Głosowanie na temat serialu „ Świat Według Kiepskich”!


Czy widziałeś wszystkie odcinki serialu?
Tak, wielokrotnie!
Tak, ale bez szału.
Nie, ale widziałem ich sporo.
Nie, nie widziałem ich zbyt wiele.

Co sądzisz o ostatnim odcinku, w którym zmarłego już Arnolda Boczka i Mariana Paździocha wygenerowano z pomocą sztucznej inteligencji?
Miło było ich znów zobaczyć.
Mam mieszane uczucia.
To było zbędne, obraza pamięci zmarłych!

Czy Twoim zdaniem w serialu są poruszane ważne tematy?
Tak, zdecydowanie!
Sam nie wiem...
Nie, to rozrywka dla plebsu.

Którą z wymienionych postaci lubisz najbardziej?
Ferdynand Kiepski
Marian Paździoch
Halina Kiepska
Helena Paździoch
Arnold Boczek
Rozalia Kiepska
Listonosz Edzio
Reklama

Czy widziałeś kiedyś w prawdziwym życiu toaletę na korytarzu, taką jak w serialu?
Tak, mam taką.
Tak, na szczęście nie mam takiej.
Nie.

Czy Twoim zdaniem Halina powinna się rozwieść z Ferdkiem?
Tak, Ferdek wykorzystywał Halinę!
Sam nie wiem...
Nie, oni bardzo się kochali!
Reklama

Czy Twoim zdaniem Marian Paździoch jest "Mendą"?
Tak, on był, jest i będzie zwykłą mendą.
Nie mam zdania.
Nie, nie uważam go za mendę.

Czy chciałbyś mieć takiego kuriera jak Pan listonosz Edzio?
Tak, to najlepszy człowiek do tej roboty!
No nie wiem...
Nie.

Czy chciałbyś kiedyś spróbować Mocny Full?
Tak, zdecydowanie.
Nie wiem...
Nie.

Czy Twoim zdaniem pomysły Ferdka były przełomowe?
Tak, miał wiele senswonych pomysłów.
Nie jestem przekonany...
Nie, one były głupie.

Czy uważasz, że Boczek powinien schudnąć?
Tak, zdecydowanie!
Nie mam pewności...
Nie, wtedy nie byłby boczkiem.

Reklama
46 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 13

Nilej_

Nilej_

fajny quiz

Odpowiedz
Ausia.

Ausia.

Super quiz

Odpowiedz
Pawioskoczek2010

Pawioskoczek2010

Świat według Kiepskich to życie

Odpowiedz
3
-Vivisia-

-Vivisia-

Super głosowanie!

Odpowiedz
1
uncommon

uncommon

Super glosownaie xdd uwielbiam ten serial

Odpowiedz
2
DarkGladiator

DarkGladiator

Ten serial to takie dno…typowa polska patola.

Odpowiedz
1
-shapeshifter-

-shapeshifter-

@DarkGladiator Nie pamiętam tytułu, ale coś było! I był jeszcze taki jeden odcinek, który był (a przynajmniej miał być) parodią horroru z serii The Ring – nawet dosyć śmieszny xD

Odpowiedz
1
DarkGladiator

DarkGladiator

@MarkSzakall Tak, pamiętam to piąte przez dziesiąte xd

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
VenomJajew

VenomJajew

Ciągne druty

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej