Jakie magiczne miejsce powinieneś odwiedzić podczas wakacji?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 44

Stachu14

Wrzeszczącą Chatę!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie to magiczne miejsce powinieneś odwiedzić podczas wakacji! Jest to budynek mieszkalny uznawany za najbardziej nawiedzone miejsce w Wielkiej Brytanii. Znajdował się niedaleko wioski Hogsmeade. Dom został wybudowany dla Remusa Lupina, aby mógł odbywać tam proces przemiany w wilkołaka, kiedy był w szkole. Mieszkańcy wioski myśleli, że mieszkają tam jakieś bardzo hałaśliwe duchy, a Albus Dumbledore podtrzymywał te pogłoski. Do chaty prowadziło ukryte wejście przy Wierzbie Bijącej, rosnącej przy błoniach szkolnych Hogwartu. Wierzba została zasadzona w tym samym czasie, kiedy Lupin przybył pierwszy raz do szkoły. Do tajemnego wejścia można było się dostać, jedynie znając odpowiedni sęk na pniu drzewa, po dotknięciu, którego Wierzba na pewien czas nieruchomiała. Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
.Incendio.

.Incendio.

Wrzeszczącą Chatę!
Super byłam tam z Harrym, Ronem i Hermioną jak "ratowaliśmy Syriusza"😅

Odpowiedz
kotemirxx123

kotemirxx123

Wrzeszczącą Chatę!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie to magiczne miejsce powinieneś odwiedzić podczas wakacji! Jest to budynek mieszkalny uznawany za najbardziej nawiedzone miejsce w Wielkiej Brytanii. Znajdował się niedaleko wioski Hogsmeade. Dom został wybudowany dla Remusa Lupina, aby mógł odbywać tam proces przemiany w wilkołaka, kiedy był w szkole. Mieszkańcy wioski myśleli, że mieszkają tam jakieś bardzo hałaśliwe duchy, a Albus Dumbledore podtrzymywał te pogłoski. Do chaty prowadziło ukryte wejście przy Wierzbie Bijącej, rosnącej przy błoniach szkolnych Hogwartu. Wierzba została zasadzona w tym samym czasie, kiedy Lupin przybył pierwszy raz do szkoły. Do tajemnego wejścia można było się dostać, jedynie znając odpowiedni sęk na pniu drzewa, po dotknięciu, którego Wierzba na pewien czas nieruchomiała. Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz
cappucina21

cappucina21

Hogsmeade!

Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie to magiczne miejsce powinieneś odwiedzić podczas wakacji! Jest to czarodziejska wioska, położona w Szkocji niedaleko Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Jako jedyna w całej Wielkiej Brytanii zamieszkana była całkowicie przez osoby posiadające magiczne zdolności. Uczniowie Hogwartu od trzeciej klasy w górę mogli odwiedzać wioskę podczas weekendów. Wstęp do niej mieli tylko ci, którzy posiadali formularz pozwolenia na jej odwiedzenie, podpisany przez ich rodzica lub opiekuna. Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
.Lunka.Lovegood.

.Lunka.Lovegood.

Grimmauld Place 12!
Tak bardzo bym chciała!
Super quiz💙

Odpowiedz
Regulus.Black

Regulus.Black

Wrzeszczącą chatę!

Z racji na historię, nie skorzystam

Odpowiedz
Lestrange_Bellatrix12

Lestrange_Bellatrix12

Ulica Pokątna

Odpowiedz
Kwiatuszki_z_Kalambury

Kwiatuszki_z_Kalambury

Wrzeszczącą chatę!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie to magiczne miejsce powinieneś odwiedzić podczas wakacji! Jest to budynek mieszkalny uznawany za najbardziej nawiedzone miejsce w Wielkiej Brytanii. Znajdował się niedaleko wioski Hogsmeade. Dom został wybudowany dla Remusa Lupina, aby mógł odbywać tam proces przemiany w wilkołaka, kiedy był w szkole. Mieszkańcy wioski myśleli, że mieszkają tam jakieś bardzo hałaśliwe duchy, a Albus Dumbledore podtrzymywał te pogłoski. Do chaty prowadziło ukryte wejście przy Wierzbie Bijącej, rosnącej przy błoniach szkolnych Hogwartu. Wierzba została zasadzona w tym samym czasie, kiedy Lupin przybył pierwszy raz do szkoły. Do tajemnego wejścia można było się dostać, jedynie znając odpowiedni sęk na pniu drzewa, po dotknięciu, którego Wierzba na pewien czas nieruchomiała.

Super quiz!

Odpowiedz
Inga_Bones_Macmillan

Inga_Bones_Macmillan

Hogsmeade!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie to magiczne miejsce powinieneś odwiedzić podczas wakacji! Jest to czarodziejska wioska, położona w Szkocji niedaleko Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Jako jedyna w całej Wielkiej Brytanii zamieszkana była całkowicie przez osoby posiadające magiczne zdolności. Uczniowie Hogwartu od trzeciej klasy w górę mogli odwiedzać wioskę podczas weekendów. Wstęp do niej mieli tylko ci, którzy posiadali formularz pozwolenia na jej odwiedzenie, podpisany przez ich rodzica lub opiekuna. Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Oli2406

Oli2406

Ulicę Pokątną!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie to magiczne miejsce powinieneś odwiedzić podczas wakacji! Jest to magiczna ulica znajdująca się w Londynie tuż za pubem Dziurawy Kocioł. Jest to miejsce obfitujące w najrozmaitsze czarodziejskie lokale: sklepy z magicznymi przedmiotami, w których każdy szanujący się czarodziej uzupełni swój domowy asortyment, gastronomia, księgarnie, sklepy odzieżowe. Uczniowie Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie najczęściej tam kupują wszystko, co będzie im potrzebne na lekcjach: różdżki, składniki eliksirów, podręczniki, wyposażenie do zielarstwa i tak dalej. Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej