Jakim typem kierowcy będziesz/jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 14

JanuszHD

JanuszHD

strus pedziwiatr

Odpowiedz
LUNNAA

LUNNAA

Łamiznak okazjonalny
Jeździsz pewnie i stanowczo. Wypadki nie są dla Ciebie. Znasz przepisy i na ogół je stosujesz. Oczywiście, czasem zdarza Ci się depnąć gaz.

Odpowiedz
Monika.W

Monika.W

W 1 pytaniu zabrakło mi marki Mercedes Benz, wiec nie zrobię tego quizu
Przykro mi

Odpowiedz
1

heroZT

@Monika.W mi też właśnie tej samej marki zabrakło

Odpowiedz

a...4

Czy pytanie o światła drogowe specjalnie nie ma poprawnej odpowiedzi czy było to niezamierzone powodowane brakiem wiedzy ?

Odpowiedz
3

a...4

@oto-ja Światła drogowe używa się w nocy na nie oświetlonych drogach. Jak jedzie ci taki kretyn z naprzeciwka z włączonymi owymi światłami to jedynie cię oślepia. Więc nie wiem co „umownie” ma tu pasować. Na kursie uczą ,że należy je przełączyć na światła mijania kiedy jedzie samochód z przeciwka. Mówię to z doświadczenia teoretycznego jak i praktycznego.

Odpowiedz

a...4

@oto-ja w tym pytaniu w odpowiedzi 1, 2 i 4 są światła awaryjne. Jeżeli chodzi o 3 odpowiedz, mruga się światłami mijania.

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
boonie6

boonie6

struś pędzi wiatr

Odpowiedz
NaTalia01

NaTalia01

Suwacz pancernik
Wolno i spokojnie. Twoje autko jest zawsze czyste i chodzi jak w zegarku. Ty sam nie przejmujesz się innymi kierowcami. Znasz siebie i przepisy. Znak drogowy to dla Ciebie świętość.
😂

Odpowiedz
podejrzany_ship

podejrzany_ship

Struś pędziwiatr
Uważasz się za władcę szosy. Uwielbiasz pędzić, a inne samochody są jedynie przeszkodą do pokonania. Błyskawicznie docierasz do celu, czasami zapominając o bezpieczeństwie swoim i innych.

XDDDD

Odpowiedz

Godigor

Dlaczego nie ma tam audi i kilku innych znanych marek aut ? Rozumiem że nie chciało ci się wymieniać wszystkich ale mogłeś/aś dać opcję inny. Jak coś chodzi mi o pytanie pierwsze. Jeśli to zostanie poprawione dam ❤️

Odpowiedz
1
TheRichest

TheRichest

@Godigor wszyscy by dawali 'inny'

Odpowiedz
1

Godigor

Dlaczego nie ma tam audi i kilku innych znanych marek aut ? Rozumiem że nie chciało ci się wymieniać wszystkich ale mogłeś/aś dać opcję inny. Jak coś chodzi mi o pytanie pierwsze.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej