Kim byłbyś w hotelu Cortez?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 35

Hockstetter

Hockstetter

Duchem!
Twoja historia w hotelu Cortez niestety zakończyła się tragicznie. Zostałeś zamordowany w obrębie hotelu, mając na sumieniu niedokończone sprawy. Efekt był taki, że skończyłeś jako duch błąkający się po korytarzach. Możesz zabijać gości lub być do nich pokojowo nastawiony. Masz jednak wybór. Albo będziesz wędrował w tę i z powrotem w kółko przez całą wieczność, albo odnajdziesz cel i będziesz starał się z każdym dniem dążyć do niego. Jaka będzie Twoja decyzja? Zgadzasz się z wynikiem czy wolałbyś być kimś innym? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
Kr4jb3jbi

Kr4jb3jbi

Duchem

Odpowiedz
Bookline

Bookline

Zarażonym wirusem!

Twoja wycieczka do hotelu Cortez niestety nie była taka beztroska. Zostałeś zarażony wirusem, który sprawił, że Twoje zachowanie stało się podobnym do wampierzego – żeby żyć, musisz pić krew, słońce Cię osłabia i czujesz żądzę mordu. Przestałeś się starzeć, ale można Cię zabić. Przemienił Cię jeden z innych zarażonych – musiałeś wypić jego krew. Teraz masz dwa wyjścia: albo zamieszkasz w hotelu, rywalizując o względy Hrabiny, albo wrócisz do domu, walcząc ze swoją pokusą nieustannego picia krwi. Jak silny się okażesz? Zgadzasz się z wynikiem czy wolałbyś być kimś innym? Daj znać w komentarzu!

Meh wolałbym być kimś innym but fajny quiz UwU

Odpowiedz
Ta_z_internetu

Ta_z_internetu

Pracownikiem!

Odpowiedz
xlamliax

xlamliax

Duchem!

Odpowiedz
1
Bogini_Ksiezyca

Bogini_Ksiezyca

Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz
Koito

Koito

Pracownikiem!

Odpowiedz
1

Michal12384

Gościem jestem

Odpowiedz
1
marti7501

marti7501

Pracownikiem!
Do hotelu Cortez zawitałeś, szukając pracy. Ze względu na swój nietypowy charakter lub wygląd nie mogłeś znaleźć posady w zwyczajnych firmach… ale w hotelu Cortez obowiązują inne zasady. Jedyne, co musiałeś robić, to być miłym przy wydawaniu kluczy, zmienianiu pościeli lub nalewaniu drinków. Chociaż kto wie, jeśli raz puściłyby Ci nerwy, nikt by Cię za to nie winił – w końcu hotel zamieszkuje mnóstwo osób, nie zawsze miłych i przyjaznych.

Odpowiedz
2
_Caleris_

_Caleris_

Jestem gościem

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej