Jakie słowo nie istnieje w Twoim słowniku?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 57

Cat_Princess

Cat_Princess

"Kłamanie"
To właśnie te słowo nie istnieje w Twoim słowniku! Jesteś najuczciwszą żyjącą osobą. Masz szacunek do innych, więc zawsze mówisz prawdę, to co masz na myśli. Nienawidzisz oszukiwania ludzi i udawania kogoś, kim nie jesteś. Zawsze trzymasz się prawdy i zawsze mówisz prawdę, nie ukrywając niczego przed innymi. Zgadzasz się? Daj znać w komentarzu.

Jest bo każdy z klasy kłamie.

Odpowiedz
_Cho_Undomiel_

_Cho_Undomiel_

"Przegrywanie"

Ono akurat jest w moim słowniku o dziwo XD

Super quiz!

Odpowiedz
lubierobicquizy123

lubierobicquizy123

"Zdrada"

Odpowiedz
oliwia1152

oliwia1152

Przegrywanie"

To właśnie te słowo nie istnieje w Twoim słowniku! Jesteś osobą ambitną, która jest zdeterminowana, aby wygrywać i odnosić sukcesy w życiu. Nie poddajesz się bez walki i zawsze wytrwasz do końca. Masz żelazną wolę, która pomoże ci przezwyciężyć każde wyzwanie, które Cię spotka. Zgadzasz się? Daj znać w komentarzu.

Odpowiedz
Wyszczekana55

Wyszczekana55

Oszustwo
To właśnie te słowo nie istnieje w Twoim słowniku! Jesteś najbardziej godnym zaufania sojusznikiem, którego wszyscy potrzebują w życiu. Zawsze jesteś przy ludziach, których kochasz i nigdy ich nie porzucisz z samolubnych powodów. Będziesz się z nimi trzymał na dobre jak i na złe, i nigdy nie wykorzystasz ludzkiej życzliwości wobec Ciebie.

Jakby, to co jest w opisie to prawda, ale ja sama duzo oszukuje i klamie 👹

Odpowiedz
Coy0te

Coy0te

Zdrada

Odpowiedz
_Swallow_

_Swallow_

"Przegrywanie"

Odpowiedz
67908888

67908888

Lol

Odpowiedz
Itsokayq

Itsokayq

"Oszustwo"

To właśnie te słowo nie istnieje w Twoim słowniku! Jesteś najbardziej godnym zaufania sojusznikiem, którego wszyscy potrzebują w życiu. Zawsze jesteś przy ludziach, których kochasz i nigdy ich nie porzucisz z samolubnych powodów. Będziesz się z nimi trzymał na dobre jak i na złe, i nigdy nie wykorzystasz ludzkiej życzliwości wobec Ciebie. Zgadzasz się? Daj znać w komentarzu.

Odpowiedz
Pi_kosia

Pi_kosia

Przegrywanie

W sumie to racja

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej