Kto zwycięży?


1. Kto zwycięży?
Arme- Najpotężniejszy sługa czarnoksiężnika. Dobry mag i świetny wojownik. Walczy dwoma magicznymi mieczami.
Gladio- Brat Arme. Inkwizytor. Dobry wojownik. Walczy szablą.

2. Kto zwycięży?
Arme
Nihil- Duch mroku polujący na żywe istoty i nie tylko. Jego główną bronią są lodowe ostrza, którymi kieruje na odległość.

3. Kto zwycięży?
Finigne- Duch ognia. Mistrz manipulacji i tortur. Czarnoksiężnik, który ciemnością spętał ogień. Walczy magicznym kosturem.
Nihil

4. Kto zwycięży?
Finigne
Tamira- Jest upadłym aniołem. Kiedyś była strażnikiem stwórcy świata, lecz zdecydowała się od niego odłączyć. Od tej pory robi co jej się podoba. Głównie wprowadza zamęt, wywołuje wojny, tworzy i niszczy całe imperia. Jej cele pozostają zagadką. Jej bronią jest włócznia, ale używa jej w ostateczności, znacznie częściej używa brutalnej siły lub błyskawic.

5. Kto zwycięży?
Edward- Wielki biały inkwizytor. Przywódca inkwizytorów. Jego pracą jest polowanie na czarownice i inne sługi szatana. Jego największym wrogiem jest czarnoksiężnik. Jego główną bronią jest rapier.
Tamira

6. Kto zwycięży?
Edward
Sadisme- Siostra Arme. Jest duchem mroku. Zajmuje się czarami, głównie czarną magią. Świetnie walczy. Posługuje się dwoma magicznymi mieczami. Zna się na zadawaniu bólu nie gorzej niż czarnoksiężnik.

7. Kto zwycięży?
Mantreads- Potężny duch mroku. Jego główną bronią jest topór.
Sadisme

8. Kto zwycięży?
Angel of Death- Anioły są jednymi z najpotężniejszych istot w moim uniwersum. Pilnują duchów żywiołów by te zbytnio nie narozrabiały. Ten jest odpowiedzialny za odbieranie życia i dusz istot śmiertelnych. Podobno można go przywołać podczas bitwy, jednak skutki tego mogą być tragiczne za równo dla wroga jak i przywołującego.
Lucyfer- Jest upadłym aniołem. Panuje w piekle. Rządzi żelazną ręką. Jego celem są dusze śmiertelnych i panowanie nad światem. Jego główną bronią jest zdeprawowany miecz anielski.

9. Kto zwycięży?
Gladio
Dreadful- Jest zdolnym nekromantą. Potrafi stworzyć sporą armię ożywieńców. Prawa ręka władcy nekromantów. W wolnych chwilach planuje spisek by go obalić.

10. Kto zwycięży?
Mantreads
Dreadful

11 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
darkness_feather
darkness_feather
Zobacz profil
Zobacz podobne quizy: #fantasy #osobowosc

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej