Komu ufasz najbardziej?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 101

Indyk_debil

Indyk_debil

Przyjaciołom!
Ja tu patrzę i kurde myślę czy na pewno… Po dwóch godzinach myślenia wyszło że tak XD

Odpowiedz
Daellyn

Daellyn

przyjaciołom
mam jedną przyjaciółkę z neta, której ufam, bo większość osób z rl, które znam, zachowują się jak parszywcy żerujący na ludzkim nieszczęściu, a jedna osoba, z którą mam lepsze relacje, to ona raczej bierze mnie za wzór, i raczej w życiu mi nie pomoże, po nawet nie będzie wiedziała jak, więc w jednym znaczeniu się zgodzę, w drugim nie.

Odpowiedz
Alexa_Katie

Alexa_Katie

Najbardziej ufasz rodzicom
Wtf?! Nie! Nigdy! Ufam przyjaciółce i siostrze

Odpowiedz
1
majusia987123

majusia987123

Najbardziej ufasz rodzicom
Z Twoich odpowiedzi wynika, że najbardziej ufasz swoim rodzicom! Trafiłeś na świetnych rodzicieli, którzy odpowiednio o Ciebie zadbali i zbudowali z Tobą świetną relację, dzięki czemu możesz zawsze im ufać i dobrze – taka rodzina to skarb! Podziel się wynikiem w komentarzu!

-_- No chyba was pogibło. Oczywiście ,że najbardziej ufam swojej kuzynce. Jest moją Najlepszą Przyjaciółką. UwU Między nami jest 11 miesięcy różnicy a i tak uważamy się za bliźniaczki. Jesteśmy praktycznie identyczne ,może nie z wyglądu i charakteru ,ale z gustu ,zainteresowań i tym podobne. UwU

Odpowiedz
1
Lenana_12345

Lenana_12345

Przyjaciołom. Też tak myślę pomysłowy i ogólnie super Quiz

Odpowiedz
1
Phoenix_947

Phoenix_947

Najbardziej ufasz sobie. Z Twoich odpowiedzi wynika, że najbardziej ufasz sobie! Nie potrafisz zaufać innym ludziom – zbyt wiele razy wszyscy Cię zawiedli. Jesteś "samotnym wilkiem" i trudno jest zarobić na Twoje uznanie i przyjaźń, jednak nikt nigdy nie będzie mógł liczyć na pełne zaufanie od Ciebie – prawda, zawiodłem się na ludziach o kilka razy za dużo

Odpowiedz
Cytrus-Chytrus

Cytrus-Chytrus

Przyjaciołom
To prawda, mój mąż jest dla mnie przyjacielem

Odpowiedz

Kornelka_2009

Najbardziej ufasz sobie

Odpowiedz
1
Relax_take_it_easy

Relax_take_it_easy

Rodzicom
Tak 😁

Odpowiedz
1
NastkaXc

NastkaXc

Najbardziej ufasz sobie
Z Twoich odpowiedzi wynika, że najbardziej ufasz sobie! Nie potrafisz zaufać innym ludziom – zbyt wiele razy wszyscy Cię zawiedli. Jesteś "samotnym wilkiem" i trudno jest zarobić na Twoje uznanie i przyjaźń, jednak nikt nigdy nie będzie mógł liczyć na pełne zaufanie od Ciebie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej