określonej roli, jaką piłeczka spełniała. Sposobów użytkowania zabawki było pewnie tyle, co samych użytkowników. Można było ją podrzucać, podawać sobie nawzajem czy jedynie miętosić w rękach.

No może????🧐🧐

Mega fajny quiz ❤️❤️❤️

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej