Którą inkarnacją Godzilli jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 40

JAczyliinicjalyXD

JAczyliinicjalyXD

z pięćdziesiątego czwartego…

Odpowiedz
Devilish_Virgin

Devilish_Virgin

Showa
Naprawdę ;-;

Odpowiedz
TIREXGP

TIREXGP

Legarny Godzilla – no nie powiem… raczej się zgadza opis xd

Odpowiedz
Jammm

Jammm

Zilla

Odpowiedz
Domivarso

Domivarso

Legendary Godzilla!

Król potworów wśród Kaiju, pochodzący z najnowszego filmu „Godzilla II: Król potworów”, przebudzony aby rywalizować o władzę na Ziemi. Ma przywróć balans w naturze, pomimo mordowania milionów. Jesteś osobą mądrą, delikatną, choć potrafisz być twardy. Nigdy się nie poddajesz, niezależnie od przeszkód. Wolisz towarzystwo niewielu osób, ale za to bardzo Ci bliskich. Nie dopuszczasz do siebie obcych

Odpowiedz
AmiKaax

AmiKaax

Legendary Godzilla 😓
No no jestem legendary 😏

Odpowiedz
jebvccie

jebvccie

Godzilla 1954!
Dinozaur, który ewoluował z lądowego na morskiego stwora. Ostatecznie stał się Godzillą, po mutacji jaką wywołała bomba atomowa. Jesteś osobą spokojną, opanowaną, obserwującą. Potrafisz być onieśmielający, choć z natury jesteś dobry. Masz swoje gorsze momenty, potrafisz wpaść w silny gniew. Na ogół jesteś przyjacielski.

Odpowiedz
Needle10

Needle10

Legendary Godzilla!
Król potworów wśród Kaiju, pochodzący z najnowszego filmu „Godzilla II: Król potworów”, przebudzony aby rywalizować o władzę na Ziemi. Ma przywróć balans w naturze, pomimo mordowania milionów. Jesteś osobą mądrą, delikatną, choć potrafisz być twardy. Nigdy się nie poddajesz, niezależnie od przeszkód. Wolisz towarzystwo niewielu osób, ale za to bardzo Ci bliskich. Nie dopuszczasz do siebie obcych.
Jap to mój opis :)

Odpowiedz
Sad_life_

Sad_life_

Legendarny Godzilla!

Król wśród Kaiju, pochodzący z najnowszego filmu „Godzilla II: Król potworów”, przebudzony aby rywalizować o władzę na Ziemi. Ma przywróć balans w naturze, pomimo mordowania milionów. Jesteś osobą mądrą, delikatną, choć potrafisz być twardy. Nigdy się nie poddajesz, niezależnie od przeszkód. Wolisz towarzystwo niewielu osób, ale za to bardzo Ci bliskich. Nie dopuszczasz do siebie obcych.

Fajny quiz💜

Odpowiedz

przemekplinski

Zila

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej