Jakim leśnym duchem mógłbyś być?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 39

Lzmez

Lzmez

Duch wiosennych liści

Odpowiedz
light_lights

light_lights

Duch leśnych cieni!
W Twoim sercu skrywa się duch leśnych cieni. Ludzie mówią, że to te duchy dają lasu magię. Szelesty, szepty i głuchy śpiew wiatru – oto co przynosi lasom pewną tajemniczość i grozę, oto czemu patronuje duch leśnych cieni. Wszelkie legendy o nawiedzonych lasach, i majestatyczna skrytość lasów – nie byłoby tego, gdyby nie leśna magia. Jesteś osobą tajemniczą, cichą i oryginalną. Wzbudzasz zainteresowanie, ludzie są Ciebie wiecznie ciekawi. Jesteś niczym cień – niezauważalny i bezdźwięczny, ale przynoszący światu odrobinę charakteru, odrobinę tajemnicy. O tak, jesteś bardzo interesującą osobą, i myślę że chciałabym Cię poznać. Jesteś zadowolony z wyniku? Daj znać w komentarzu!

Jeszcze nigdy nie zostałam opisana lepiej. Ekstra quiz❤️

Odpowiedz
ruski.dywan

ruski.dywan

Duch dzikich kwiatów!
W Twoim sercu skrywa się duch dzikich kwiatów. To małe, wiosenne duszki, ale wprowadzają do lasu radość, i zwiastują coś, co kiedyś będzie bardzo cenne dla leśnych stworzeń – owoce. Są również bardzo ważne dla owadów takich jak pszczoły, trzmiele czy motyle. Jesteś uroczy, pełen energii i żywiołowy. Uwielbiasz pocieszać i pomagać, jesteś także dość gadatliwy. W Twoim środowisku otaczasz się sporym wianuszkiem znajomych, jesteś osobą bardzo lubianą, z wielkim poczuciem humoru i spontaniczną. Cech**esz się także dużą wrażliwością, wyrozumiałością, jesteś bardzo emocjonalny i myślisz sercem. Zgadzasz się z wynikiem? Napisz w komentarzu!
Super!

Odpowiedz
Apoll0_Savii

Apoll0_Savii

W Twoim sercu skrywa się duch leśnych cieni. Ludzie mówią, że to te duchy dają lasu magię. Szelesty, szepty i głuchy śpiew wiatru – oto co przynosi lasom pewną tajemniczość i grozę, oto czemu patronuje duch leśnych cieni. Wszelkie legendy o nawiedzonych lasach, i majestatyczna skrytość lasów – nie byłoby tego, gdyby nie leśna magia. Jesteś osobą tajemniczą, cichą i oryginalną. Wzbudzasz zainteresowanie, ludzie są Ciebie wiecznie ciekawi. Jesteś niczym cień – niezauważalny i bezdźwięczny, ale przynoszący światu odrobinę charakteru, odrobinę tajemnicy. O tak, jesteś bardzo interesującą osobą, i myślę że chciałabym Cię poznać. Jesteś zadowolony z wyniku? Daj znać w komentarzu
Cudownie 🌲❤

Odpowiedz
1
Bellatriks2000

Bellatriks2000

Duch kory drzew!
Tak to zdecydowanie ja . 🌳

Odpowiedz
Puszysty09

Puszysty09

Duch kory drzew

Odpowiedz
Wlochatek

Wlochatek

Duch kory drzew!
W Twoim sercu skrywa się duch drzewnej kory! Te duchy to stelaż lasu. Bez nich nie byłoby nic, choć drzewna kora jest czasem niedoceniana. Ciepły brąz w lato i wiosnę znika wśród liści, ale w jesień i w zimę jest czymś co tworzy las, czymś co nas otacza. Drzewna kora daje także schronienie wielu organizmom, nie tylko kornikom i ptakom, ale także mchom, grzybom i porostom. Jesteś opiekuńczy, nieśmiały i niezwykle życzliwy. Cech**e Cię anielska cierpliwość. Zawsze można na Ciebie liczyć, jesteś pomocny i zaradny, ludzie mają Cię za opiekuna i mentora. Niczym kora, dajesz innym troskę i duchowe schronienie, gdy tylko tego potrzebują. Jesteś zadowolony z wyniku? Napisz w komentarzu! Serio cudowny quizik!

Odpowiedz
FemaleLucifer

FemaleLucifer

Duch kory drzew!
W Twoim sercu skrywa się duch drzewnej kory! Te duchy to stelaż lasu. Bez nich nie byłoby nic, choć drzewna kora jest czasem niedoceniana. Ciepły brąz w lato i wiosnę znika wśród liści, ale w jesień i w zimę jest czymś co tworzy las, czymś co nas otacza. Drzewna kora daje także schronienie wielu organizmom, nie tylko kornikom i ptakom, ale także mchom, grzybom i porostom. Jesteś opiekuńczy, nieśmiały i niezwykle życzliwy. Cech**e Cię anielska cierpliwość. Zawsze można na Ciebie liczyć, jesteś pomocny i zaradny, ludzie mają Cię za opiekuna i mentora. Niczym kora, dajesz innym troskę i duchowe schronienie, gdy tylko tego potrzebują. Jesteś zadowolony z wyniku? Napisz w komentarzu!

Wynik mi się podoba. Ta rola wydaję się spokojna i trwała.

Odpowiedz
1
Loveny

Loveny

Super quiz

Odpowiedz
1
Loreley

Loreley

Duch leśnych cieni
Interesujący i kreatywny quiz 🍃🙂

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej