Jakim znanym łucznikiem jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 29

AlliceD

AlliceD

Oliver Jonas „Ollie” Queen (Arrow)- Niestety nie znam i liczyłam na Katniss albo bardzo chciałam by mi wyszedł Alec z ,,Darów Anioła” którego wręcz kocham❤

Odpowiedz
1
Amy_Lyndy

Amy_Lyndy

Oliver Jonas „Ollie” Queen (Arrow)

Przed utknięciem na wyspie, Oliver był stereotypowym popsutym dzieciakiem, często określanym jako „zły chłopiec”. Nie obchodziło go, kto został zraniony wskutek jego działań. Oprócz tego był niezwykle wyluzowany, lekkomyślny, samolubny, a zarazem często okłamywał najbliższych. Nie potrafił wyciągać wniosków z wcześniej popełnionych błędów i powtarzał je w kółko. Po swoim powrocie w 2012 roku chłopak stał się odważny i dojrzały oraz potrafił podejmować trudne decyzje. Postawił sobie jeden cel: uratować swoje miasto. Używał swojego alter ego do ratowania Starling City przed zatruciem korupcją i zepsuciem, sądząc tych, którzy to miasto trują. Przyodział wtedy strój bohatera, którego nazywano najpierw Kapturem, a potem Strzałą. Największą zdolnością Olivera jest niezwykła umiejętność posługiwania się łukiem. Potrafi oddać strzał z niesamowitą dokładnością i szybkością, nawet gdy jest w ruchu.

Odpowiedz
1
_Rielle_

_Rielle_

Legolas

Myślałam o Allison 😐

Odpowiedz
1
Madelainee

Madelainee

Merida

Odpowiedz
2
Daniela123

Daniela123

Legolas
PS. Moim zdaniem w ostatnim pytaniu zabrakło zdjęcia bloczka.

Odpowiedz
1
Wiktoria_oo

Wiktoria_oo

Chciałabym, aby w tym quizie był Hawkeye (Clint Barton) :c XD

Odpowiedz
3
21ania

21ania

Zuzanna pevensie (zuza)

Odpowiedz
2
Ta_Jedna

Ta_Jedna

Zuzanna Pevenise (Zuza)

Odpowiedz
1
Kapish

Kapish

Clint Barton (Hawkeye)

Clint Barton miał 14 lat, kiedy przyłączył się do grupy cyrkowców, w której Trickshot i pierwszy Swordsman uczyli go walki. Gdy ujrzał Iron Mana, postanowił zostać bohaterem, jednak omyłkowo został wzięty za przestępcę. Stał się nim, chcąc zaimponować Black Widow. Z czasem wrócił na stronę prawa i dołączył do Avengers jako Hawkeye. Zginął, broniąc Ziemi przed Kree, ale odrodził się, kiedy Scarlet Witch przekształciła rzeczywistość. Wtedy przyjął imię Ronin, a potem znowu Hawkeye. Barton nie ma żadnych nadludzkich mocy, ale za to posiada różnorodne strzały i celne oko. Jego umiejętności zwiększone są intensywnym treningiem w sztukach walki oraz akrobatyce.

Hyhyhyhyyyyy yayyy ^w^

Odpowiedz
3
OLIOLKAA

OLIOLKAA

A GDZIE MOJ KOCHANY ALEX LIGHTWOOOD????!?? tez jest łucznikiem ale tez nonym lowcom :c

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej