Która wróżka spełniłaby Twoje życzenie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 31

123kluseczka123

123kluseczka123

Motyla królowa

Odpowiedz
Wiksmixx

Wiksmixx

Leśna Wróżka
Tajemnicza leśna istota, swoją mocą chroniąca przyrodę. Raczej nie przepada za ludźmi, otacza się zazwyczaj zwierzętami i roślinami. Jeśli jednak kiedyś okażesz, nawet przypadkiem, pomocną dłoń jednemu z jej podopiecznych, lub zatroszczysz się o roślinkę, zapamięta Ci to i, gdy Ty znajdziesz się w kłopotach, odwdzięczy się. Dlatego Ty też troszcz się o przyrodę, a na pewno Leśna Wróżka w podzięce, spełni Twoje marzenie.

Odpowiedz
Mayorka

Mayorka

Motyla królowa

Odpowiedz
Avyen

Avyen

Wróżka Chrzestna
Każdy powinien kojarzyć, pojawiającą się w baśniach Wróżkę Chrzestną. Najczęściej przedstawiana jako miła, ciepła staruszka – opiekunka, udziela pomocy potrzebującej dziewczynie (np. Kopciuszek). Choć istnieje kilka ciekawych pomysłów zaadaptowania jej osoby, np. Wróżka Chrzestna ze Shreka, zawsze jest obdarzona niezwykłą mocą, mogącą odmienić ludzkie życie. To właśnie ona odpowie na wezwanie i ziści jedno Twoje marzenie. Podziel się wynikiem w komentarzu!
U!

Odpowiedz
BloodyCat

BloodyCat

Wróżka Chrzestna

Odpowiedz
1
WitchFromHogwart

WitchFromHogwart

Wróżka Chrzestna ; D

Odpowiedz
1

J...o

Wróżka Chrzestna
Każdy powinien kojarzyć, pojawiającą się w baśniach Wróżkę Chrzestną. Najczęściej przedstawiana jako miła, ciepła staruszka – opiekunka, udziela pomocy potrzebującej dziewczynie (np. Kopciuszek). Choć istnieje kilka ciekawych pomysłów zaadaptowania jej osoby, np. Wróżka Chrzestna ze Shreka, zawsze jest obdarzona niezwykłą mocą, mogącą odmienić ludzkie życie. To właśnie ona odpowie na wezwanie i ziści jedno Twoje marzenie.

Odpowiedz
1
Korto123

Korto123

Nie Wróżka lecz Wiedźma
Z Twoimi życzeniami lepiej udać się do Wiedźmy. Jej moc i umiejętności pozwolą Ci pokonać trapiące Cię problemy. Jednak zanim poprosisz Wiedźmę o pomoc pamiętaj, że bywa chytra i przewrotna. Rzucone przez nią zaklęcie, może mieć inny efekt, od oczekiwanego. Pamiętaj, np. o czarze rzuconym przez wiedźmę na matkę Meridy Walecznej (Brave). Wiedźma zawsze spróbuje pomóc Ci swą mocą, jednak bądź ostrożna w formułowaniu prośby, bo może się to źle skończyć. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
malinapipi12

malinapipi12

wróżka chrzestna fajny pomysł na quiz ;)

Odpowiedz
1
Dziewanna

Dziewanna

•  AUTOR

@malinapipi12 Dziękuję ;)

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej