Kabarecik z mojego życia: Moja rodzinka ;-;


1. Taka mała rozmówka z kuchni xD: Mama: *Robi tosta z kajzerki* Ja: "Ta bułka jest dziwna i płaska" Mama: "O! To idealnie pasuje do ciebie. Ty też jesteś dziwna i płaska Ja: 😆 Mój tata (do mamy): "Za to, zanim ta bułka była zgnieciona to wyglądała zupełnie jak ty. Dziwna I okrągła" Mama: "Lecz mamy szczęście że nie była podobną do ciebie. Nie chcemy przecież dziwnej STAREJ bułki"
XD
Meh

2. Sala zabaw 😁: Ja: Mamooooooo patrz jakie zrobiłam piękne zdjęcie mojej siostrze Tymczasem zdjęcie:
XD
Meh

3. Piżama: Jestem w jakimś sklepie z mamą: Ja: Mamoooo, taką piżamę chcę. Z uśmiechniętymi kwiatkami i grzybkami Mama: One pewnie przez te grzybki są takie uśmiechnięte * XDDD* Ja: *XDDD* Już w domu: Tato popatrz jaką mam ładną piżamę. Z kwiatkami i grzybkami. Tata: GrZyBki HaLuCyNkI (Cała moja rodzina a ma tak samo. Nie ogarniam)
XDDD
Meh

4. Pierniczki: Ja: *ozdabiam swoje Pierniczki i łamie mi się głowa od dinozaura (diplogoka jeśli chodzi o nazwę)* Mój brat: *właśnie ozdobił pierniczka w kształcie domu* Ja: *zabieram mu i kładę w miejsce głowy mojego dipladoka* [imię mojego brata]? Mogę to tu przykleić? Brat: Mhm? Ja: *przyklejam* Moja mama zza moich pleców: *Pełne przejęcia wzdechnięcia* Przecież to jest DIPLO-DOM! Piernik:
XD
Meh

6 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
_.Aisha._
_.Aisha._
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 1

Jul.Y_

Jul.Y_

diplodom to mój idol od dzisiaj

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej