Którą kobietę z serialu Star Wars: The Clone Wars przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 12

Mrs_Granger-Tano

Mrs_Granger-Tano

Ahsoka Tano była togrutańską Jedi. Krótko po wybuchu wojen klonów została padawanką Anakina Skywalkera. Impulsywna, wojownicza, lecz i lojalna padawanka z czasem stała się skutecznym i lubianym przez klony dowódcą. W ostatnim roku wojny została wrobiona o zamach w Świątyni Jedi i postawiona przed sądem wojskowym. Pomimo uniewinnienia postanowiła opuścić Zakon Jedi.
Podziel się wynikiem w komentarzu!
Myślę, że tak!

Odpowiedz
1
qwaq_

qwaq_

AHSOKA TANO DJSBBDDK

Odpowiedz
1
ShiraSwan-Wood

ShiraSwan-Wood

Padmé Amidala Naberrie
Padmé Amidala była jednym z najbardziej popularnych polityków swoich czasów. Zresztą nie bez przyczyny. Nie tylko w czasach wojen klonów, ale już wcześniej — za swojej kadencji jako królowa Naboo — dała się poznać jako wrażliwa na krzywdę innych i oddana swoim ideałom osoba, która w razie potrzeby nie bała się walczyć z bronią w ręku. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Heh fajnie 😁

Odpowiedz
2
Star_Wars2187

Star_Wars2187

Asajj Ventress

Odpowiedz
1
Klops-Mops

Klops-Mops

Bo-Katan Kryze

Bo-Katan Kryze była mandaloriańską wojowniczką. Wierzyła, że najlepszym rozwiązaniem dla Mandalorian będzie powrót do wojowniczych tradycji ludu, nawet kosztem politycznej kadencji swojej siostry, księżnej Satine. Mimo swojej lojalności wobec Straży Śmierci miała zastrzeżenia wobec współpracy z Maulem i Savage'em Opressem, a kiedy Maul zabił Vizslę i tym samym przejął władzę na planecie, ta wypowiedziała mu posłuszeństwo i próbowała ratować swoją siostrę, jednocząc siły z Obi-Wanem Kenobim. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Wolę Ahsokę Tano

Odpowiedz
2
Entez

Entez

Ahsoka Tano

Odpowiedz
2
PKM

PKM

Świetny quiz! 😁

Odpowiedz
1
Naelin

Naelin

•  AUTOR

@PKM Dzięki 💛

Odpowiedz
1
Hakaru

Hakaru

Barriss Offee była padawanką Jedi Luminary Unduli pochodzącą z planety Mirial. Od razu dała się poznać jako utalentowana i przygotowana na każdą okazję padawanka. Gdy została poddana kontroli umysłu przez geonozjańskie insekty, była gotowa zginąć, by nie doprowadzić do rozpowszechnienia się insektów, w powrocie świadomości prosząc Ahsokę, by ta ją zabiła. Mimo to, kiedy wojna zaczęła się przedłużać, Barriss utraciła wiarę w Zakon Jedi. Zeszła z drogi jasnej strony, idąc po trupach do celu: doprowadzając do ataku bombowego w świątyni Jedi i wrabiając Ahsokę Tano w tenże zamach.

Odpowiedz
1
VeRnonP0lak

VeRnonP0lak

mężczyzna może rozwiązywać taki quiz?

Odpowiedz
1
Naelin

Naelin

•  AUTOR

@VeRnonP0lak Pewnie. Kobiet było mniej, ale i tak jest z 15 wyników.

Odpowiedz
1
VeRnonP0lak

VeRnonP0lak

@Naelin aktualnie robię swój quiz więc ten rozwiąże później

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej