Stwórz własnego chowańca!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 83

Phoenix._.idiotka

Phoenix._.idiotka

Tsubakiri
bardzo fajny podoba mi się

Odpowiedz
AriaWerewolf

AriaWerewolf

Tsubakiri
Udało Ci się pomyślnie stworzyć chowańca! Tsubakiri jest duchem lasu, jest lojalny i oddany swojemu właścicielowi. Ma bardzo dobry wpływ na pobliskie rośliny i zwierzęta, może również wpływać na nastroje ludzi. Opieka nad nim nie jest konieczna, jest samodzielny. Czy jesteś zadowolony ze swojego chowańca?

Odpowiedz
Zenik

Zenik

Neori

Odpowiedz
tylko_koty

tylko_koty

Udało Ci się pomyślnie stworzyć chowańca! Cicroko jest bardzo specyficzny, lubi przywłaszczać sobie cudze przedmioty i droczyć się z ich właścicielami. Opieka nad nim jest mało skomplikowana, ale czasem kłopotliwa. Czy jesteś zadowolony ze swojego chowańca?
Tak 😀

Odpowiedz
little_thing

little_thing

Siepacz
Udało Ci się pomyślnie stworzyć chowańca! Cząstka chaosu, która mieści się w ciele Siepacza sprawia, że jest on niebezpieczny i nieprzewidywalny. Nawet doświadczeni przywoływacze mogą mieć z nim problemy, ale podczas walki jest niezwykle potężną i pożądaną bronią. Prawdopodobnie nie posiada emocji, a opieka nad nim nie jest konieczna. Czy jesteś zadowolony ze swojego chowańca?

SIE PACZ
i podziwiaj >:3

A tak na serio to jestem BARDZO zadowolona z chowańca ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Odpowiedz
1
Sweet_Vampire

Sweet_Vampire

Ditriko

Udało Ci się pomyślnie stworzyć chowańca! Ditriko to jeden z potężniejszych chowańców, jest istotą humanoidalną. Określa się go jako demona lub zagubionego anioła, ale żadne z tych określeń nie jest trafne, ponieważ nie jest ani jednym, ani drugim. Jest posłuszny wobec swojego pana, jeśli ten mu zaimponuje. Nienawidzi, gdy przywoływacz próbuje nim pomiatać lub pokazuje swoją wyższość. Opieka nad nim nie jest wymagana, jest samodzielny. Czy jesteś zadowolony ze swojego chowańca?

Fajnie

Odpowiedz
1
hyoyeon

hyoyeon

neori

Odpowiedz
1
Shadow-Is-Me_XD

Shadow-Is-Me_XD

Tsubakiri<3

Odpowiedz

aen

Tsubakiri

Odpowiedz
XMonalisaX

XMonalisaX

Tsubakiri

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej