Która wróżka spełniłaby Twoje życzenie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 28

QuizLife

QuizLife

Wróżka Chrzestna
Każdy powinien kojarzyć, pojawiającą się w baśniach Wróżkę Chrzestną. Najczęściej przedstawiana jako miła, ciepła staruszka – opiekunka, udziela pomocy potrzebującej dziewczynie (np. Kopciuszek). Choć istnieje kilka ciekawych pomysłów zaadaptowania jej osoby, np. Wróżka Chrzestna ze Shreka, zawsze jest obdarzona niezwykłą mocą, mogącą odmienić ludzkie życie. To właśnie ona odpowie na wezwanie i ziści jedno Twoje marzenie. Podziel się wynikiem w komentarzu!
U!

Odpowiedz
BloodyCat

BloodyCat

Wróżka Chrzestna

Odpowiedz
1
WitchFromHogwart

WitchFromHogwart

Wróżka Chrzestna ; D

Odpowiedz
1
Jagodowe_Skrzydlo

Jagodowe_Skrzydlo

Wróżka Chrzestna
Każdy powinien kojarzyć, pojawiającą się w baśniach Wróżkę Chrzestną. Najczęściej przedstawiana jako miła, ciepła staruszka – opiekunka, udziela pomocy potrzebującej dziewczynie (np. Kopciuszek). Choć istnieje kilka ciekawych pomysłów zaadaptowania jej osoby, np. Wróżka Chrzestna ze Shreka, zawsze jest obdarzona niezwykłą mocą, mogącą odmienić ludzkie życie. To właśnie ona odpowie na wezwanie i ziści jedno Twoje marzenie.

Odpowiedz
1
Korto123

Korto123

Nie Wróżka lecz Wiedźma
Z Twoimi życzeniami lepiej udać się do Wiedźmy. Jej moc i umiejętności pozwolą Ci pokonać trapiące Cię problemy. Jednak zanim poprosisz Wiedźmę o pomoc pamiętaj, że bywa chytra i przewrotna. Rzucone przez nią zaklęcie, może mieć inny efekt, od oczekiwanego. Pamiętaj, np. o czarze rzuconym przez wiedźmę na matkę Meridy Walecznej (Brave). Wiedźma zawsze spróbuje pomóc Ci swą mocą, jednak bądź ostrożna w formułowaniu prośby, bo może się to źle skończyć. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
malinapipi12

malinapipi12

wróżka chrzestna fajny pomysł na quiz ;)

Odpowiedz
1
Dziewanna

Dziewanna

•  AUTOR

@malinapipi12 Dziękuję ;)

Odpowiedz
Vinna

Vinna

Wróżka Zębuszka

Odpowiedz
Nataliena_z_Elianoru

Nataliena_z_Elianoru

Wróżka Gwiazdołapaczka
Wróżka niezwykła, po spełniająca życzenia, bez użycia swojej mocy. Wielu ludzi widząc spadającą gwiazdę, prędko wypowiada życzenia. Oczywiście magiczna gwiazda chętnie spełniłaby prośbę, ale jest przecież tak odległa (lśni daleko na niebie), że jej moc nie dosięga ziemi. Dzięki tej wróżce, podróżującej po firmamencie i przynoszącej gwiazdy na ziemię, spełniają się ludzkie życzenia. Więc następnym razem, gdy zobaczysz jasny błysk na nocnym niebie, wiedz, że ta wróżka leci do Ciebie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
gollum.

gollum.

wróżka Gwiazdopałaczka
Wróżka niezwykła, po spełniająca życzenia, bez użycia swojej mocy. Wielu ludzi widząc spadającą gwiazdę, prędko wypowiada życzenia. Oczywiście magiczna gwiazda chętnie spełniłaby prośbę, ale jest przecież tak odległa (lśni daleko na niebie), że jej moc nie dosięga ziemi. Dzięki tej wróżce, podróżującej po firmamencie i przynoszącej gwiazdy na ziemię, spełniają się ludzkie życzenia. Więc następnym razem, gdy zobaczysz jasny błysk na nocnym niebie, wiedz, że ta wróżka leci do Ciebie.

naprawde ciekawe i kreatywne

Odpowiedz
1
Dziewanna

Dziewanna

•  AUTOR

@gollum. Dziękuję za pozytywny komentarz i rozwiązanie quizu ;)

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej