Jakim kolorem bursztynu jesteś?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 85

-Rika-

-Rika-

Czerwony
Wszystko się zgadza
Super quz

Odpowiedz
Lzmez

Lzmez

Brązowy

Odpowiedz
1

V...k

Zielony.
Nie uczestniczyłem w zbieraniu bursztynu ale kiedyś na wycieczce w przedszkolu pojechałem do zoo i tam było zbieranie jakiś żółtych kamyków. Zebrałem najmniej :(. Ogólnie ziomki z neta zaliczają się do „przyjaciół”?

Odpowiedz
LucynesX

LucynesX

Zielony💚💚💚

Odpowiedz
_Biszkowa_

_Biszkowa_

Czarny
Nawet ładny UwU

Odpowiedz

K...a

Twoich odpowiedzi wynika, że jesteś żółtym bursztynem! Są to najczęściej spotykane bursztyny, a ich kolor może być nierównomierny, nawet matowy, w zależności od drzewa, z którego wypłynęła żywica. W tych bursztynach można także znaleźć zatopione fragmenty drzew, liści, a nawet drobne owady.

Jako osoba jesteś radosny, uprzejmy, starasz się być miły dla innych. Jesteś raczej pozytywnie nastawiony do świata i cieszysz się życiem. – fajny quiz i tak wszystko z tego opisu do mnie pasuje :)

Odpowiedz
1
Blitziee

Blitziee

Brązowy

Odpowiedz
EmiUzora122

EmiUzora122

Czerwony

Odpowiedz
koniaraka_KsiezycoweFutro

koniaraka_KsiezycoweFutro

Brązowy :/

Odpowiedz
Hyaku_Akarui

Hyaku_Akarui

Zielony!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że jesteś bursztynem o barwie zielonej! Ten kolor przytrafia się dość rzadko, a powstaje, jeśli w żywicy zostaną resztki alg lub innych żyjątek, które przeprowadzają reakcje chemiczne prowadzące do zmiany koloru.

Jako osoba jesteś bardzo kreatywny, masz dużo pomysłów, a pracując w grupie jesteś częściej myślicielem niż wykonawcą. Podchodzisz do świata w zależności od sytuacji, zawsze jednak potrafisz czerpać ze wszystkiego inspirację, a potem przelewać ją na papier, płótno lub strony.

Zgadzasz się z wynikiem czy raczej nie? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej