Jakich ludzi przyciągasz do siebie jak magnes?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 22

NightShift

NightShift

Energiczni! O taaak… Ja jestem mega energiczna i szalona . Zdecydowanie zbyt dozo sie śmieje. Zawsze sie uśmiecham 😂😂

Odpowiedz
...Zotoro...

...Zotoro...

Pozytywni ludzie!.
Posiadasz wyśmienite poczucie humoru. W relacjach z innymi jesteś otwarty, tolerancyjny, akceptujesz każdego prawdziwą osobowość, pozwalasz na to, aby byli sobą. Dajesz poczucie wolności. Przyciągasz ludzi pozytywnych, zabawnych, kreatywnych, którzy w każdym problemie widzą szansę na nowe, lepsze życie. Wasze relacje są zawsze wesołe, lekkie, inspirujące.

Odpowiedz
...Zotoro...

...Zotoro...

Pozytywni ludzie!….Posiadasz wyśmienite poczucie humoru. W relacjach z innymi jesteś otwarty, tolerancyjny, akceptujesz każdego prawdziwą osobowość, pozwalasz na to, aby byli sobą. Dajesz poczucie wolności. Przyciągasz ludzi pozytywnych, zabawnych, kreatywnych, którzy w każdym problemie widzą szansę na nowe, lepsze życie. Wasze relacje są zawsze wesołe, lekkie, inspirujące. XD

Odpowiedz
De_Aj12

De_Aj12

Błyskotliwy do błyskotliwego! Wow, extra. No nie wiem czy coś z tego wyjdzie.

Odpowiedz
2
Polinek

Polinek

Empatyczni ludzie! Super quiz!

Odpowiedz
1
Liviaa

Liviaa

Oryginalni ludzie!
Jesteś otwarty na przygody i dobrą zabawę. Uwielbiasz stan podekscytowania. Myślisz nieszablonowo. Przyciągasz ludzi oryginalnych, pełnych energii, buntowników, którzy łamią zasady i podążają za impulsami. Nigdy się ze sobą nie nudzicie, takie relacje są zawsze ekscytujące i nie zapomniane. Zasługujesz na świetne, oryginalne towarzystwo. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Gaudium

Gaudium

Oryginalni ludzie!
Jesteś otwarty na przygody i dobrą zabawę. Uwielbiasz stan podekscytowania. Myślisz nieszablonowo. Przyciągasz ludzi oryginalnych, pełnych energii, buntowników, którzy łamią zasady i podążają za impulsami. Nigdy się ze sobą nie nudzicie, takie relacje są zawsze ekscytujące i nie zapomniane. Zasługujesz na świetne, oryginalne towarzystwo. hahahahahahahahhhahahah ZGADZA SIĘ

Odpowiedz
KeiraAkord

KeiraAkord

Błyskotliwi ludzie – nie wiem, w moim przypadku to raczej Żadni ludzie

Odpowiedz
Sznurowka.

Sznurowka.

Empatyczni ludzie!
Jesteś wrażliwy na emocje innych, dlatego przyciągasz do siebie lojalnych i szczerych ludzi. Jesteś osobą emocjonalną, która potrafi ciężko pracować. Naturalnie nawiązujesz relacje z ludźmi, na których możesz polegać. Potrafisz tworzyć piękne i szczere związki. Szybko adaptujesz się do trudnych sytuacji, potrafisz zrozumieć innych, wiesz czego potrzebują. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Okej.

Odpowiedz
1
Traumerin

Traumerin

Błyskotliwi ludzie
To prawda

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej