Jeśli nie złoczyńca, to… – Głosowanie!


Jedną z najbardziej znanych filmowych złych postaci jest Lord Voldemort ze świata Harry'ego Pottera. Jego główne zainteresowania to czynienie terroru, poszukiwanie sposobów na wieczne życie i planowanie śmierci Harry'ego. Gdyby nie był złoczyńcą, to w jakiej dziedzinie by się odnalazł?
Byłby świetnym nauczycielem! Voldemort zawsze czekał do końca roku szkolnego ze swoim planem podboju świata czarodziejów. To oznacza, że zna wartość edukacji. Ponadto posiada naturalny autorytet, który zapewniłby mu oddanych uczniów.
Odnalazłby się w świecie archeologii! Przy poszukiwaniu tajemniczych, drogocennych przedmiotów, które mogłyby stać się horkruksami, udowodnił swoją wytrwałość i nosa do antyków. Odkryłby wiele zapomnianych dzisiaj skarbów.
Wyobrażam sobie Voldemorta jako znanego iluzjonistę. Przecież te jego pseudonimy będą idealne dla nieco przerażającego magika. Jego występy cieszyłyby się ogromnym zainteresowaniem.
Voldemort powinien zostać projektantem. Po zaprojektowaniu znaku śmierciożerców, mam pewność, że posiada ogromne zasoby kreatywności, które mógłby spożytkować w świecie mody.

Darth Vader znany jest z serii ,,Gwiezdne Wojny". Ta postać jest kultowa nawet wśród osób, które nie znają filmów z tej sagi. Anakin doskonale pokazuje wpływ zanurzenia się w swojej ciemnej stronie. Jego życie stworzyło bardzo ciekawą historię. Na jakiej innej ścieżce go widzisz?
Byłby znakomitym wróżbitą. Mógłby wykorzystać swoją zdolność do wizji do przepowiadania przyszłości innych. Ponadto otacza go charakterystyczna aura tajemniczości pasująca do zawodu wróżbity.
Widzę go jako terapeutę. W ,,Gwiezdnych Wojnach" obserwujemy niezwykłą ewolucję jego charakteru, od przejścia na Ciemną Stronę Mocy i z powrotem. Mógłby wykorzystać swoje doświadczenia i pomóc innym.
Powinien zostać profesjonalnym pilotem statków kosmicznych. Anakin już od dziecka przejawiał talent do kierowania tego typu pojazdami, nawet udało mu się wystartować w wyścigach!
Praca ochroniarza jest dla niego idealna. Ma już do niej bardzo dużo doświadczenia, zajmował się przecież dbaniem o bezpieczeństwo senator Padme Amidali. Myślę, że z radością powitałby powrót do tej ścieżki kariery.

Nie ma osoby, która nie słyszałaby o Złej Wiedźmie z Zachodu. Ta niezwykle zielona dama zasłynęła godnym pozazdroszczenia uporem w dążeniu do wyznaczonego celu. Razem ze swoją armią latających małp siała terror w całym Oz. Jak inaczej mogłaby wyglądać jej historia?
Widzę ją jako nieustraszoną panią ekolog! Jest przecież zielona, a właśnie tak określa się ekologiczne aktywności. Swój upór mogłaby wykorzystać w walce o planetę.
Powinna zostać dekoratorką wnętrz. Jej niezwykły pałac w Oz był urządzony z wielkim stylu z uwzględnieniem upodobań właścicielki. Teraz będzie mogła pomagać innym ludziom w spełnieniu ich mieszkaniowych marzeń.
Wyobrażam ją sobie w roli silnej opiekunki zwierząt. Ma w tym ogromne doświadczenie. Życie z armią latających małp na pewno nie mogło być zbyt łatwe, a ona sobie z nim znakomicie poradziła.
Byłaby perfekcyjną właścicielką sklepu z butami. W końcu musi się na nich znać jak mało kto, skoro tyle czasu polowała na magiczne srebrne pantofelki. Może wykorzystać swoje zainteresowania!

Ostatnio, po filmie, który opowiedział o jej początkach, głośno zrobiło się o Cruelli de Mon. Ta bardzo sławna postać siała postrach wśród małych dalmatyńczyków. Cruella była sprytną osobą, która odważnie szła po to, czego chciała. Kim mogłaby zostać?
Widzę Cruellę jako świetnego kierowcę rajdowego. Po szaleńczym rajdzie jej eleganckim samochodem w stylu vintage, jestem pod wrażeniem jej niesamowitego opanowania za kierownicą.
Powinna zostać projektantką mody. Cruella była bardzo kreatywna i znała się na najnowszych trendach. W dodatku te jej futra! Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby przestawiła się na bardziej ekologiczne materiały.
Wyobrażam ją sobie w roli stylistki. Stylizacje Cruelli stały się już niemal kultowe. To niesamowite połączenie czerwieni, czerni i bieli nigdy nie wyjdzie z mody!
Cruella powinna zająć się zawodowym planowaniem strategii. To, w jaki sposób, wymyśliła porwanie psów zasługuje na uznanie. W dodatku udało jej się wyliczyć, ile dokładnie psów potrzebuje do ukończenia płaszcza. To nie może być proste!
Reklama

Hrabia Drakula to jedna z najbardziej znanych postaci w popkulturze. Jego historia doczekała się wielu niezwykle różnych od siebie wersji, zarówno animowanych jak i aktorskich. Czym zajmowałby się, gdyby nie był złoczyńcą?
Hrabia może pochwalić się niezwykłym uzębieniem. Właściwe dbanie o takie kły musiało wyposażyć go w pewne doświadczenie w tym temacie. Byłby fantastycznym dentystą. W dodatku posiada ten mały pierwiastek grozy!
Dracula byłby fantastycznym barmanem. Pił krew, więc ma dość niezwykłe nawyki. To sprawi, że zadowoli podniebienia nawet najbardziej wymagających klientów. W każdym razie może ich ugryźć, gdyby coś się nie spodobało.
Odnalazłby się jako kierownik domu pogrzebowego. W końcu te wszystkie pogrzebowe tematy muszą być mu bliskie, skoro praktycznie rzecz biorąc, sam jest martwy.
Może Dracula jest krwiopijcą, ale bardzo eleganckim krwiopijcą. Wiecie, jak ciężko zmyć krew z białej, drogiej koszuli? Hrabia musi się na tym znać. Mógłby zostać właścicielem pralni.

Thanos jest jednym z najpotężniejszych przeciwników w świecie Marvela. To właśnie on spowodował zniknięcie części bohaterów za pomocą Rękawicy Nieskończoności. Jest obdarzony zdolnościami przywódczymi, dzięki którym zebrał wokół siebie tylu popleczników. Jaka inna rola byłaby dla niego odpowiednia?
Wyobrażam go sobie jako projektanta mody. Ta jego rękawica, to jest naprawdę styl! Thanos mógłby wypuścić całą linię ubrań inspirowaną kamieniami nieskończoności. Gamora i Nebula mogłyby zostać modelkami!
Thanos mógłby zostać księdzem. Ma w sobie to coś, co sprawiło, że miał tylu wiernych kosmitów, którzy też wierzyli w jego ideę. Jako ksiądz mógłby nakierować się na konkretną wiarę i pomagać ludziom.
Widzę go w roli sprzedawcy cukierków. Kamienie nieskończoności przypominają mi landrynki. Thanos mógłby sprzedawać słodycze nieskończoności!
Zaadoptował Nebulę i Gamorę. To oznacza, że jest wrażliwy na cierpienie dzieci. Thanos mógłby zostać kierownikiem sierocińca. Powinien dostać drugą szansę na wychowanie dzieci w miłości i radości.
Reklama

Gdy mówi się o marvelowych złoczyńcach, nie sposób nie wspomnieć o Lokim Laufeysonie. Ten charyzmatyczny bóg kłamstw był pierwszym przestępcą, z którym Avengers zmierzyli się jako oficjalna grupa. Sama postać Lokiego ma bardzo chaotyczny charakter. W jakiej dziedzinie by się odnalazł?
Loki ma w sobie tę charyzmę i zdolności do kłamstwa, które zrobiłyby z niego fantastycznego polityka. Rozpoczynam kampanię, Loki na prezydenta! Kto jest ze mną?
Mógłby zostać znakomitym aktorem. Czuje się dobrze, przebierając się za innych i posiada naturalne zdolności, które sprawiają, że nie da się oderwać od niego wzroku na ekranie.
Loki ma fantastyczną fryzurę! Nadaje się na fryzjera, przecież same jego imię kojarzy się z włosami. Już wyobrażam go sobie we własnym salonie w eleganckim zielonym kolorze.
Wyobrażam go sobie jako adwokata. Loki potrafi odwracać kota ogonem na legendarnym wręcz poziomie. Przecież sam tyle razy wymigiwał się od odpowiedzialności za swoje czyny. Może wykorzystać to w karierze.

Nie sposób wyobrazić sobie kanonu złoczyńców ze świata Disneya bez Diaboliny. Ta obdarzona silnymi zdolnościami magicznymi kobieta dała radę uśpić cały zamek w ramach zemsty na rodzinie królewskiej. W jakiej innej roli ją widzisz?
Wyobrażam sobie Diabolinę jako nieustraszoną panią ornitolog. Musi znać się na ptakach, skoro jej nieodłącznym towarzyszem jest kruk. Z jej zdolnościami, mogłaby odkryć mnóstwo nowych gatunków.
Diabolina powinna zostać reżyserką filmową. Przecież ta czarownica nawet własną zemstę zaplanowała w bardzo widowiskowy sposób. Mogłaby przełożyć swoją kreatywność na reżyserowanie filmów.
Mogłaby stać się właścicielką sklepów z materacami. Rzuciła w końcu klątwę snu! Mogła wybrać cokolwiek, a zdecydowała się na coś związanego ze spaniem, więc musi jej to sprawiać jakąś radość.
Diabolina miała zamek pełen swoich perfidnych pracowników. To musi być strasznie ciężkie do ogarnięcia pod względem logistycznym. Dała z tym radę, więc byłaby fantastyczną kierowniczką biura!

Wszyscy znają tego przerażającego pirata! Davy Jones, sławny ze względu na terror, który sieje wśród żeglarzy i swoją brodę, która żyje własnym życiem, zajmował się potępionymi duszami. Ten człowiek jako swoje zwierzątko domowe trzymał krakena! Jak inaczej mogłaby wyglądać jego historia?
W wolnych chwilach Davy Jones zajmował się grą na organach. Może ta pasja przełoży się na źródło zarobków i stanie się znanym organistą? Nie mogę doczekać się jego koncertów!
Nie sądzę, żeby musiał rezygnować ze swojego dotychczasowego zawodu. Davy jest świetnym kapitanem statku i niech nim pozostanie. Tylko musi przerzuć się z wożenia potępionych dusz na coś mniej strasznego!
Jones trzymał całą swoją załogę w żelaznym rygorze i dyscyplinie. Z tego powodu świetnie sprawdziłby się jako strażnik więzienny. Widzę go jako twardego człowieka, który nie dopuści do żadnych przewrotów.
Załoga Davy'ego Jonesa zaczęła już przypominać zwierzęta morskie. Widzę go jako opiekuna strefy zwierząt morskich w zoo! Ma już w końcu doświadczenie w tej kwestii, sam przypomina ośmiornicę.

Nie tylko ludzie byli ciekawymi złoczyńcami. Lew Skaza na stałe wpisał się w historię zła swoimi nikczemnymi czynami. Aby zdobyć tron swojego brata był gotów zrobić praktycznie wszystko. Jaka inna kariera jest mu pisana?
Skaza ma bardzo charakterystyczny styl i głos. Sprawi to, że będzie świetną, rozpoznawalną gwiazdą rocka. Hieny mogłyby śpiewać chórki.
Skaza miał za wielki pociąg do władzy, ale w gruncie rzeczy był sprytny i podejmował przemyślane decyzje. Mógłby zostać dobrze opłaconym doradcą królewskim. Szara eminencja stojąca za tronem!
Uważam, że zostałby świetnym księgowym! Pod względem logistycznym ogarnięcie tylu hien musiało być okropnym doświadczeniem. Skaza miał wszystko zaplanowane i opanowane.
Widzę go w roli dyplomaty. Miał w sobie charyzmę, która pozwalała mu na ubranie swoich myśli w sposób, który sprawia, że inni chcą je realizować. Gdyby zaczął myśleć też o innych, byłby świetnym dyplomatą!

Sauron to upadły Majar i twórca Jedynego Pierścienia. Podczas Upadku Númenoru utracił zdolność zmiany wyglądu i zaczął ukazywać się w przerażającej postaci lub jako wielkie oko bez powieki nazywane Okiem Saurona. W jakiej innej roli widzisz jego postać?
Widzę go jako magika! Posiadał dobre zdolności do manipulacji, które mógłby wykorzystać w tym zawodzie, manipulując i oszukując zmysły innych.
Sauron byłby znakomitym komornikiem. Nikt nie ośmieliłby mu się sprzeciwić, a on pozbawiony jest emocji i podchodziłby do swojego zawodu w profesjonalny i chłodny sposób.
Wyobrażam go sobie jako jubilera. Przecież to Sauron stworzył Jedyny Pierścień. Gdyby chciał spożytkować swój talent do tworzenia biżuterii w inny sposób, mógłby stać się znanym jubilerem.
Sauron powinien zostać okulistą. W końcu objawiał się jako oko, więc musi mieć ogromną wiedzę na ten temat. Jako lekarz mógłby przysłużyć się światu i zrobić wiele dobrego.

Książę z bajki jest znany ze względu na swoją skuteczność i rozmach w planowaniu zemsty. Aby zostać królem Zasiedmiogórogrodu, zwerbował najgorszych ludzi, jakich znał, a na realizację swojego nikczemnego planu zaprosił całe królestwo. Jaka inna dziedzina jest mu pisana?
Książę powinien zostać modelem! Z takimi włosami nie widzę go w żadnej innej roli. Z kolei kochana matula mogłaby zostać jego menadżerką i szukać mu zleceń.
Widzę go jako aktora musicalowego. Podczas swojego przedstawienia o zemście pokazał niezwykły talent wokalny i teatralny, który nie może zostać zmarnowany w innych zawodach.
Wyobrażam sobie Księcia w roli animatora dla dzieci. Potrafi się świetnie bawić i sam po części jest dzieckiem, przez co złapie świetny kontakt ze swoimi podopiecznymi.
Książę z Bajki mógłby zostać mówcą motywacyjnym. Przecież udało mu się przekonać grupę najbardziej zdemoralizowanych osób w całym królestwie do poparcia jego strony odwołując się do ich ambicji. Jego inne przemówienia mogłyby być bardzo ciekawe!

W pierwszej części przygód w Narnii, rodzeństwo Pevensie zastaje ten kraj opanowany przez potężną białą czarownicę. Przejęła ona tam władzę, wykorzystując nieprzeciętny strach, który wzbudzała w ludziach. Jej specjalnością były czary związane z lodem i magicznym jedzeniem. Jak inaczej mogłaby wyglądać jej historia?
Jadis powinna zostać sprzedawczynią lodów. Co jest lepszym zawodem dla osoby lubiącej słodycze i zimno? Jej przysmaki byłyby znane na całą Narnię.
Widzę ją jako łyżwiarkę figurową. Ma do tego zamiłowanie do zimna i nieograniczone środki. W dodatku ten jej styl! Nie mogę się doczekać, aż zobaczę to na lodzie.
Znała się na słodyczach. Wyczarowała cały talerz ptasiego mleczka po prostu z powietrza! Byłaby znakomitym cukiernikiem z wieloma stałymi klientami.
Wyobrażam ją sobie jako wróżkę chrzestną. Pokazała, że umie złapać dobry kontakt z dzieckiem i posiada wszelkie niezbędne umiejętności magiczne.

Jafar to przebiegły wezyr z królestwa Agrabah. Niemal udało mu się przejąć władzę w tym kraju. Wykorzystał swoje zdolności do manipulowania ludźmi, wspomagając się magiczną laską. Tak naprawdę dzięki niemu Aladyn odnalazł lampę dżina. Gdzie indziej odnalazłaby się ta postać?
Wyobrażam sobie Jafara jako przewodnika turystycznego. Wiedział, gdzie leży zapomniana Jaskinia Cudów. Kto wie, o jakich jeszcze niezwykłych lokalizacjach mógłby opowiadać turystom?
Jafar powinien zostać znawcą antyków. Dokładnie wiedział, czym jest magiczna lampa i posiadał tajemniczą laskę. Aby znaleźć te przedmioty, musiał być prawdziwym znawcą.
Widzę go jako dyrektora szkoły. Udało mu się poprowadzić Aladyna do realizacji jego planu. Gdyby chciał kierować uczniów do realizowania ich marzeń, udałoby mu się wychować świetne, myślące pokolenie!
Jafar byłby świetnym szefem w korporacji. Posiadał pewien naturalny autorytet, który sprawiał, że ludzie się go słuchali. Wiedział, jak znaleźć wyjście z trudnych sytuacji i był urodzonym przywódcą.

Najstarsza księżniczka Disneya również może poszczycić się ciekawą przeciwniczką. Zła królowa z ,,Królewny Śnieżki" to już kultowa postać. Wyjątkowo skutecznie wprowadzała w życie swoje nikczemne plany i przerażała mieszkańców królestwa. W jakiej innej roli mogłaby się odnaleźć?
Zła Królowa wybrała jabłko do swojego morderstwa nie bez powodu! Musi bardzo lubić te owoce i znać się na ich uprawie. Sprawdziłaby się jako kierowniczka sadów. Jej owoce byłyby znane na całe królestwo.
Królowa zawsze miała na sobie niezwykły makijaż, który podkreślał jej urodę. Była uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet w królestwie. Może mogłaby pomóc też innym i stać się znaną makijażystką?
Mogłaby zostać właścicielką znanego sklepu z dekoracjami do domu, specjalizującego się w lustrach. Przecież miała do tego talent, mówiącego lustra nie znajduje się na wyprzedażach!
Nawet pod postacią strasznej starej kobiety dała radę przekonać Śnieżkę do zjedzenia zatrutego jabłka. Byłaby świetną specjalistką do spraw reklamy. Jej slogany byłyby legendarne!

Reklama
225 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 45

liliapl

liliapl

Ksiądz przy Thanosie XD

Odpowiedz
3
.Haeyeon.

.Haeyeon.

Wspaniałe głosowanie:)

Odpowiedz
2
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@BunnyQueen dziękuję ♡

Odpowiedz
1
bubblegumbitch

bubblegumbitch

Loki na prezydenta ma sens teraz

Odpowiedz
2
mesantilie

mesantilie

Cudowne głosowanie! <33

Odpowiedz
2
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@mesantilie dziękuję 🤍

Odpowiedz
2
Lunatel_Quiz

Lunatel_Quiz

Za dużo czytania

Odpowiedz
1
_woj_

_woj_

ZŁOTO

Odpowiedz
2
XxX-Kunia-XxX

XxX-Kunia-XxX

fajne głosowanko

Odpowiedz
2
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@XxX-Kunia-XxX dziękuję🤍

Odpowiedz
1
XxX-Kunia-XxX

XxX-Kunia-XxX

@Honey_Lemon nie ma za co

Odpowiedz
2
lalisa.

lalisa.

fajne głosowanie
ale nosa do antyków??? przecież nie ma nosa xddd

Odpowiedz
3
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@arianators020 zapomniałam o tym😅 Słuszna uwaga

Odpowiedz
2
PandziaChan

PandziaChan

Bardzo fajne głosowanie! Oryginalne i ciekawe! 🙃😊

Odpowiedz
2
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@PandziaChan dziękuję🤍

Odpowiedz
2
Slizgonka_Angie

Slizgonka_Angie

Mega ciekawe głosowanie! Na prawdę zazdroszczę takiej kreatywności. Ja chyba nigdy nie wpadła bym na pomysł by Loki został prezydentem (Loki na prezydenta!). Dobrze też dobrałaś zawody do danych osób np przy Sauronie, który jako jubiler sprawdził by się świetnie. To samo z Tomem Riddlem, który zanim stworzył śmierciożerców starał się o miejsce nauczyciela OPCM. Quiz w pełni zasługuje na SG💚

Odpowiedz
2
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@Slizgonka_Angie bardzo dziękuję za tyle tak miłych słów🤍

Odpowiedz
2
.Aga.

.Aga.

@Slizgonka_Angie racja zasługuje na SG

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej