Kim tak naprawdę jesteś?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #osobowosc #styl

Komentarze sameQuizy: 49

madzia28

madzia28

Jesteś kreatywną osobą
Twoja wyobraźnia nie zna granic, a Twoje pomysły są zawsze oryginalne i innowacyjne. Zawsze masz pomysły na to, jak zrobić coś na swój sposób, a Twoja kreatywność pozwala Ci wykorzystywać różne techniki i narzędzia, aby osiągnąć swój cel. Nie boisz się eksperymentować i próbować nowych rzeczy, co pozwala Ci rozwijać swoje umiejętności i rozwijać się jako osoba.

Odpowiedz
Sara26

Sara26

Jesteś kreatywną osobą
ZgadA się

Odpowiedz
_wiedzmatabaluga_

_wiedzmatabaluga_

Jesteś przywódczą
Twoja pewność siebie i zdolność do podejmowania decyzji sprawiają, że inni ludzie chętnie podążają za Twoim przykładem. Zawsze wiesz, jakie kroki należy podjąć, aby osiągnąć cel, a Twoja zdolność do przekonywania innych ludzi do swojego punktu widzenia sprawia, że jesteś naturalnym liderem. Twoja umiejętność słuchania i empatii sprawia, że ludzie czują się zrozumiani i docenieni, co z kolei sprawia, że chętnie Cię słuchają.

Odpowiedz
j.soo

j.soo

Moim ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu jest coś innego, niż czytanie książek. Co mam zaznaczyć? Nie wiem, co ten quiz robi na stronie głównej, jest niedopracowany, o ile nieskończony. Bezsens imo

Odpowiedz
1
Tecnaklaudia

Tecnaklaudia

super

Odpowiedz

o...a

Jesteś przywódczą osobą
W sumie to się zgadza 😊
Ale moim zdaniem powinno być więcej możliwości do wyboru, bo co, jeśli ktoś na przykład nie lubi ani czytać książek, ani spędzać czasu na dworze? I dlaczego w ulubionych porach roku nie ma wiosny i zimy?
Chyba powinnaś bardziej dopracowywać quizy. Weź to jako radę, a nie złośliwość 🥰😘

Odpowiedz
2
Ninouche

Ninouche

Jesteś empatyczną osobą
Zawsze masz otwarte serce i z łatwością potrafisz wczuć się w sytuację innych ludzi. Dlatego też jesteś w stanie pomóc im w potrzebie. Twoja empatia sprawia, że ludzie czują się zrozumiani i docenieni, co z kolei pozwala im otworzyć się przed Tobą i powiedzieć Ci o swoich problemach. Twoja zdolność do słuchania i zrozumienia pomaga Ci znaleźć rozwiązania dla innych ludzi, a Twoja dobra rada i wsparcie są dla nich bezcenne.

Super Quiz!❤️ Jak na moje powinno być więcej możliwości w odpowiedziach, ale cóż-Quiz trafił na SG i nie możemy nic poradzić🤷‍♀️

Odpowiedz
lemonlimen

lemonlimen

Jesteś kreatywną osobą
No nwm heh

Odpowiedz
1
Natticzka76

Natticzka76

Jesteś kreatywną osobą

No nie byłabym pewna XD

Odpowiedz
Finestra

Finestra

Jesteś kreatywną osobą

Super quizik

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej