Jakie wibracje od Ciebie płyną?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 40

Lumi.

Lumi.

Pozytywne
Wokół rodziny tak, a wokół rówieśników nie

Czekaj, ten opis to kompletnie nie ja wtf 💀

Odpowiedz
cherelly

cherelly

pozytywne
no wiadomo

Odpowiedz
1
Milenaas

Milenaas

negatywne
mam to w d****

Odpowiedz
spirit_dog

spirit_dog

Super quiz

Odpowiedz
spirit_dog

spirit_dog

Pozytywne
Z tego quizu wnioskuję iż niesiesz za sobą same pozytywne wibracje! Możesz być z tego dumny! Oznacza to, że jesteś osobą towarzyszką oraz sympatyczną, a ludzie wprost Cię uwielbiają! Masz w sobie coś, po czym nie da się o Tobie od tak zapomnieć, a raczej chce się z Tobą spotkać ponownie! Co o tym sądzisz? Czy wynik jest zgodny z prawdą? Koniecznie napisz w komentarzu

Odpowiedz
Awanturaa

Awanturaa

Shyyshhhh pozytywne

Odpowiedz
wika_kiciulek

wika_kiciulek

Pozytywne
Z tego quizu wnioskuję iż niesiesz za sobą same pozytywne wibracje! Możesz być z tego dumny! Oznacza to, że jesteś osobą towarzyszką oraz sympatyczną, a ludzie wprost Cię uwielbiają! Masz w sobie coś, po czym nie da się o Tobie od tak zapomnieć, a raczej chce się z Tobą spotkać ponownie! Co o tym sądzisz? Czy wynik jest zgodny z prawdą? Koniecznie napisz w komentarzu!
Pewnie tak

Odpowiedz
.paszteciik.

.paszteciik.

Negatywne

I tak ludzie mają mnie gdzieś

Odpowiedz
dzoankak_yb

dzoankak_yb

Pozytywne
Z tego quizu wnioskuję iż niesiesz za sobą same pozytywne wibracje! Możesz być z tego dumny! Oznacza to, że jesteś osobą towarzyszką oraz sympatyczną, a ludzie wprost Cię uwielbiają! Masz w sobie coś, po czym nie da się o Tobie od tak zapomnieć, a raczej chce się z Tobą spotkać ponownie!

Odpowiedz
MarkSzakall

MarkSzakall

Negatywne
Z tego quizu wnioskuję iż niesiesz za sobą negatywne wibracje. Nie jest to zbyt przyjemne, gdyż świadczyć to może o tym iż jesteś dosyć niemiłą, a wręcz toksyczną osobą. Może to też jednak świadczyć o tym, że nie radzisz sobie z czymś co odbija się na Twoim zdrowiu psychicznym oraz osobą w Twoim otoczeniu. Co o tym sądzisz? Czy wynik jest zgodny z prawdą? Koniecznie napisz w komentarzu!

Zgadzam się, a spowodowane jest to tym, że otaczają mnie ludzie, którzy tak właśnie na mnie wpływają i to od nich niestety przejmuję tą negatywną energię…

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej