Jakim językiem porozumiewa się z Tobą Twoja podświadomość?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 38

hemoglobina

hemoglobina

Językiem snów
Moje sny są powalone… Ma to sens.

Odpowiedz
-_...Nothing..._-

-_...Nothing..._-

Językiem lęków.
Twoja podświadomość porozumiewa się z Tobą językiem Twoich lęków. Są to Twoje lęki ukryte głęboko w podświadomości, które co jakiś czas się ujawniają. Możesz próbować pozbywać się ich relaksem i realizowaniem się w tym, co sprawia Ci przyjemność. Podoba Ci się wynik? Podziel się nim w komentarzu!

Odpowiedz
1
beastlove0

beastlove0

Językiem wspomnień.
Twoja podświadomość porozumiewa się z Tobą językiem wspomnień. Wspomnienia są powrotem do chwil, które minęły, są też bezpieczną przystanią, do której możemy wrócić. Podświadomość przypomina Ci, że stanowią one ogromną część Twojego życia, pamiętaj jednak, żeby nie stały się one całym Twoim życiem! Podoba Ci się wynik? Podziel się nim w komentarzu!

Takk

Odpowiedz
1
Punic

Punic

Językiem wyobrażeń.
Twoja podświadomość porozumiewa się z Tobą językiem Twoich wyobrażeń. Wyobrażenia mogą dotyczyć osób, sytuacji i emocji, które uzupełniamy i przedstawiamy według własnych spostrzeżeń. Czasami mogą one rodzić różne nieporozumienia i różnić się z rzeczywistością. Twoja podświadomość próbuje Ci przypominać o różnych niezaakceptowanych i wypartych przez Ciebie wyobrażeniach i treściach, o których starasz się nie pamiętać. Podoba Ci się wynik?

Możliwe, często myślę, co by było gdyby jakieś wydarzenia historyczne potoczyłyby się inaczej

Odpowiedz
1
Kasjopea

Kasjopea

Językiem wyobrażeń.
Być może…🤫🖤🖤🖤

Odpowiedz
1
inne

inne

Językiem snów
<3 𝙨𝙪𝙥𝙚𝙧

Odpowiedz
1
Nadlaxy

Nadlaxy

Językiem wyobrażeń.
Twoja podświadomość porozumiewa się z Tobą językiem Twoich wyobrażeń. Wyobrażenia mogą dotyczyć osób, sytuacji i emocji, które uzupełniamy i przedstawiamy według własnych spostrzeżeń. Czasami mogą one rodzić różne nieporozumienia i różnić się z rzeczywistością. Twoja podświadomość próbuje Ci przypominać o różnych niezaakceptowanych i wypartych przez Ciebie wyobrażeniach i treściach, o których starasz się nie pamiętać. Podoba Ci się wynik? Podziel się nim w komentarzu!

Odpowiedz
1
AyaBlaze

AyaBlaze

Twoja podświadomość porozumiewa się z Tobą językiem Twoich wyobrażeń. Wyobrażenia mogą dotyczyć osób, sytuacji i emocji, które uzupełniamy i przedstawiamy według własnych spostrzeżeń. Czasami mogą one rodzić różne nieporozumienia i różnić się z rzeczywistością. Twoja podświadomość próbuje Ci przypominać o różnych niezaakceptowanych i wypartych przez Ciebie wyobrażeniach i treściach, o których starasz się nie pamiętać.

Odpowiedz
1
Lexi2002

Lexi2002

Pewnie mówi do mnie po francusku
nie znam francuskiego

Odpowiedz
1
Azande

Azande

Język snów. W moich snach praktycznie przeważnie dzieją się takie rzeczy jak na przykład uciekanie przed nauczycielem przebranym za policjanta i nagłe przenoszenie się do innych miejsc które są 20 kilometrów od szkoły

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej