Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Kim byłbyś w powieści kryminalnej?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Dalia_a
Dalia_a
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 34

Duedragon

Duedragon

Płatnym zabójcą
Byłbyś płatnym zabójcą! Jesteś opanowany, dokładny i zimny. Prowadzisz podwójne życie, a twoi najbliżsi nie wiedzą czym się zajmujesz. Zostałeś zatrudniony przez zamożnego Pana, by zabić jego zdradzająca żonę. Jak zawsze wykonałeś swoją pracę z największą dbałością o szczegóły, ale jakimś cudem detektyw i tak do ciebie dotarł. W zamian za ułaskawienie i zostawienie w spokoju, musiałeś zdradzić kto cię wynajął.

Odpowiedz
Styczniowka

Styczniowka

Ofiarą 😱
Brrr…

Odpowiedz
no_ja_a_kto

no_ja_a_kto

Detektywem

wiem że zabrzmi to mega jakbym miała ego top ale szczerze mam predyspozycje do bycia detektywem choć zdecydowanie bardziej nadawałbym się na zabójcę

Odpowiedz
___Darling___

___Darling___

Hej! Nie wiem czy to tylko ja, ale zauważyłam, że w odpowiedziach na pytanie "Kim jesteś?" jest mała niespójność. Są odpowiedzi: pesymista, optymista i ambiwertyk. Pesymista i optymista to określenia opisujące nastawienie do życia i otaczającego nas świata, a ambiwertyk określa osobę która jest czymś pomiędzy introwertykiem i ekstrawertykiem. To z kolei są określenia odwołując się do usposobienia względem innych ludzi. To nie hejt, piszę tak tylko dla jasności. Po za tym fajny quiz, mimo, że wyszło mi, że będę ofiarą!

Odpowiedz
4

....8

@___Darling___ Też to zauważyłam, Kochanie.

Odpowiedz
Nekro309

Nekro309

"Ofiarą" p********** bez pokrycia…

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Świadkiem

Byłbyś świadkiem! Wchodząc do pokoju niestety odkryłeś zasztyletowane ciało swojej najbliższej przyjaciółki. Nie mogąc zrozumieć kto mógłby jej to zrobić poprosiłeś o pomoc najlepszego detektywa w mieście. Pomimo, że sprawa się ostatecznie rozwiązała, a prawdziwy winny trafił do więzienia, to co noc nękają cię koszmary dotyczące tej zbrodni.

Odpowiedz
Lenainnit

Lenainnit

Płatnym zabójcą
Zgadzam się z tym

Odpowiedz
wojownicza_aga

wojownicza_aga

Płatnym zabójcą

Nie udałoby mi się nikogo zabić ze względów fizycznych (jestem mała i słaba😔) moim jedynym wyjściem byłaby trucizna

Odpowiedz
Ma_tematyka

Ma_tematyka

Detektywem

Ps fajny quiz, ale w jednym pytaniu można było odpowiedzieć że jest się pesymistą, optymistą albo ambiwertykiem, a powinno być albo pesymista optymista realista marzyciel albo introwertyk ambiwertyk ekstrawertyk

Odpowiedz
maxymalnymax

maxymalnymax

Ofiarą
losu

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej