Jakie imię pasuje do tej osoby? Głosowanie!

Przedstawiona poniżej osoba jest spokojną i cichą marzycielką o typie flegmatyka. Cechuje ją wielka wrażliwość i ogromna wyobraźnia, lecz rzadko okazuje swoje emocje. Nie lubi rywalizacji, ceni sobie spokój, harmonię i dokładność. Jej pasją jest grą na wiolonczeli - uwielbia jej ciepły, melodyjny dźwięk. Jakie imię do niej pasuje?
Madison
Sara
Karen
Stacy

Następna w kolejce jest siedemnastoletnia dziewczyna o usposobieniu melancholika. Jest czuła i delikatna, uwielbia dziedzinę poezji oraz filozofii. Odbiera rzeczywistość nieco inaczej niż inni, w sposób ciekawy, fantazyjny i nieprawdziwy. Uwielbia snuć melancholijne rozważania. Jej pasją jest śpiew, który opanowała znakomicie. Jakie imię do niej pasuje?
Melania
Sophia
Klara
Lucy

Kolejna osoba to ambitna i ciekawa świata choleryczka o typie realisty. Jest rzeczowa i praktyczna, cechuje ją także wielka duma. We własnym mniemaniu jest niemal idealna i rzadko się myli. Uwielbia wyładowywać złość na ludziach oraz przedmiotach. Jej pasją jest gimnastyka - dopiero, gdy rozciąga swoje ciało, czuje się naprawdę sobą. Jakie imię do niej pasuje?
Oliwia
Laura
Julia
Helen

Następna osoba to typowa ekstrawertyczka - głośna, wygadana, o sercu optymistki. Często nie potrafi utrzymać języka za zębami, co sprawia, że plotkuje jak stara ciotka. Ma jednak złote serce i cięty dowcip, co sprawia, że w towarzystwie jest uwielbiana. Pod dziarskim okryciem chowa się zaś czuła, delikatna i wrażliwa dziewczyna, której pasją jest grafika. Jakie imię do niej pasuje?
Rozalia
Liliana
Jessica
Joanne

Kolejna osoba to mądra, pełna ciepła i szlachetna dziewczyna o złotym sercu. Jest bardzo wrażliwa na ludzkie cierpienie, odznacza się także bardzo rozwiniętym intelektem i wysoką inteligencją. Uwielbia planować, choć lubi także być spontaniczna, a improwizowanie idzie jej nieźle. Jej pasja to fotografia kreatywna. Jakie imię do niej pasuje?
Zofia
Janet
Mary
Vera

Jako szóstą poznasz żywą, pewną siebie i energiczną dziewiętnastolatkę. Sama nie wstydzi się przyznać, że jest odrobinę narwana i zbzikowana - ale jej poczucie humoru i cięty dowcip w towarzystwie są uwielbiane. Jest bardzo wrażliwa na sztukę, chociaż niekoniecznie na ludzi. Jej pasja to pisanie - tylko gdy posze, umie okazać swoje wewnętrzne emocje. Jakie imię do niej pasuje?
Amanda
Vanessa
Katherine
Dawn

Osoba przedstawioną poniżej ponad wszystko kocha naturę - tylko na jej łonie czuje się sobą. Jest to dziewczyna pogodna, wrażliwa i o złotym sercu, a jej kreatywność i optymistyczna dusza sprawiają, że kocha otaczający ją świat. W towarzystwie jest spokojną, szarą myszką, a u chłopaków wzbudza instynkt opiekuńczy. Jej pasją jest ogrodnictwo, marzy o założeniu własnej kwiaciarni. Jakie imię do niej pasuje?
Maiden
Giselle
Flora
Zoe

Następna osoba to spokojna i pogodna czternastolatka zakochana w psach. Jedną z jej największych wad jest nieśmiałość, a zalet - subtelność i delikatność. Uwielbia długie spacery po plaży - uważa, że są romantyczne i idealnie podkreślają jej charakter. Marzy o zostaniu poetką, gdyż uwielbia wiersze wszelkiego rodzaju, a w szczególności o naturze. Jakie imię do niej pasuje?
January
Michaela
Susette
Diane

Osoba na obrazku poniżej to siedemnastoletnia introwertyczka. Mimo, że jest śmiała i pewna siebie, nie lubi kontaktów z ludźmi, woli przebywać w samotności. Jest tajemnicza i skryta, cechuje ją także despotyzm - uwielbia, by wszystko szło po jej myśli, dlatego nierzadko posuwa się do kłamstwa. Jej pasja to nauka języków obcych, w przyszłości chciałaby zostać nauczycielką angielskiego. Jakie imię do niej pasuje?
Audrey
Emma
Cadence
Judy

Ostatnia osoba to rozważna i zorganizowana dziewczyna, która wszystko lubi mieć dokładnie zaplanowane. Jest realistką i ambiwertyczką, która świetnie się uczy. Jest wręcz wybitnie inteligentna, co w dzieciństwie powodowało raczej niechęć do niej ze względu na umiłowanie do nauki. Ceni sobie książki ponad wszystko. Jakie imię do niej pasuje?
Jenna
Harper
Mary
Charlotte

Na koniec wskaż, która osoba jest do ciebie najbardziej podobna!
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

27 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 8

KallyGrande

KallyGrande

Wspaniały quiz! Oczywiście, że dodam do ulubionych! No i jak przy każdym Twoim quizie; życzę SG! 😚🤍

Odpowiedz
1
fleurse.

fleurse.

Pięknie wykonane głosowanie o sympatycznym charakterze!
Ja w sumie nie wiem do której z nich jestem najbardziej podobna, choć w sumie mam wiele cech czwartej dziewczyny. Tylko nie plotkuję…🙈.
Ciepło życzę strony głównej!

Odpowiedz
1
_cherry

_cherry

Do mnie z wyglądu najbardziej jest podobna 3 i nawet jest podobna z charakteru. Oraz mam na imię Oliwia, a pod jej opisem pojawiło się takie imię. Trochę dziwne hah

Odpowiedz
1
Optimisst

Optimisst

•  AUTOR

@_cherry ciekawe 🤔🤍

Odpowiedz
2
psiafanka

psiafanka

Genialny quiz!❤
Chcę go zobaczyć na SG kochana!👍

Odpowiedz
1
Optimisst

Optimisst

•  AUTOR

@psiafanka dziękuję kochana ❤🤍

Odpowiedz
1
Above

Above

Cudowny quiz<3 Już szykuje się dla niego miejsce na sg ;)))

Odpowiedz
1
Optimisst

Optimisst

•  AUTOR

@.delatine dziękuję 🧡🥺

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej