Która część Twojego ciała najbardziej podoba się chłopakom?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 65

Winter_wolfik

Winter_wolfik

TWARZ
Jesteś jedną z tych osób, która gdy się śmieje, śmieje się cała twarz, a nie tylko usta. Potrafisz wyrazić milion emocji, mimiką jesteś w stanie rozśmieszyć całą armię, poprawić humor nawet tym najbardziej nadętym. Masz regularne proporcje twarzy, piękne usta i oczy, ładny nos. Gdy chłopcy na Ciebie spoglądają nie mogą oderwać od Ciebie wzroku, nie wiedzą na co patrzeć, bo wszystko im się w Tobie podoba. To prawdziwa sztuka umieć rozkochać w sobie ludzi samym wyglądem. Masz szczęście! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Frurisk_UwU

Frurisk_UwU

Usta …ಠ_ಠ że co –
o mama~ ten opis ( ͡° ͜ʖ ͡°) o nie ;-; xD
serio. ja … >/////< nie nie nie nie nie lepiej nie ….Ale że usta? coooooooooooo???

Odpowiedz
Archies

Archies

Jesteś właścicielką bardzo atrakcyjnych nóg. Nieważne, czy masz na sobie legginsy, jeansy czy tylko bieliznę. Twoje nogi prezentują się świetnie we wszystkim. Gdy idziesz po galerii oglądają się za Tobą nawet żonaci. Nie sposób oderwać od Ciebie wzroku. Ciesz się tym póki jesteś piękna i młoda, starość – nie radość! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Ah, schlebiasz mi 💕

Odpowiedz

.....

Czy tylko mi wyszły oczy czytając komentarze? XD

Odpowiedz

.....

Oczy uu

Odpowiedz

d...l

Emm…
Pośladki…
😐
Myślę że raczej nie

Odpowiedz

.....

Odpowiedz
1
Melodys_World_Of_Fun

Melodys_World_Of_Fun

Pośladki

Lmao mam raptem ok. 12 lat ale ok xD

Odpowiedz
1

.....

Odpowiedz
nabiv

nabiv

POŚLADKI

.

Odpowiedz
1
DariMariWera

DariMariWera

Masz miękkie, gorące usta. Gdy z kimś rozmawiasz, ludzie nie są w stanie oderwać od nich oczu, a chłopcy błądzą w marzeniach o Tobie. Wszystko co powiesz brzmi idealnie w tych ustach i wszystko co powiesz wydaje się chłopakom wspaniałe i mądre. Ile chłopców chce połączyć z Tobą swoje usta? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Shinmei

Shinmei

DŁONIE
Masz zgrabne i szczupłe dłonie. Twój największy autorytet. Ludzie uwielbiają, gdy ich głaszczesz, przeczesujesz ich włosy, gestykulujesz. Dla wielu to bardzo odprężające i uspakajające. Masz szczęście posiadać tak ładne i atrakcyjne dłonie, zwłaszcza, że to dzięki dłoniom jesteśmy w stanie zrobić wszystko – nawet rozkochiwać w sobie chłopaków. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Niestety to nie prawda :/ Przez trenowanie siatkówki są dosyć… 😞

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej