Jaki życiowy moment pomoże Ci przełamać granice?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 19

A..._

Zyskanie zmian.
Wygląda na to, że chwilą, która umożliwi Ci przełamanie pierwotnych granic będzie moment zyskania przez Ciebie dramatycznych zmian! Może oznaczać to, że dopiero po znacznej renowacji Twojej codzienności, otoczenia, rutyny czy też całego życia odnajdziesz sposób na zwalczenie ograniczającej Cię strefy! Czy jesteś zadowolony z wyniku? Myślisz, że jest możliwe, byś właśnie w takim momencie przezwyciężył granice? Daj znać w komentarzu!
Myślę że właśnie teraz ostatnimi czasami to robię zmieniam się kończę znajomości z toksycznymi osobami i pracuje nad sobą nową pasją

Odpowiedz
1
egzyystencja.

egzyystencja.

Odkrycie prawdy

Faktycznie. Jakbym dowiedziała się o czymś ważnym, mogło by to odmienić moje życie oraz mogła bym spróbować coś zmieni—-

Odpowiedz
1
Natalsana

Natalsana

Odkrycie prawdy.
Wygląda na to, że chwilą, która umożliwi Ci przełamanie pierwotnych granic będzie moment odkrycia przez Ciebie prawdy! Może to oznaczać, że dążysz do zrozumienia faktów, których jeszcze nie jesteś w stanie pojąć. W przyszłości zaś będą one przyczyną odkrycia przez Ciebie sposobu na zwalczenie ograniczającej Cię strefy! Czy jesteś zadowolony z wyniku? Myślisz, że jest możliwe, byś właśnie w takim momencie przezwyciężył granice? Daj znać w komentarzu!

Ciekawa sugestia nie powiem, że nie

Odpowiedz
1
inatiV

inatiV

Odkrycie prawdy.
Wygląda na to, że chwilą, która umożliwi Ci przełamanie pierwotnych granic będzie moment odkrycia przez Ciebie prawdy!
Może to oznaczać, że dążysz do zrozumienia faktów, których jeszcze nie jesteś w stanie pojąć.
W przyszłości zaś będą one przyczyną odkrycia przez Ciebie sposobu na zwalczenie ograniczającej Cię strefy!

Czy jesteś zadowolony z wyniku?
Tak
Myślisz, że jest możliwe, byś właśnie w takim momencie przezwyciężył granice?
Myślę że tak

Odpowiedz
1
jiyanshusband

jiyanshusband

Twoja śmierć.
Wygląda na to, że chwilą, która umożliwi Ci przełamanie pierwotnych granic będzie moment Twojego odejścia z tego świata! Może oznaczać to, że dopiero na łożu śmierci uświadomisz sobie o istnieniu sposobu na zwalczenie ograniczającej Cię strefy. Lecz nie martw się – jest też możliwość, że uwolnienie się od granic po prostu nie będzie ważne w Twoim życiu i mimo ich istnienia będziesz wewnętrznie spełniony. Czy jesteś zadowolony z wyniku? Myślisz, że jest możliwe, byś właśnie w takim momencie przezwyciężył granice? Daj znać w komentarzu!

Tak, ponieważ gdybym tych granic nie postawiła, może to dziwne ale bym wybuchała nawet na przyjaciół.

Odpowiedz
1

.....

Emocje sięgające zenitu.
Wygląda na to, że chwilą, która umożliwi Ci przełamanie pierwotnych granic będzie moment gdy Twe emocje sięgną zenitu! Może oznaczać to, że w jakiejś skrajnej sytuacji Twe uczucia wypełnią cały Twój umysł, przez co dobitnie je wyrazisz. Prawdopodobnie w taki właśnie sposób wpadniesz na myśl ułatwiającą Ci zwalczenie ograniczającej Cię strefy! Czy jesteś zadowolony z wyniku? Myślisz, że jest możliwe, byś właśnie w takim momencie przezwyciężył granice? Daj znać w komentarzu!

No nie wiem myśle że utrata, tak jak w poniższych komentarzach by bardziej pasowała aż iż ęż może i też ten wynik ma odrobinę prawdy w sobie?

Odpowiedz
1

.....

A co ? @inatiV

Odpowiedz
inatiV

inatiV

@…HoYeon… Nic, ale fajnie brzmi

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Entez

Entez

Utrata

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Utrata.

Wygląda na to, że chwilą, która umożliwi Ci przełamanie pierwotnych granic będzie moment utraty! Może oznaczać to, że gdy utracisz coś dla Ciebie istotnego, na przykład jakiś fakt, rzecz, myśl czy osobę, zajdą w Twoim życiu znaczne zmiany. Właśnie one będą kluczem do zwalczenia ograniczającej Cię strefy! Czy jesteś zadowolony z wyniku? Myślisz, że jest możliwe, byś właśnie w takim momencie przezwyciężył granice? 

Myślę że tak

Odpowiedz
1
vogusia

vogusia

Twoja śmierć.
bardzo mi się podoba ten quiz, jest genialny! ❤️

Odpowiedz
1
.sheep.

.sheep.

•  AUTOR

@soulless Dziękuję! 💕

Odpowiedz
1
333ccc

333ccc

Utrata.
Wygląda na to, że chwilą, która umożliwi Ci przełamanie pierwotnych granic będzie moment utraty! Może oznaczać to, że gdy utracisz coś dla Ciebie istotnego, na przykład jakiś fakt, rzecz, myśl czy osobę, zajdą w Twoim życiu znaczne zmiany. Właśnie one będą kluczem do zwalczenia ograniczającej Cię strefy!
Myślę, że to całkiem możliwe, a właściwie to chyba już się spełniło. To tylko dowód jak dobrze przemyślany jest quiz. Bardzo podobają mi się pytania, które nie są standardowe i odnoszą się do tematu i to, że grafiki są utrzymane w barwach zieleni. Świetna robota!

Odpowiedz
1
.sheep.

.sheep.

•  AUTOR

@333ccc Dziękuję oraz cieszę się, że quiz przypadł Ci do gustu! ❤️

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej