Kim będzie Twoje kwami?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 195

Maruders_Be_Like

Maruders_Be_Like

Tikki
Tikki jest spokojna, wesoła, urocza i miła, a także niezwykle mądra. Potrafi być też poważna. Jest otwarta na udzielanie porad. Jest bardzo ostrożna, ponieważ nie chce, aby ktoś ją zobaczył. Tikki to małe stworzonko z dużą głową, malutkim ciałkiem oraz dużymi ciemno niebieskimi, wpadającymi w fiolet oczami. Z wyglądu jest bardzo podobna do biedronki. Posiada parę czułek, a na czole i na policzkach znajdują się duże czarne kropki. Ma również krótki ogon z trzema końcówkami wyrównanymi w pionie.

Odpowiedz
1
Hartonii

Hartonii

Trixx. Mam nawet jego miraculum

Odpowiedz
1
Darkness_Lily

Darkness_Lily

•  AUTOR

@HermionaSzcz Gratuluję wyniku 😍 Skąd miraculum? 😯

Odpowiedz
Anealle.

Anealle.

Duusu
Istotka jest granatowa. Podobnie, co pozostałe kwami, ma dużą głowę i mały tułów. Jego oczy są koloru czerwono-różowego, natomiast białka są czarne. Na główce ma trzy czułki przypominające pióra, również granatowe. Na jego czole widnieje różowa kropka. Łapki są w tym samym kolorze co ciało. Posiada również ogon podobny do zwierzęcia, które reprezentuje. Jest on zrobiony z długich, granatowych piór ozdobionych na końcu pawim oczkiem w czarno-różowym kolorze. Jako kwami, Duusu jest w stanie przekształcić swojego właściciela w super bohatera o tematyce pawia, choć w tej chwili nie wiadomo, jakie moce zyskuje przekształcona osoba. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Extra dzk

Odpowiedz
2
Hebanka

Hebanka

Plagg
Plagg jest złośliwy, leniwy i zawsze w złym humorze. Nie jest za bardzo pomocny i nie bierze sytuacji na poważnie, jak powinien. Kocha jeść ser, zwłaszcza Camembert. Jest to sposób na przekupienie kwami. Plagg to małe czarne stworzonko z głową większą od ciała. Jego wygląd przypomina kota. Ma kocie uszy, ogon i dwa kły. Jego oczy są w jasnozielonym kolorze. Posiada jeden włos na czubku głowy oraz długie, kocie wąsy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Cześć

Odpowiedz
1
Arbuziara_5

Arbuziara_5

Plagg, Tikki połączcie się!!!

Odpowiedz
1
Fungreen

Fungreen

Nooroo
Super ma żyłam o nim,😍

Odpowiedz
1
Darkness_Lily

Darkness_Lily

•  AUTOR

@Fungreen Gratuluję wyniku 😍💕

Odpowiedz
fp_Tikki

fp_Tikki

Tikki 😻😻😻😻😻🐞🐞
Kocham ten quiz

Odpowiedz
1
Darkness_Lily

Darkness_Lily

•  AUTOR

@fp_Tikki Gratuluję wyniku 😍 O mamciu! Dziękuję bardzo 😍💕

Odpowiedz
1
Hitoi

Hitoi

Nooroo
Nooroo jest spokojny oraz opanowany. Niechętnie pomaga Władcy Ciem w zdobyciu Miraculum Biedronki i Czarnego Kota, jednak w końcu ulega. Jest zmartwiony, że Miraculum Ćmy zostanie wykorzystane do złych celów. Kwami ćmy jest w jasnym odcieniu fioletu. Ma widoczne skrzydełka, które wyglądem przypominają skrzydła owada, w tym samym kolorze co reszta ciała. Duże, fioletowe oczka kwami nie wyrażają żadnych emocji. Na główce ma, w lekko ciemniejszym odcieniu fioletu, znaczek w kształcie spirali.

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Tikki

Tikki jest spokojna, wesoła, urocza i miła, a także niezwykle mądra. Potrafi być też poważna. Jest otwarta na udzielanie porad. Jest bardzo ostrożna, ponieważ nie chce, aby ktoś ją zobaczył. Tikki to małe stworzonko z dużą głową, malutkim ciałkiem oraz dużymi ciemno niebieskimi, wpadającymi w fiolet oczami. Z wyglądu jest bardzo podobna do biedronki. Posiada parę czułek, a na czole i na policzkach znajdują się duże czarne kropki. Ma również krótki ogon z trzema końcówkami wyrównanymi w pionie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Love

Odpowiedz
1

.....

trixx
super

Odpowiedz
1
Darkness_Lily

Darkness_Lily

•  AUTOR

@Alexaandre Gratuluję wyniku 💕

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej