Jesteś słodki czy seksowny?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 58

selkov

selkov

Śliczny!
Jesteś piękny i naturalny. Obdarzony ponadprzeciętną urodą sprawiasz, że nie jedno serce bije szybciej. Znasz wartość uśmiechu i lubisz się dobrze bawić. Potrafisz też zaszaleć. Jesteś osobą bardzo wyróżniającą się z tłumu. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Adi2008

Adi2008

Jesteś ładny, masz w sobie coś, co ludziom się podoba. Wrodzona delikatność i powściągliwy temperament to Twoje znaki szczególne. Twój typ urody jest powszechnie akceptowany i uznany za ładny. Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz
Kasjopea

Kasjopea

Ładniutki!

Jesteś ładny, masz w sobie coś, co ludziom się podoba. Wrodzona delikatność i powściągliwy temperament to Twoje znaki szczególne. Twój typ urody jest powszechnie akceptowany i uznany za ładny. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Super quiz 🖤🖤🖤

Odpowiedz
_Shoxie

_Shoxie

Gorący

Odpowiedz
Mikeito

Mikeito

Przepiękny!
Jesteś przepiękny! Posiadasz osobowość, inteligencję, wdzięk, urok i elegancję. Jesteś oszałamiający, wzbudzasz zachwyt u każdego. Twoja niezwykła uroda i czar sprawiają, że każdy się w Tobie zakoch*** niemal natychmiast. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Winter_wolfik

Winter_wolfik

Seksowny!
Jesteś seksowny! Dobrze czujesz się we własnej skórze i lubisz kusić. Masz w sobie coś tajemniczego, nieoczywistego, co podkręca atmosferę. Wiesz jak zdobyć całą uwagę, w mistrzowski sposób uwodzisz każdego. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
evgeniaskating

evgeniaskating

Ładniutki!
Jesteś ładny, masz w sobie coś, co ludziom się podoba. Wrodzona delikatność i powściągliwy temperament to Twoje znaki szczególne. Twój typ urody jest powszechnie akceptowany i uznany za ładny.

Eee nie sądzę nie uważam się za zbyt ładną choć inni mi tak mówią, tyle że z grzeczności

Odpowiedz

np.yyy

Gorący

Odpowiedz
Shishira

Shishira

Seksowny

Odpowiedz
Owczarzy

Owczarzy

Seksowny
Xd mam 14 lat🖤

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej