Która z emoji Cię opisuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 7

Aniaczeq_Ania

MIŁOŚĆ

Odpowiedz
wsciekly_flaming_38

wsciekly_flaming_38

Miłość❤❤
To emoji idealnie do Ciebie pasuje! Jesteś osobą bardzo kochliwą, popularną i lubianą w swoim otoczeniu! Masz wielu przyjaciół, którzy uwielbiają Cię za Twoją szczerość i serdeczność! Szybko się zakoch***sz i bardzo łatwo Cię zranić. Masz ogromne serce! Zgadzasz się? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Zgadza sie w 100% ❤❤❤

Odpowiedz
smile6

smile6

Śmiech!
To emoji idealnie do Ciebie pasuje! Z twoich odpowiedzi wynika, że jesteś osobą z dużym poczuciem humoru, która uwielbia się śmiać! Jesteś zabawny, zawsze uśmiechnięty i nie przejmujesz się niepowodzeniami. Zawsze odnajdujesz plusy w różnych sytuacjach! Masz wielu znajomych, dzięki Twojej otwartości do świata i optymiźmie! Oby tak dalej, bo śmiech to zdrowie! Zgadzasz się? podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Mrs.Chocolate_

Mrs.Chocolate_

Smutek!
To emoji idealnie do Ciebie pasuje! Z twoich odpowiedzi wynika, że jesteś osobą o pesymistycznym nastawieniu do świata. Bardzo martwisz się o to, co będzie. Jednak dzięki temu jesteś bardzo zorganizowana i poukładana. Jestesś bardzo dobrą, wrażliwą osobą, ale niestety bardzo łatwo Cię zranić. Zgadzasz się? podziel się wynikiem w komentarzu!
Nawet się zgadza co do pesymizmu. Świetny quiz ❤

Odpowiedz

.....

Zdziwienie!
To emoji idealnie do Ciebie pasuje! Jesteś ciekawa świata i zawsze dążysz do celu! Wyróżniasz się odwagą, uporem i ambicją! Spełniasz swoje marzenia, choćby było to bardzo trudne! Codziennie odkrywasz coś nowego, jesteś raczej wesołą i inteligentną osobą. Zgadzasz się? podziel się wynikiem w komentarzu!

Eee… XD Raczej nie. Jestem szalona i uśmiechnięta. XD

Odpowiedz
annaoliwiaszubert

annaoliwiaszubert

śmiech – xdddd całkiem możliwe hahahhahhahha

Odpowiedz
PannaJackson

PannaJackson

Zdziwienie

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej