Jakim znanym łucznikiem jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 31

QuizStudio

QuizStudio

Katniss Everdeen
Główna bohaterka i narratorka trylogii „Igrzyska Śmierci”. Po śmierci ojca przejęła na swe barki wyżywienie rodziny i nielegalnie polując, nauczyła się doskonale strzelać z łuku. Podczas pokazu przed organizatorami Igrzysk Śmierci, ogarnięta wściekłością za ignorowanie jej wypuszcza strzałę, która przebija jabłko w ustach pieczonej świni, dzięki czemu dostaje 11 z 12 możliwych punktów.

Odpowiedz
Dream_Marvel

Dream_Marvel

Oliver Jonas „Ollie” Queen (Arrow)

Odpowiedz
AlliceD

AlliceD

Oliver Jonas „Ollie” Queen (Arrow)- Niestety nie znam i liczyłam na Katniss albo bardzo chciałam by mi wyszedł Alec z ,,Darów Anioła” którego wręcz kocham❤

Odpowiedz
1
Amy_Lyndy

Amy_Lyndy

Oliver Jonas „Ollie” Queen (Arrow)

Przed utknięciem na wyspie, Oliver był stereotypowym popsutym dzieciakiem, często określanym jako „zły chłopiec”. Nie obchodziło go, kto został zraniony wskutek jego działań. Oprócz tego był niezwykle wyluzowany, lekkomyślny, samolubny, a zarazem często okłamywał najbliższych. Nie potrafił wyciągać wniosków z wcześniej popełnionych błędów i powtarzał je w kółko. Po swoim powrocie w 2012 roku chłopak stał się odważny i dojrzały oraz potrafił podejmować trudne decyzje. Postawił sobie jeden cel: uratować swoje miasto. Używał swojego alter ego do ratowania Starling City przed zatruciem korupcją i zepsuciem, sądząc tych, którzy to miasto trują. Przyodział wtedy strój bohatera, którego nazywano najpierw Kapturem, a potem Strzałą. Największą zdolnością Olivera jest niezwykła umiejętność posługiwania się łukiem. Potrafi oddać strzał z niesamowitą dokładnością i szybkością, nawet gdy jest w ruchu.

Odpowiedz
1
_Rielle_

_Rielle_

Legolas

Myślałam o Allison 😐

Odpowiedz
1
Madelainee

Madelainee

Merida

Odpowiedz
2
Daniela123

Daniela123

Legolas
PS. Moim zdaniem w ostatnim pytaniu zabrakło zdjęcia bloczka.

Odpowiedz
1
Wiktoria_oo

Wiktoria_oo

Chciałabym, aby w tym quizie był Hawkeye (Clint Barton) :c XD

Odpowiedz
3
21ania

21ania

Zuzanna pevensie (zuza)

Odpowiedz
2
Ta_Jedna

Ta_Jedna

Zuzanna Pevenise (Zuza)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej