Jakim leśnym duchem mógłbyś być?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 34

Laskotkostwor

Laskotkostwor

Duch kory drzew

Odpowiedz
Wlochatek

Wlochatek

Duch kory drzew!
W Twoim sercu skrywa się duch drzewnej kory! Te duchy to stelaż lasu. Bez nich nie byłoby nic, choć drzewna kora jest czasem niedoceniana. Ciepły brąz w lato i wiosnę znika wśród liści, ale w jesień i w zimę jest czymś co tworzy las, czymś co nas otacza. Drzewna kora daje także schronienie wielu organizmom, nie tylko kornikom i ptakom, ale także mchom, grzybom i porostom. Jesteś opiekuńczy, nieśmiały i niezwykle życzliwy. Cech**e Cię anielska cierpliwość. Zawsze można na Ciebie liczyć, jesteś pomocny i zaradny, ludzie mają Cię za opiekuna i mentora. Niczym kora, dajesz innym troskę i duchowe schronienie, gdy tylko tego potrzebują. Jesteś zadowolony z wyniku? Napisz w komentarzu! Serio cudowny quizik!

Odpowiedz
FemaleLucifer

FemaleLucifer

Duch kory drzew!
W Twoim sercu skrywa się duch drzewnej kory! Te duchy to stelaż lasu. Bez nich nie byłoby nic, choć drzewna kora jest czasem niedoceniana. Ciepły brąz w lato i wiosnę znika wśród liści, ale w jesień i w zimę jest czymś co tworzy las, czymś co nas otacza. Drzewna kora daje także schronienie wielu organizmom, nie tylko kornikom i ptakom, ale także mchom, grzybom i porostom. Jesteś opiekuńczy, nieśmiały i niezwykle życzliwy. Cech**e Cię anielska cierpliwość. Zawsze można na Ciebie liczyć, jesteś pomocny i zaradny, ludzie mają Cię za opiekuna i mentora. Niczym kora, dajesz innym troskę i duchowe schronienie, gdy tylko tego potrzebują. Jesteś zadowolony z wyniku? Napisz w komentarzu!

Wynik mi się podoba. Ta rola wydaję się spokojna i trwała.

Odpowiedz
1
Loveny

Loveny

Super quiz

Odpowiedz
1
Loreley

Loreley

Duch leśnych cieni
Interesujący i kreatywny quiz 🍃🙂

Odpowiedz
1
HighFivePl

HighFivePl

"W Twoim sercu skrywa się duch drzewnej kory! W Twoim sercu skrywa się duch drzewnej kory! Te duchy to stelaż lasu. Bez nich nie byłoby nic, choć drzewna kora jest czasem niedoceniana. Ciepły brąz w lato i wiosnę znika wśród liści, ale w jesień i w zimę jest czymś co tworzy las, czymś co nas otacza. Drzewna kora daje także schronienie wielu organizmom, nie tylko kornikom i ptakom, ale także mchom, grzybom i porostom. Jesteś opiekuńczy, nieśmiały i niezwykle życzliwy. Cech**e Cię anielska cierpliwość. Zawsze można na Ciebie liczyć, jesteś pomocny i zaradny, ludzie mają Cię za opiekuna i mentora. Niczym kora, dajesz innym troskę i duchowe schronienie, gdy tylko tego potrzebują." Otóż muszę się z tym zgodzić, ponieważ dosłownie wszystkie cechy, które zostały tu wymienione są moimi cechami. Na prawdę świetny quiz! ❤️👌

Odpowiedz
1
Nastia9002

Nastia9002

Duch jesiennych liści…
Super wynik mi się podoba quiz też bardzo fajny ☺️

Odpowiedz
1
-Heafly-

-Heafly-

Duch kory drzew!

Super Quiz!!

Odpowiedz
1
Archangel6Mael

Archangel6Mael

Duch zimowego snu!

W Twoim sercu kryje się duch zimowego snu! Te duchy sprawiają, że w zimę las usypia, staje się senny i spokojny. Ratują go od mrozu i głodu, to dzięki nim zwierzęta na zimę zasypiają, oszczędzając sobie długi czas nędzy i walki o przetrwanie. Niestety te duchy nie są tak doceniane, jak powinny być, ale mimo tego nadal wykonują swoje obowiązki. Jesteś osobą bardzo spokojną, rozważną, cenisz sobie samotność. Potrafisz być nieco oschły i pesymistyczny, ale tak naprawdę masz wielkie serce skore do poświęceń, i chronisz swoich bliskich za wszelką cenę. Jesteś także niesamowicie inteligentny i rozsądny, dokładnie wiesz kiedy warto się wycofać i nie ryzykować. 

Odpowiedz
1
-Piaskowe.Futro-

-Piaskowe.Futro-

Duch owoców lasu!
W Twoim sercu kryje się duch owoców lasu. Ten duch to prawdziwy wybawiciel leśnych stworzeń w czasie chłodnych jesieni. Gdy nie ma już trawy, liści, ani kwiatów, jesienne owoce takie jak jabłka, jeżyny czy czeremcha, są dla zwierząt niezwykle ważne i cenne. I mówiąc dla zwierząt, mam na myśli również ludzi, w końcu my także żywimy się nieraz owocami lasu, czyż nie? Jesteś osobą bardzo dobrą, sprawiedliwą i dojrzałą. Potrafisz zawsze dać dobrą radę, nawet w trudnej sytuacji. Ludzie cenią Cię jako mentora, mędrca. Jesteś też spokojnym indywidualistą o wielkiej inteligencji. Zgadzasz się z wynikiem? Napisz w komentarzu!
Bardzo dobry quiz 🔥

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej