Czy Twój przyjaciel jest Twoją prawdziwą bratnią duszą? Sprawdź!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 95

superswiezak1245

halo coś nie działa wyszło mi że nie działa moja przyjaciółka to bratnią dusrza wiem bo przyjaźnimy się już dwa dni czt można to jakoś zmienić

Odpowiedz
Mealisa

Mealisa

Zdecydowanie tak! Niestety się przeprowadziłam i ona jest daleko stąd.😢

Odpowiedz
Kasiks124.

Kasiks124.

Zdecydowanie tak! Oczywiście, że to prawda.

Odpowiedz

KochamDreama

Zdecydowanie tak! To prawda bo z moją przyjaciółką przyjaźnimy się od mojego urodzenia (ona jest starsza o rok ode mnie)

Odpowiedz
wierci

wierci

Prawda

Odpowiedz
Kotelka-Miotelka

Kotelka-Miotelka

odpowiedzi, których udzieliłeś w tym quizie wynika, że osoba, która jest obecnie przy Tobie, jest tą jedyną, prawdziwą bratnią duszą! Nie macie przed sobą żadnych sekretów i we dwójkę dogadujecie się doskonale! Co prawda zdarzają się Wam czasem drobne nieporozumienia czy kłótnie, ale zawsze potraficie dojść do porozumienia. Wasza relacja z całą pewnością jest dużo silniejsza, niż może Ci się wydawać! Zgadzasz się z wynikiem? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
1
Kotelka-Miotelka

Kotelka-Miotelka

To prawda przyjaźnimy się od roku i naprawdę ten quiz jest super!

Odpowiedz

Ciastecko_x_x_

@Kotelka-Miotelka też miałam taki winik i to prawda ale ja nie od roku tylko od mojego pierwszego roku życia

Odpowiedz

leneczka15120

Wow prawo

Odpowiedz
Laurita528

Laurita528

Zdecydowanie tak!
Z odpowiedzi, których udzieliłeś w tym quizie wynika, że osoba, która jest obecnie przy Tobie, jest tą jedyną, prawdziwą bratnią duszą! Nie macie przed sobą żadnych sekretów i we dwójkę dogadujecie się doskonale! Co prawda zdarzają się Wam czasem drobne nieporozumienia czy kłótnie, ale zawsze potraficie dojść do porozumienia. Wasza relacja z całą pewnością jest dużo silniejsza, niż może Ci się wydawać! Zgadzasz się z wynikiem? Koniecznie daj znać w komentarzu!
Bardzo fajnie!
Extra quiz 😉

Odpowiedz
lilia1001

lilia1001

Zdecydowanie tak
.
Chodzi o przyjaciela z neta bo innych nie mam hah

Odpowiedz
-Lynx.Heart-

-Lynx.Heart-

Zdecydowanie nie…
Z odpowiedzi, których udzieliłeś w tym quizie wynika, że osoba, która obecnie kroczy u Twego boku, jako przyjaciel, niestety nie jest Twoją prawdziwą bratnią duszą. Do prawdziwej przyjaźni wciąż Wam sporo brakuje i w rzeczywistości najwyraźniej nie jesteście ze sobą tak blisko, jak Ci się wydaje. Zgadzasz się z wynikiem?

Tak zgadzam się dla tego że na e-lekcjach gra se w among us a i jeszcze zamiast popisać ze mną na czacie to wysyła tylko filmiki z tiktoka lub prosi o lekcje (w sensie że o same odpowiedzi). I teraz na zdalnym lepiej poznałam tą drugą przyjaciółkę (w klasie dziewczyn jest 3) i sądzę że była by lepszą BFF od tej która jest aktualnie moją BFF

Fajny quiz 👍

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej