Która część Twojego ciała najbardziej podoba się chłopakom?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 67

Marry.Pr

Marry.Pr

POŚLADKI
Ćwiczysz, czy po prostu masz dobre geny? Twoje pośladki nie mają konkurencji! Głupio byłoby pisać, że oglądają się za Tobą wszyscy na ulicy, bo Ty przecież już to wiesz. Twoja część ciała, która według chłopaków jest najatrakcyjniejsza to właśnie pośladki. Szczęściara! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Eeeee… Ciekawe 😅

Odpowiedz
Kasjopea

Kasjopea

DŁONIE
Masz zgrabne i szczupłe dłonie. Twój największy autorytet. Ludzie uwielbiają, gdy ich głaszczesz, przeczesujesz ich włosy, gestykulujesz. Dla wielu to bardzo odprężające i uspakajające. Masz szczęście posiadać tak ładne i atrakcyjne dłonie, zwłaszcza, że to dzięki dłoniom jesteśmy w stanie zrobić wszystko – nawet rozkochiwać w sobie chłopaków. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Winter_wolfik

Winter_wolfik

TWARZ
Jesteś jedną z tych osób, która gdy się śmieje, śmieje się cała twarz, a nie tylko usta. Potrafisz wyrazić milion emocji, mimiką jesteś w stanie rozśmieszyć całą armię, poprawić humor nawet tym najbardziej nadętym. Masz regularne proporcje twarzy, piękne usta i oczy, ładny nos. Gdy chłopcy na Ciebie spoglądają nie mogą oderwać od Ciebie wzroku, nie wiedzą na co patrzeć, bo wszystko im się w Tobie podoba. To prawdziwa sztuka umieć rozkochać w sobie ludzi samym wyglądem. Masz szczęście! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Frurisk_UwU

Frurisk_UwU

Usta …ಠ_ಠ że co –
o mama~ ten opis ( ͡° ͜ʖ ͡°) o nie ;-; xD
serio. ja … >/////< nie nie nie nie nie lepiej nie ….Ale że usta? coooooooooooo???

Odpowiedz
Archies

Archies

Jesteś właścicielką bardzo atrakcyjnych nóg. Nieważne, czy masz na sobie legginsy, jeansy czy tylko bieliznę. Twoje nogi prezentują się świetnie we wszystkim. Gdy idziesz po galerii oglądają się za Tobą nawet żonaci. Nie sposób oderwać od Ciebie wzroku. Ciesz się tym póki jesteś piękna i młoda, starość – nie radość! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Ah, schlebiasz mi 💕

Odpowiedz

.....

Czy tylko mi wyszły oczy czytając komentarze? XD

Odpowiedz

.....

Oczy uu

Odpowiedz

d...l

Emm…
Pośladki…
😐
Myślę że raczej nie

Odpowiedz

.....

Odpowiedz
1
Melodys_World_Of_Fun

Melodys_World_Of_Fun

Pośladki

Lmao mam raptem ok. 12 lat ale ok xD

Odpowiedz
1

.....

Odpowiedz
nabiv

nabiv

POŚLADKI

.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej