Kim będziesz w świecie książek?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
olivkaa13
olivkaa13
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 25

WiQMiQ

Supergirl/Superboy

Odpowiedz
Hermiona_marvel_konie

Hermiona_marvel_konie

Czarodziejem!
Pozornie wydajesz się być kimś, kto potrzebuje pomocy… Ale to Ty tu jesteś od pomagania! Kochasz pomagać, a także uwielbiasz ludzi o czystym sercu. Za takimi skoczyłbyś w ogień! Napisz w komentarzu, czy mam rację!

Zgadłaś! A tak wgl to super quiz.

Odpowiedz
whitewine

whitewine

Księżniczką/Księciem!
Kochasz i jesteś kochany. Odpowiedzialność? To Twoje drugie imię! Lubisz pomagać i masz dobry gust. Myślę, że w świecie książek byłbyś potomkiem króla i królowej!

Odpowiedz
onaizwierzaki

onaizwierzaki

jednorożcem! Według quizu nadawałbyś się na tę rolę lepiej niż ktokolwiek inny! Lubisz pomagać, jesteś wesoły/a i w 100 % optymistą!!!! Napisz w komentarzu, czy się ze mną zgadzasz i dlaczego! Zostawisz serducho? ;* Superowy quiz! zgadzam się, ponieważ kocham konie i jednorożce❤

Odpowiedz
SmolciaPL

SmolciaPL

Według quizu akcja toczy się wokół pełnego radości nastolatka, którym jesteś… Tak, Ty! Podziel się wynikiem w komentarzu i napisz, co o tym wyniku sądzisz! Lol, ale ja nie jestem jeszcze nastolatkiem XD

Odpowiedz
1

p...i

Supergirl!

Odpowiedz
1
EwelinaEwa

EwelinaEwa

Księżniczką/Księciem!
Kochasz i jesteś kochany. Odpowiedzialność? To Twoje drugie imię! Lubisz pomagać i masz dobry gust. Myślę, że w świecie książek byłbyś potomkiem króla i królowej! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Ksiażnieczka bardziej!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
1
Daga_kuc

Daga_kuc

Według quizu nadawałbyś się na tę rolę lepiej niż ktokolwiek inny! Lubisz pomagać, jesteś wesoły/a i w 100 % optymistą!!!!❤❤❤❤❤❤😀❤😀❤😀❤😀

Odpowiedz
1
Crystal.Girl

Crystal.Girl

Nastolatkiem!
Według quizu akcja toczy się wokół pełnego radości nastolatka, którym jesteś… Tak, Ty! Podziel się wynikiem w komentarzu i napisz, co o tym wyniku sądzisz!

Fajny quiz👍💖🌸

Odpowiedz
1
Indyjones

Indyjones

Supergirl/Superboy!
Boom, crash, woow, strzał, RATATA! W fikcyjnym świecie na 100% będziesz superbohaterem! Jak myślisz, udało nam się zgadnąć? Koniecznie napisz w komentarzu!
Nie napiszę komentarza, który napisałam

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej