Hejciaaa!!! Z okazji że jesteście tacy cudni zrobiłam konkurs! Jak w nazwie to konkurs na najlepszy rysunek oc. Please zapiszcie się. Oceniać będą osoby, które wejdą na drugą część tego cośka. Pierwsze miejsce dostanie obsa, drugie tyle serc ile quizów ( no chyba że ktoś ma ich z milion i się nie wyrobię do studiów ), trzecie 10 serc, a reszta 6 serc ( no chyba że masz mniej quizów ). W tym konkursie dopiero przy wynikach będę podawać kogo dana praca jest. Proszę przesyłać mi pracę do 30 marca i przesyłać na prw. A więc...
Przepraszam_ivyy
sr przez przypadek kliknełam drugi przycisk
Stokrotkowa..
• AUTOR@Przepraszam_ivyy spk mi też się zdarza
Przepraszam_ivyy
Zobaczyłam to za późno 😭😭😭
Stokrotkowa..
• AUTOR@Przepraszam_ivyy to chcesz czy nie???
Przepraszam_ivyy
@Daisy_Bell no jasne
Mint_leaf
zapis
udko
Zapis!
Kawowa..
Ja teraz rysuje :3
Wysoka_Gwiazda.
czyli że mam narysować jakąś swoją OC?
Stokrotkowa..
• AUTOR@Security-Breach no spoko;)
Wysoka_Gwiazda.
@Daisy_Bell yay!! dzk!
Rozzarzona_Skora29..
Nie zapisuje się ale mogę zapromować (nie zapisuję się bo okropnie rysuje)
Stokrotkowa..
• AUTOR@Rozzarzona_Skora29 miło😊
Kawowa..
Można jeszcze 🙏🙏🙏
Stokrotkowa..
• AUTOR@kawusiaczek123 jasne że tak
Kawowa..
@Daisy_Bell yayayayyayayayauayy
Stokrotkowa..
• AUTOREj no błagam niech ktuś się zapiszęęęęęę…
Bursztynowy_Kiel
zapissssssssssss
Stokrotkowa..
• AUTOR@Bursztynowy_Kiel trzymaj spam serc