Kim tak naprawdę jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 126

Asiaczko.com

Asiaczko.com

Podróżnik w czasie
Na podstawie Twoich odpowiedzi mogę wywnioskować, że tak naprawdę jesteś podróżnikiem w czasie, który z dotąd nieznanych przyczyn dotarł z przyszłości do obecnego roku i stracił pamięć! Skoro tak, to z pewnością musisz znać sposób na przemieszczanie się w przestrzeni czasowej, której my jeszcze nie odkryliśmy. Dzięki Tobie jednak może uda Cię to zmienić i już wkrótce wrócisz do swojego prawdziwego roku! Spodziewałeś się takiego wyniku? Daj znać w komentarzach!
Wolała bym być duchem albo diabłem/demonem ale też spoko.

Odpowiedz
inatiV

inatiV

Na podstawie Twoich odpowiedzi mogę wywnioskować, że tak naprawdę jesteś „człowiekiem”, który zaginął w tajemniczych okolicznościach i jest przez cały czas poszukiwany!
Nie mogę jednak powiedzieć, czy ktoś próbuje znaleźć Cię w dobrej sprawie czy może wręcz przeciwnie jednak musisz mieć się na baczności i odkryć co tak naprawdę się wydarzyło, zanim będzie za późno.

No cóż…

Odpowiedz
Lixiang

Lixiang

Podróżnik w czasie… Rzeczywiście, czasem wiem do czego służą przedmioty których na oczy nigdy nie widziałem

Odpowiedz
Will.solace.

Will.solace.

Prawdziwy bohater z książki
Na podstawie Twoich odpowiedzi mogę wywnioskować, że jesteś głównym bohaterem z jakiejś książki, a historia w niej opisana jest tak naprawdę czymś co wydarzyło się w Twoim życiu! Niestety z jakiegoś powodu straciłeś pamięć i nie możesz sobie przypomnieć kim tak naprawdę jesteś, ale nie martw się. Jestem pewna, że gdy przeczytasz książkę napisaną o Tobie przypomnisz sobie wszystko i w końcu wrócisz do swojego prawdziwego świata. Spodziewałeś się takiego wyniku? Daj znać w komentarzach!
chciałbym 😥😭

Odpowiedz
1
NEONEQ_YT

NEONEQ_YT

Niby aniol ale tak naprawde jestem elfem ludzie starajcie sie bardziej

Odpowiedz
Kreska0905

Kreska0905

Przybysz z obcej planety za pierwszym razem, za drugim podróżnik w czasie
super quiz

Odpowiedz
Piorun_Olivier

Piorun_Olivier

Podróżnik w czasie

Odpowiedz
1
Teczowykotek643

Teczowykotek643

Anioł

Odpowiedz
1
Daisan

Daisan

Zaginiony człowiek
Na podstawie Twoich odpowiedzi mogę wywnioskować, że tak naprawdę jesteś człowiekiem, który zaginął w tajemniczych okolicznościach i jest przez cały czas poszukiwany! Nie mogę jednak powiedzieć, czy ktoś próbuje znaleźć Cię w dobrej sprawie czy może wręcz przeciwnie jednak musisz mieć się na baczności i odkryć co tak naprawdę się wydarzyło, zanim będzie za późno. Spodziewałeś się takiego wyniku? Daj znać w komentarzach!
oho

Odpowiedz
dal123

dal123

Zaginiony człowiek
Na podstawie Twoich odpowiedzi mogę wywnioskować, że tak naprawdę jesteś człowiekiem, który zaginął w tajemniczych okolicznościach i jest przez cały czas poszukiwany! Nie mogę jednak powiedzieć, czy ktoś próbuje znaleźć Cię w dobrej sprawie czy może wręcz przeciwnie jednak musisz mieć się na baczności i odkryć co tak naprawdę się wydarzyło, zanim będzie za późno.
Suuuper quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej