Którą mroczną postacią jesteś?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 25

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Elvira (Elvira, władczyni ciemności)

Najbardziej przypominasz Elvirę z filmy "Elvira, władczyni ciemności"! Jesteś osobą bardzo rozmowną i masz ciekawe poczucie humoru. Lubisz się z siebie śmiać, jesteś przyzwyczajony do komplementów. W każdej chwili jesteś gotów do walki. Często marzysz o swojej przyszłości. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Prawda

Odpowiedz
Kr4jb3jbi

Kr4jb3jbi

Morticia Addams (Rodzina Addamsów)
Najbardziej przypominasz Morticię Addams z filmu "Rodzina Addamsów"! Żyjesz według własnych zasad i jesteś bardzo romantyczna. Potrafisz być oddana i bezinteresowna, Twoje emocje pozostają nienaruszone. Masz dowcipne poczucie humoru i jesteś bardzo lojalna wobec osób, które kochasz.

Odpowiedz
A10NA

A10NA

Najbardziej przypominasz Elvirę z filmy „Elvira, władczyni ciemności”! Jesteś osobą bardzo rozmowną i masz ciekawe poczucie humoru. Lubisz się z siebie śmiać, jesteś przyzwyczajony do komplementów. W każdej chwili jesteś gotów do walki. Często marzysz o swojej przyszłości. To prawda!

Odpowiedz
Mrs.dreams90

Mrs.dreams90

Morticia Addams
fajny quiz❤😊
Koniecznie sprawdź moje opowiadanie Selection#1
Będzie mi bardzo milo😊😊😊

Odpowiedz
DariaDiggory

DariaDiggory

Najbardziej przypominasz Morticie Addams z filmu „Rodzina Addamsów”! Żyjesz według własnych zasad i jesteś bardzo romantyczna. Potrafisz być oddana i bezinteresowna, Twoje emocje pozostają nienaruszone. Masz dowcipne poczucie humoru i jesteś bardzo lojalna wobec osób, które kochasz. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Hanran.Genjitsu

Hanran.Genjitsu

Motricia Adams! XD

Odpowiedz
.Moniak.

.Moniak.

Elvira (Elvira, władczyni ciemności)
Najbardziej przypominasz Elvirę z filmy „Elvira, władczyni ciemności”! Jesteś osobą bardzo rozmowną i masz ciekawe poczucie humoru. Lubisz się z siebie śmiać, jesteś przyzwyczajony do komplementów. W każdej chwili jesteś gotów do walki. Często marzysz o swojej przyszłości. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nie znam :/ Supi quiz 💕

Odpowiedz
XxSansxX

XxSansxX

Najbardziej przypominasz Elvirę z filmy „Elvira, władczyni ciemności”! Jesteś osobą bardzo rozmowną i masz ciekawe poczucie humoru. Lubisz się z siebie śmiać, jesteś przyzwyczajony do komplementów. W każdej chwili jesteś gotów do walki. Często marzysz o swojej przyszłości.
Jestem do niej taki podobny :D

Odpowiedz
GabiszonXD

GabiszonXD

Vampira(ed wood)
oni mnie opisali DOKŁADNIE I CO DO SŁOWA!!!👏

Odpowiedz
AngelinaUndertaker

AngelinaUndertaker

Morticia Addams xdd
Ale super. Uwielbiam te kobietę xd

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej